ЄС уважно стежить за реалізацією пенсійної реформи в Україні

Четвер, 13 липня 2017, 17:59
Версія для друку Коментарі

Євросоюз відстежує ситуацію з проведенням пенсійної реформи в Україні.

Про це сказав віце-президент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс під час візиту до Києва, повідомляє кореспондент "Європейської правди".

"Ми вважаємо її ключовою для макрофінансової стабільності країни і готові допомагати Україні. Однак ця реформа не входить в пакет для отримання третього траншу макрофінансової допомоги", - сказав Домбровскіс.

Нагадаємо, 17 травня Кабінет міністрів України ухвалив проект пенсійної реформи і направив його на розгляд Національної ради реформ.

Національна рада реформ підтримала урядовий проект, в той же час були висловлені пропозиції, які можуть бути враховані в подальшому.

22 червня у Верховній Раді були зареєстровані кілька законопроектів про пенсійну реформу, які, як очікується, розглянуть найближчим часом.

Раніше посли країн "Великої сімки" висловили підтримку проекту пенсійної реформи в Україні та закликали Раду ухвалити без затримок відповідне законодавство

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дарія Гайдай, Центр "Нова Європа"

Новий балканський виклик: територіальна суперечка, що може заблокувати розширення ЄС

Територіальна суперечка між Хорватією та Словенією стала загрозою для всієї балканської політики ЄС. Якщо вже Словенія та Хорватія не можуть домовитися десятиліттями, то якими будуть переговори між Хорватією і Сербією?

Cергій Сидоренко, Європейська правда

Чи скасують безвіз Україні: що не так у боротьбі Брюсселя за антикорупційний суд

"Європейська правда" має підстави стверджувати, що реальної загрози безвізу через антикорупційний суд немає. Чим можна це підтвердити та що може втратити Україна, якщо ігноруватиме вимоги партнерів – читайте у нашій статті...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter