Посол України в Австрії: проблем ніяких, за 10 хвилин проходить весь літак

Неділя, 11 червня 2017, 16:18
фото
Версія для друку Коментарі

Громадяни України, які прибувають сьогодні до Австрії за безвізовим режимом, не мають жодних проблем при перетині кордону.

Про це повідомив посол України в Австрії Олександр Щерба на своїй сторінці у Facebook.

"Консули зранку в аеропорту. Проблем ніяких. За 10 хвилин проходить весь літак. Австрійці довідку про несудимість не просять. Гроші в гаманці не перераховують. В зуби не заглядають. Українець? - Проходь!", - написав Щерба.

Він також зазначив, що за сьогодні прибули вже чотири літаки з українськими громадянами, і жодних проблем на паспортному контролі не виникло.

Як відомо, в ніч на 11 червня країни-члени Євросоюзу запровадили безвізовий режим для України.

Про те, як саме працюватиме безвізовий режим з Євросоюзом, читайте у статті: "Без віз, та не без правил: як працюватиме на практиці безвізовий режим з Євросоюзом".

Детальніші роз’яснення читайте у статті: "Тонкощі безвізу: як діяти на кордоні, щоби уникнути проблем. Відповіді на питання читачів".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Страсбург

Ягланд без маски: генсек Ради Європи почав відкриту кампанію за "прощення" Росії

Навряд чи можна сказати, що нинішній генсек Ради Європи і до цього мав аж надто велику довіру в Києві. Але той рівень цинізму та маніпуляцій, який він висловив увечері 22 січня з трибуни Палацу Європи, провів риску, розділивши відносини з ним на "до" і "після"...

Дарія Гайдай, Центр "Нова Європа"

Новий балканський виклик: територіальна суперечка, що може заблокувати розширення ЄС

Територіальна суперечка між Хорватією та Словенією стала загрозою для всієї балканської політики ЄС. Якщо вже Словенія та Хорватія не можуть домовитися десятиліттями, то якими будуть переговори між Хорватією і Сербією?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter