Меркель заявила, що Brexit і французькі вибори змінили її бачення Європи

Субота, 15 липня 2017, 15:43
Версія для друку Коментарі

Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила виборцям, що рішення Британії покинути ЄС і обрання президентом Франції Еммануеля Макрона змінило її бачення об’єднаної Європи.

Про це повідомляє Reuters.

"Для багатьох людей, для мене в тому числі, щось змінилося, коли ми побачили бажання британців піти, коли ми хвилювалися за результати виборів у Франції і Нідерландах" - сказала Меркель.

Вона визнала, що ЄС – далекий від ідеального і подекуди забюрократизований.

"Але в останні місяці ми зрозуміли, що Європа це набагато більше ніж бюрократія і економічне регулювання, що життя разом у Європейському союзі це питання війни і миру і десятиліття мирного життя після Другої світової війни були немислимі без ЄС" - зазначила канцлер, чим викликала аплодисменти.

За її словами, люди у ЄС почали сприймати його переваги як даність.

"Ви не знайдете цього у багатьох частинах світу. І саме тому варто боротися за цю Європу. Саме тому один з наших виборчих плакатів каже: якщо Європа буде сильною, то і Німеччина буде сильною. Ці речі прямо пов’язані" - заявила Меркель.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дарія Гайдай, Центр "Нова Європа"

Новий балканський виклик: територіальна суперечка, що може заблокувати розширення ЄС

Територіальна суперечка між Хорватією та Словенією стала загрозою для всієї балканської політики ЄС. Якщо вже Словенія та Хорватія не можуть домовитися десятиліттями, то якими будуть переговори між Хорватією і Сербією?

Cергій Сидоренко, Європейська правда

Чи скасують безвіз Україні: що не так у боротьбі Брюсселя за антикорупційний суд

"Європейська правда" має підстави стверджувати, що реальної загрози безвізу через антикорупційний суд немає. Чим можна це підтвердити та що може втратити Україна, якщо ігноруватиме вимоги партнерів – читайте у нашій статті...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter