Роботу пішохідного пункту перетину кордону в Угринові продовжили до кінця року

П'ятниця, 30 червня 2017, 12:18
Версія для друку Коментарі

Прикордонники України і Польщі домовились продовжити роботу пішохідного пункту пропуску  "Угринів-Долгобичув" до кінця року.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

"Прикордонні відомства України та Польщі погодили продовження пілотного проекту, за яким в пункті пропуску "Угринів-Долгобичув" здійснюється пішохідний рух. Цей термін становитиме 6 місяців – до 31 грудня 2017 року", - ідеться у повідомленні відомства.

У Держприкордонслужбі нагадують, що пілотний проект був запроваджений в 2015 році. Експеримент виявився популярним серед подорожуючих. За 5 місяців цього року послугами пішохідного пункту пропуску скористались 130 тисяч осіб.

Зазначимо, роботу пункту пропуску було продовжено, хоча нещодавно активісти повідомляли, що прикордонна служба Польщі не рекомендуватиме це робити. Причиною називали відсутність умов, які гарантують безпеку людей, що перетинають кордон пішки.

Нагадаємо, у грудні 2016 року польська сторона з тих же причин також не рекомендувала продовжувати роботу пункту перетину кордону "Угринів-Долгобичув", але зрештою сторони погодилися продовжити термін дії на 6 місяців.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

"Миротворчий фейк" російських ЗМІ: чому Україна не реєструвала проект резолюції в Радбезі ООН

В РФ просувають новий фейк. Тепер – про ситуацію в ООН. Причому просування ведеться не через "трешовий набір" ЗМІ на кшталт Sputnik або Russia Today, а за допомогою респектабельного "Комерсанта". Російські дипломати, яких цитують колеги, поширюють відверту брехню...

Євген Приходько, для Європейської правди

Міграційна проблема на паузі: чи пройшов ЄС пік кризи біженців

За минулий місяць потік мігрантів із Лівії до Італії впав на 85%. Втім, дуже вірогідно, що досягнуто це було не зовсім законним шляхом. Рим звинувачують у виплаті коштів лівійським воєначальникам та бандитам заради призупинення міграції.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter