Роботу пішохідного пункту перетину кордону в Угринові продовжили до кінця року

П'ятниця, 30 червня 2017, 12:18
Версія для друку Коментарі

Прикордонники України і Польщі домовились продовжити роботу пішохідного пункту пропуску  "Угринів-Долгобичув" до кінця року.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

"Прикордонні відомства України та Польщі погодили продовження пілотного проекту, за яким в пункті пропуску "Угринів-Долгобичув" здійснюється пішохідний рух. Цей термін становитиме 6 місяців – до 31 грудня 2017 року", - ідеться у повідомленні відомства.

У Держприкордонслужбі нагадують, що пілотний проект був запроваджений в 2015 році. Експеримент виявився популярним серед подорожуючих. За 5 місяців цього року послугами пішохідного пункту пропуску скористались 130 тисяч осіб.

Зазначимо, роботу пункту пропуску було продовжено, хоча нещодавно активісти повідомляли, що прикордонна служба Польщі не рекомендуватиме це робити. Причиною називали відсутність умов, які гарантують безпеку людей, що перетинають кордон пішки.

Нагадаємо, у грудні 2016 року польська сторона з тих же причин також не рекомендувала продовжувати роботу пункту перетину кордону "Угринів-Долгобичув", але зрештою сторони погодилися продовжити термін дії на 6 місяців.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, "Європейська правда"

Митниця проти "євроблях": чи допоможе Вільнюс вирішити проблему литовських авто

Податкова має інформацію про 239 литовських компаній, які видають доручення на право користування своїми автівками громадянам України, причому деякі компанії видали понад 200 таких доручень. У більшості випадків керівниками цих литовських компаній також є громадяни України.

Євген Приходько, для Європейської правди

Санкції ЄС проти Польщі: до чого призведе жорстке рішення Європарламенту

Голосування в Європарламенті акурат випало на день відзначання другої річниці правління партії "Право та справедливість". Варшаві загрожує позбавлення права голоса у ЄС. Анонсувавши введення санкцій, Брюссель досить символічно підбив підсумки двох років "добрих змін" від польської правлячої партії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter