Трамп назвав неймовірним свій візит до Франції

Субота, 15 липня 2017, 11:58
Версія для друку Коментарі

Президент США Дональд Трамп назвав неймовірним свій візит до Франції і зустріч з французьким президентом Еммануелем Макроном.

Про це він написав у Твіттері.

"Щойно прибув з Парижа, Франція. Це був неймовірний візит і зустріч з президентом Еммануелем Макроном. Ми багато обговорили і багато чого досягли за два дні!" - написав Трамп.

Президент США також подякував Макрону за запрошення на святкування Дня взяття Бастилії.

"Президент Еммануель Макрон, дякую за те, що запросили Меланію і мене на це історичне свято у Франції", - зазначив Трамп.

Як повідомлялося, президент Франції Еммануель Макрон та президент США Дональд Трамп погодились співпрацювати у створенні політичної дорожньої карти, спрямованої на вирішення конфлікту в Сирії.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Віктор Савінок, для Європейської правди

Меркель бореться за Схід: що може змінити результати німецьких виборів

Східні німці відчувають, що вони недостатньо представлені у владн, тобто "на Заході". Цим невдоволенням намагаються скористатися популісти з AfD... Тривожним дзвоником для Меркель стали проблеми у її виборчій кампанії саме у Східній Німеччині...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

"Миротворчий фейк" російських ЗМІ: чому Україна не реєструвала проект резолюції в Радбезі ООН

В РФ просувають новий фейк. Тепер – про ситуацію в ООН. Причому просування ведеться не через "трешовий набір" ЗМІ на кшталт Sputnik або Russia Today, а за допомогою респектабельного "Комерсанта". Російські дипломати, яких цитують колеги, поширюють відверту брехню...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter