Ердоган закликав західних лідерів обирати між Туреччиною і террористами

Субота, 15 липня 2017, 13:59
Версія для друку Коментарі

Лідери країн Заходу повинні зробити вибір між підтримкою терористів і довірою турецького народу.

Про це йдеться в статті президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана у The Guardian з нагоди першої річниці спроби перевороту 15 липня 2016 року.

"Сьогодні західні лідери мають вибір між тим, щоб зберігати солідарність з террористами чи повернути довіру турецького народу." - заявив Ердоган.

За його словами, немає будь-якого пояснення зради дружби з Туреччиною.

Ердоган наголосив, щочерез рік після спроби перевороту Туреччина продовжує захищати демократичні цінності.

"Ми лишаємося віддані справедливості. Туреччина створила незалежні комісії, які переглядають справи колишніх чиновників, що оскаржують своє звільнення. Наша ж мета у переслідуванні злочинців" - зазначив він.

Нагадаємо, рік тому у Туреччині сталася проба перевороту, в результаті якої загинули більше 240 людей. Після цього в країні розпочалася хвиля переслідувань, яка зустріла критику з боку Заходу.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, "Європейська правда"

Митниця проти "євроблях": чи допоможе Вільнюс вирішити проблему литовських авто

Податкова має інформацію про 239 литовських компаній, які видають доручення на право користування своїми автівками громадянам України, причому деякі компанії видали понад 200 таких доручень. У більшості випадків керівниками цих литовських компаній також є громадяни України.

Євген Приходько, для Європейської правди

Санкції ЄС проти Польщі: до чого призведе жорстке рішення Європарламенту

Голосування в Європарламенті акурат випало на день відзначання другої річниці правління партії "Право та справедливість". Варшаві загрожує позбавлення права голоса у ЄС. Анонсувавши введення санкцій, Брюссель досить символічно підбив підсумки двох років "добрих змін" від польської правлячої партії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter