Посол України в Австрії: проблем ніяких, за 10 хвилин проходить весь літак

Неділя, 11 червня 2017, 16:18
фото
Версія для друку Коментарі

Громадяни України, які прибувають сьогодні до Австрії за безвізовим режимом, не мають жодних проблем при перетині кордону.

Про це повідомив посол України в Австрії Олександр Щерба на своїй сторінці у Facebook.

"Консули зранку в аеропорту. Проблем ніяких. За 10 хвилин проходить весь літак. Австрійці довідку про несудимість не просять. Гроші в гаманці не перераховують. В зуби не заглядають. Українець? - Проходь!", - написав Щерба.

Він також зазначив, що за сьогодні прибули вже чотири літаки з українськими громадянами, і жодних проблем на паспортному контролі не виникло.

Як відомо, в ніч на 11 червня країни-члени Євросоюзу запровадили безвізовий режим для України.

Про те, як саме працюватиме безвізовий режим з Євросоюзом, читайте у статті: "Без віз, та не без правил: як працюватиме на практиці безвізовий режим з Євросоюзом".

Детальніші роз’яснення читайте у статті: "Тонкощі безвізу: як діяти на кордоні, щоби уникнути проблем. Відповіді на питання читачів".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Олександр Левченко, посол в Хорватії в 2010-2017 роках

Рецепти успіху в інформаційній війні з Росією: досвід українського посла

Ситуація в Криму погіршувалася з кожним днем, ставши хітом для місцевих медіа. Але навіть за такої ситуації на ефіри до телеканалів доводилося пробиватися з боями. Медійники розуміли, що український посол коментуватиме гостро, а російська сторона нервуватиме...

Геннадій Максак, для Європейської правди

Безпека для Східного партнерства: які зміни варто лобіювати Україні

До саміту "Східного партнерства" Україна підходить з повністю виконаними проміжними завданнями по розділу "Безпека" та на 50% досягнутими цілями, запланованими на період до 2020 року. Це дає підстави порушувати питання про поглиблення безпекової складової партнерства.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter