МЗС через атаку вірусів включив резервну систему оформлення віз в аеропортах

Середа, 28 червня 2017, 15:04
Версія для друку Коментарі

Міністерство закордонних справ стверджує, що змогло запобігти збоям у комп’ютерній системі оформлення віз іноземцям по прибуттю в Україну, увімкнувши резервну систему.

Про це заявив "Європейській правді" керівник Департаменту консульської служби МЗС Сергій Погорельцев

"Проблем у оформленні віз іноземцям в Борисполі, Жулянах та Одесі у зв’язку з вірусом не було. Усі перейшли на дублюючу програму", - розповів він, коментуючи системні збої, які ускладнили роботу українських аеропортів.

Як відомо, нещодавно Україна запровадила у міжнародних аеропортах Бориспіль, Жуляни та Одеса оформлення віз по прибуттю для громадян кількох десятків держав.

Дипломат запевнив, що оформлення віз перевели на резервний режим ще до імовірного виникнення проблем.

"Перейшли, не очікуючи збоїв. Відключили наші сервери і задіяли програму "Реноме", що не потребує мережі та доступу до інтернету", - пояснив він.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.

Віктор Савінок, для Європейської правди

Меркель бореться за Схід: що може змінити результати німецьких виборів

Східні німці відчувають, що вони недостатньо представлені у владн, тобто "на Заході". Цим невдоволенням намагаються скористатися популісти з AfD... Тривожним дзвоником для Меркель стали проблеми у її виборчій кампанії саме у Східній Німеччині...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter