Меркель заявила, що Brexit і французькі вибори змінили її бачення Європи

Субота, 15 липня 2017, 15:43
Версія для друку Коментарі

Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила виборцям, що рішення Британії покинути ЄС і обрання президентом Франції Еммануеля Макрона змінило її бачення об’єднаної Європи.

Про це повідомляє Reuters.

"Для багатьох людей, для мене в тому числі, щось змінилося, коли ми побачили бажання британців піти, коли ми хвилювалися за результати виборів у Франції і Нідерландах" - сказала Меркель.

Вона визнала, що ЄС – далекий від ідеального і подекуди забюрократизований.

"Але в останні місяці ми зрозуміли, що Європа це набагато більше ніж бюрократія і економічне регулювання, що життя разом у Європейському союзі це питання війни і миру і десятиліття мирного життя після Другої світової війни були немислимі без ЄС" - зазначила канцлер, чим викликала аплодисменти.

За її словами, люди у ЄС почали сприймати його переваги як даність.

"Ви не знайдете цього у багатьох частинах світу. І саме тому варто боротися за цю Європу. Саме тому один з наших виборчих плакатів каже: якщо Європа буде сильною, то і Німеччина буде сильною. Ці речі прямо пов’язані" - заявила Меркель.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, "Європейська правда"

Митниця проти "євроблях": чи допоможе Вільнюс вирішити проблему литовських авто

Податкова має інформацію про 239 литовських компаній, які видають доручення на право користування своїми автівками громадянам України, причому деякі компанії видали понад 200 таких доручень. У більшості випадків керівниками цих литовських компаній також є громадяни України.

Євген Приходько, для Європейської правди

Санкції ЄС проти Польщі: до чого призведе жорстке рішення Європарламенту

Голосування в Європарламенті акурат випало на день відзначання другої річниці правління партії "Право та справедливість". Варшаві загрожує позбавлення права голоса у ЄС. Анонсувавши введення санкцій, Брюссель досить символічно підбив підсумки двох років "добрих змін" від польської правлячої партії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter