В Ірані за шпигунство американця засудили до 10 років ув'язнення

Неділя, 16 липня 2017, 15:10
Версія для друку Коментарі

Іранський суд засудив затриманого спецслужбами громадянина США до десяти років тюремного ув'язнення за шпигунство.

Про це у неділю повідомив представник судової влади Ірану, передає Reuters.

Службовець не назвав імені чоловіка та не надав подробиць щодо дати винесення вироку, але уточнив, що окрім громадянства США, в засудженого також було громадянство іншої держави.

"Цей чоловік, який збирав інформацію та якого координували США, був засуджений до 10 років позбавлення волі", - сказав Голамхоссейн Мохсені Еджеі. За його словами, вирок може бути оскаржено.

Минулого року в Ірані затримали декількох іранців із подвійним громадянством, серед них – піддані США, Великої Британії, Австрії, Канади та Франції. Затримані перебувають за ґратами, їх звинувачують у шпигунстві та співпраці з ворожими урядами.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter