У Данії половина кандидатів не проходять новий тест на громадянство

П'ятниця, 30 червня 2017, 12:44
Версія для друку Коментарі

Тест на громадянство в мовних центрах Данії цього місяця змогли здати лише половина заявників.

Про це повідомило данське Міністерства з питань імміграції, повідомляє The Local.

За даними міністерства, 49,8% заявників пройшли тест, правильно відповівши принаймні на 32 з 40 питань, які охоплюють такі теми, як суспільство та культура, а також зосереджують увагу на історичних подіях та постатях.

Ця цифра є значно нижчою, ніж дані проходження тестів під час попереднього циклу іспитів у грудні 2016 року, але кращі, ніж у червні 2016 року, коли дві третини не змогли відповісти на необхідну кількість питань.

Новий тест був запроваджений замість попереднього і простішого тесту на громадянство, який був представлений попереднім урядом Данії у 2014 році.

Кандидати на громадянство Данії також повинні відповідати вимогам щодо фінансового забезпечення та знання мови, а також не мати проблем з поліцією.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

Посол Євросоюзу: Ми не говоримо з Україною ані про батіг, ані про пряник

Хюг Мінгареллі: "Всі мешканці Донбасу повинні сприйматися як громадяни України. Мають бути потужні економічні зв’язки по обидва боки контактної лінії... Чи буде користь для українців, якщо ми почнемо говорити про митний союз, не маючи передумов для цього?"

Віра Аксьонова, Діана Зубко, для Європейської правди

Чотири роки після Євромайдану: як змінилося бачення ЄС українськими аналітиками

За чотири роки після саміту у Вільнюсі вже ніхто не ставить запитання про геополітичний вибір України. Через поступове прийняття "євроінтеграційних законів" відбувається зближення України із ЄС. Віддзеркалюють це й аналітичні центри. Але чи достатньо критична їхня позиція?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter