Меркель заявила, що Brexit і французькі вибори змінили її бачення Європи

Субота, 15 липня 2017, 15:43
Версія для друку Коментарі

Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила виборцям, що рішення Британії покинути ЄС і обрання президентом Франції Еммануеля Макрона змінило її бачення об’єднаної Європи.

Про це повідомляє Reuters.

"Для багатьох людей, для мене в тому числі, щось змінилося, коли ми побачили бажання британців піти, коли ми хвилювалися за результати виборів у Франції і Нідерландах" - сказала Меркель.

Вона визнала, що ЄС – далекий від ідеального і подекуди забюрократизований.

"Але в останні місяці ми зрозуміли, що Європа це набагато більше ніж бюрократія і економічне регулювання, що життя разом у Європейському союзі це питання війни і миру і десятиліття мирного життя після Другої світової війни були немислимі без ЄС" - зазначила канцлер, чим викликала аплодисменти.

За її словами, люди у ЄС почали сприймати його переваги як даність.

"Ви не знайдете цього у багатьох частинах світу. І саме тому варто боротися за цю Європу. Саме тому один з наших виборчих плакатів каже: якщо Європа буде сильною, то і Німеччина буде сильною. Ці речі прямо пов’язані" - заявила Меркель.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Геннадій Максак, для Європейської правди

Говоримо про економіку, думаємо про політику: з чим Лукашенко приїхав до Києва

Розуміючи складну ситуацію, в якій наразі перебуває офіційний Мінськ у відносинах з Кремлем, очікувати гарантії військового невтручання з боку Лукашенка не варто. Однак, як натякнув сам президент Білорусі, неформальних домовленостей у контактах з Києвом він дотримався.

Наталія Микольська, торговий представник України

Нові торговельні преференції та нові завдання: як зміниться торгівля України та ЄС

Схвалені ЄС торговельні преференції в першу чергу слід розглядати як елемент додаткової підтримки у зв’язку з агресією РФ проти України. А перш ніж розмовляти стосовно подальшого розширення доступу українських товарів, необхідно на 100% заповнити вже доступні квоти.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter