Хорватія приєдналася до Шенгенської інформаційної системи

Вівторок, 27 червня 2017, 16:14
Версія для друку Коментарі

Хорватія приєдналася до Шенгенської інформаційної системи (SIS) - найпоширенішою інформаційною системи безпеки та управління кордонами в Європі.

Про це повідомляє сайт Єврокомісії.

Хорватія тепер зможе обмінюватися інформацією через SIS з іншими державами-членами щодо осіб, яких розшукують у зв'язку з тероризмом та іншими злочинами, зниклих безвісти осіб та певних об'єктів, таких як викрадені транспортні засоби, вогнепальна зброя та документи, що посвідчують особу.

Інтеграція Хорватії в SIS також допоможе скоротити час очікування на сухопутних кордонах між Хорватією та Словенією – коли обидві країни мають доступ до системи, то більше не буде потреби в перевірці даних з баз даних по обидві сторони кордону. 

"Це також посилить обмін інформацією між державами-членами та сприятиме безпеці всіх європейських громадян", - зазначили в Єврокомісії.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Страсбург

Ягланд без маски: генсек Ради Європи почав відкриту кампанію за "прощення" Росії

Навряд чи можна сказати, що нинішній генсек Ради Європи і до цього мав аж надто велику довіру в Києві. Але той рівень цинізму та маніпуляцій, який він висловив увечері 22 січня з трибуни Палацу Європи, провів риску, розділивши відносини з ним на "до" і "після"...

Дарія Гайдай, Центр "Нова Європа"

Новий балканський виклик: територіальна суперечка, що може заблокувати розширення ЄС

Територіальна суперечка між Хорватією та Словенією стала загрозою для всієї балканської політики ЄС. Якщо вже Словенія та Хорватія не можуть домовитися десятиліттями, то якими будуть переговори між Хорватією і Сербією?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter