Хорватія приєдналася до Шенгенської інформаційної системи

Вівторок, 27 червня 2017, 16:14
Версія для друку Коментарі

Хорватія приєдналася до Шенгенської інформаційної системи (SIS) - найпоширенішою інформаційною системи безпеки та управління кордонами в Європі.

Про це повідомляє сайт Єврокомісії.

Хорватія тепер зможе обмінюватися інформацією через SIS з іншими державами-членами щодо осіб, яких розшукують у зв'язку з тероризмом та іншими злочинами, зниклих безвісти осіб та певних об'єктів, таких як викрадені транспортні засоби, вогнепальна зброя та документи, що посвідчують особу.

Інтеграція Хорватії в SIS також допоможе скоротити час очікування на сухопутних кордонах між Хорватією та Словенією – коли обидві країни мають доступ до системи, то більше не буде потреби в перевірці даних з баз даних по обидві сторони кордону. 

"Це також посилить обмін інформацією між державами-членами та сприятиме безпеці всіх європейських громадян", - зазначили в Єврокомісії.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.

Віктор Савінок, для Європейської правди

Меркель бореться за Схід: що може змінити результати німецьких виборів

Східні німці відчувають, що вони недостатньо представлені у владн, тобто "на Заході". Цим невдоволенням намагаються скористатися популісти з AfD... Тривожним дзвоником для Меркель стали проблеми у її виборчій кампанії саме у Східній Німеччині...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter