Трамп назвав неймовірним свій візит до Франції

Субота, 15 липня 2017, 11:58
Версія для друку Коментарі

Президент США Дональд Трамп назвав неймовірним свій візит до Франції і зустріч з французьким президентом Еммануелем Макроном.

Про це він написав у Твіттері.

"Щойно прибув з Парижа, Франція. Це був неймовірний візит і зустріч з президентом Еммануелем Макроном. Ми багато обговорили і багато чого досягли за два дні!" - написав Трамп.

Президент США також подякував Макрону за запрошення на святкування Дня взяття Бастилії.

"Президент Еммануель Макрон, дякую за те, що запросили Меланію і мене на це історичне свято у Франції", - зазначив Трамп.

Як повідомлялося, президент Франції Еммануель Макрон та президент США Дональд Трамп погодились співпрацювати у створенні політичної дорожньої карти, спрямованої на вирішення конфлікту в Сирії.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Геннадій Максак, для Європейської правди

Говоримо про економіку, думаємо про політику: з чим Лукашенко приїхав до Києва

Розуміючи складну ситуацію, в якій наразі перебуває офіційний Мінськ у відносинах з Кремлем, очікувати гарантії військового невтручання з боку Лукашенка не варто. Однак, як натякнув сам президент Білорусі, неформальних домовленостей у контактах з Києвом він дотримався.

Наталія Микольська, торговий представник України

Нові торговельні преференції та нові завдання: як зміниться торгівля України та ЄС

Схвалені ЄС торговельні преференції в першу чергу слід розглядати як елемент додаткової підтримки у зв’язку з агресією РФ проти України. А перш ніж розмовляти стосовно подальшого розширення доступу українських товарів, необхідно на 100% заповнити вже доступні квоти.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter