МЗС через атаку вірусів включив резервну систему оформлення віз в аеропортах

Середа, 28 червня 2017, 15:04
Версія для друку Коментарі

Міністерство закордонних справ стверджує, що змогло запобігти збоям у комп’ютерній системі оформлення віз іноземцям по прибуттю в Україну, увімкнувши резервну систему.

Про це заявив "Європейській правді" керівник Департаменту консульської служби МЗС Сергій Погорельцев

"Проблем у оформленні віз іноземцям в Борисполі, Жулянах та Одесі у зв’язку з вірусом не було. Усі перейшли на дублюючу програму", - розповів він, коментуючи системні збої, які ускладнили роботу українських аеропортів.

Як відомо, нещодавно Україна запровадила у міжнародних аеропортах Бориспіль, Жуляни та Одеса оформлення віз по прибуттю для громадян кількох десятків держав.

Дипломат запевнив, що оформлення віз перевели на резервний режим ще до імовірного виникнення проблем.

"Перейшли, не очікуючи збоїв. Відключили наші сервери і задіяли програму "Реноме", що не потребує мережі та доступу до інтернету", - пояснив він.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter