Хорватія приєдналася до Шенгенської інформаційної системи

Вівторок, 27 червня 2017, 16:14
Версія для друку Коментарі

Хорватія приєдналася до Шенгенської інформаційної системи (SIS) - найпоширенішою інформаційною системи безпеки та управління кордонами в Європі.

Про це повідомляє сайт Єврокомісії.

Хорватія тепер зможе обмінюватися інформацією через SIS з іншими державами-членами щодо осіб, яких розшукують у зв'язку з тероризмом та іншими злочинами, зниклих безвісти осіб та певних об'єктів, таких як викрадені транспортні засоби, вогнепальна зброя та документи, що посвідчують особу.

Інтеграція Хорватії в SIS також допоможе скоротити час очікування на сухопутних кордонах між Хорватією та Словенією – коли обидві країни мають доступ до системи, то більше не буде потреби в перевірці даних з баз даних по обидві сторони кордону. 

"Це також посилить обмін інформацією між державами-членами та сприятиме безпеці всіх європейських громадян", - зазначили в Єврокомісії.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, "Європейська правда"

Митниця проти "євроблях": чи допоможе Вільнюс вирішити проблему литовських авто

Податкова має інформацію про 239 литовських компаній, які видають доручення на право користування своїми автівками громадянам України, причому деякі компанії видали понад 200 таких доручень. У більшості випадків керівниками цих литовських компаній також є громадяни України.

Євген Приходько, для Європейської правди

Санкції ЄС проти Польщі: до чого призведе жорстке рішення Європарламенту

Голосування в Європарламенті акурат випало на день відзначання другої річниці правління партії "Право та справедливість". Варшаві загрожує позбавлення права голоса у ЄС. Анонсувавши введення санкцій, Брюссель досить символічно підбив підсумки двох років "добрих змін" від польської правлячої партії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter