У Данії половина кандидатів не проходять новий тест на громадянство

П'ятниця, 30 червня 2017, 12:44
Версія для друку Коментарі

Тест на громадянство в мовних центрах Данії цього місяця змогли здати лише половина заявників.

Про це повідомило данське Міністерства з питань імміграції, повідомляє The Local.

За даними міністерства, 49,8% заявників пройшли тест, правильно відповівши принаймні на 32 з 40 питань, які охоплюють такі теми, як суспільство та культура, а також зосереджують увагу на історичних подіях та постатях.

Ця цифра є значно нижчою, ніж дані проходження тестів під час попереднього циклу іспитів у грудні 2016 року, але кращі, ніж у червні 2016 року, коли дві третини не змогли відповісти на необхідну кількість питань.

Новий тест був запроваджений замість попереднього і простішого тесту на громадянство, який був представлений попереднім урядом Данії у 2014 році.

Кандидати на громадянство Данії також повинні відповідати вимогам щодо фінансового забезпечення та знання мови, а також не мати проблем з поліцією.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...

Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter