Трамп назвав неймовірним свій візит до Франції

Субота, 15 липня 2017, 11:58
Версія для друку Коментарі

Президент США Дональд Трамп назвав неймовірним свій візит до Франції і зустріч з французьким президентом Еммануелем Макроном.

Про це він написав у Твіттері.

"Щойно прибув з Парижа, Франція. Це був неймовірний візит і зустріч з президентом Еммануелем Макроном. Ми багато обговорили і багато чого досягли за два дні!" - написав Трамп.

Президент США також подякував Макрону за запрошення на святкування Дня взяття Бастилії.

"Президент Еммануель Макрон, дякую за те, що запросили Меланію і мене на це історичне свято у Франції", - зазначив Трамп.

Як повідомлялося, президент Франції Еммануель Макрон та президент США Дональд Трамп погодились співпрацювати у створенні політичної дорожньої карти, спрямованої на вирішення конфлікту в Сирії.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дарія Гайдай, Центр "Нова Європа"

Новий балканський виклик: територіальна суперечка, що може заблокувати розширення ЄС

Територіальна суперечка між Хорватією та Словенією стала загрозою для всієї балканської політики ЄС. Якщо вже Словенія та Хорватія не можуть домовитися десятиліттями, то якими будуть переговори між Хорватією і Сербією?

Cергій Сидоренко, Європейська правда

Чи скасують безвіз Україні: що не так у боротьбі Брюсселя за антикорупційний суд

"Європейська правда" має підстави стверджувати, що реальної загрози безвізу через антикорупційний суд немає. Чим можна це підтвердити та що може втратити Україна, якщо ігноруватиме вимоги партнерів – читайте у нашій статті...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter