Меркель заявила, що Brexit і французькі вибори змінили її бачення Європи

Субота, 15 липня 2017, 15:43
Версія для друку Коментарі

Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила виборцям, що рішення Британії покинути ЄС і обрання президентом Франції Еммануеля Макрона змінило її бачення об’єднаної Європи.

Про це повідомляє Reuters.

"Для багатьох людей, для мене в тому числі, щось змінилося, коли ми побачили бажання британців піти, коли ми хвилювалися за результати виборів у Франції і Нідерландах" - сказала Меркель.

Вона визнала, що ЄС – далекий від ідеального і подекуди забюрократизований.

"Але в останні місяці ми зрозуміли, що Європа це набагато більше ніж бюрократія і економічне регулювання, що життя разом у Європейському союзі це питання війни і миру і десятиліття мирного життя після Другої світової війни були немислимі без ЄС" - зазначила канцлер, чим викликала аплодисменти.

За її словами, люди у ЄС почали сприймати його переваги як даність.

"Ви не знайдете цього у багатьох частинах світу. І саме тому варто боротися за цю Європу. Саме тому один з наших виборчих плакатів каже: якщо Європа буде сильною, то і Німеччина буде сильною. Ці речі прямо пов’язані" - заявила Меркель.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Віктор Савінок, для Європейської правди

Меркель бореться за Схід: що може змінити результати німецьких виборів

Східні німці відчувають, що вони недостатньо представлені у владн, тобто "на Заході". Цим невдоволенням намагаються скористатися популісти з AfD... Тривожним дзвоником для Меркель стали проблеми у її виборчій кампанії саме у Східній Німеччині...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

"Миротворчий фейк" російських ЗМІ: чому Україна не реєструвала проект резолюції в Радбезі ООН

В РФ просувають новий фейк. Тепер – про ситуацію в ООН. Причому просування ведеться не через "трешовий набір" ЗМІ на кшталт Sputnik або Russia Today, а за допомогою респектабельного "Комерсанта". Російські дипломати, яких цитують колеги, поширюють відверту брехню...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter