МЗС через атаку вірусів включив резервну систему оформлення віз в аеропортах

Середа, 28 червня 2017, 15:04
Версія для друку Коментарі

Міністерство закордонних справ стверджує, що змогло запобігти збоям у комп’ютерній системі оформлення віз іноземцям по прибуттю в Україну, увімкнувши резервну систему.

Про це заявив "Європейській правді" керівник Департаменту консульської служби МЗС Сергій Погорельцев

"Проблем у оформленні віз іноземцям в Борисполі, Жулянах та Одесі у зв’язку з вірусом не було. Усі перейшли на дублюючу програму", - розповів він, коментуючи системні збої, які ускладнили роботу українських аеропортів.

Як відомо, нещодавно Україна запровадила у міжнародних аеропортах Бориспіль, Жуляни та Одеса оформлення віз по прибуттю для громадян кількох десятків держав.

Дипломат запевнив, що оформлення віз перевели на резервний режим ще до імовірного виникнення проблем.

"Перейшли, не очікуючи збоїв. Відключили наші сервери і задіяли програму "Реноме", що не потребує мережі та доступу до інтернету", - пояснив він.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, "Європейська правда"

Митниця проти "євроблях": чи допоможе Вільнюс вирішити проблему литовських авто

Податкова має інформацію про 239 литовських компаній, які видають доручення на право користування своїми автівками громадянам України, причому деякі компанії видали понад 200 таких доручень. У більшості випадків керівниками цих литовських компаній також є громадяни України.

Євген Приходько, для Європейської правди

Санкції ЄС проти Польщі: до чого призведе жорстке рішення Європарламенту

Голосування в Європарламенті акурат випало на день відзначання другої річниці правління партії "Право та справедливість". Варшаві загрожує позбавлення права голоса у ЄС. Анонсувавши введення санкцій, Брюссель досить символічно підбив підсумки двох років "добрих змін" від польської правлячої партії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter