В Ірані за шпигунство американця засудили до 10 років ув'язнення

Неділя, 16 липня 2017, 15:10
Версія для друку Коментарі

Іранський суд засудив затриманого спецслужбами громадянина США до десяти років тюремного ув'язнення за шпигунство.

Про це у неділю повідомив представник судової влади Ірану, передає Reuters.

Службовець не назвав імені чоловіка та не надав подробиць щодо дати винесення вироку, але уточнив, що окрім громадянства США, в засудженого також було громадянство іншої держави.

"Цей чоловік, який збирав інформацію та якого координували США, був засуджений до 10 років позбавлення волі", - сказав Голамхоссейн Мохсені Еджеі. За його словами, вирок може бути оскаржено.

Минулого року в Ірані затримали декількох іранців із подвійним громадянством, серед них – піддані США, Великої Британії, Австрії, Канади та Франції. Затримані перебувають за ґратами, їх звинувачують у шпигунстві та співпраці з ворожими урядами.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Віктор Савінок, для Європейської правди

Два поганих варіанти: що чекає на Німеччину після краху коаліційних переговорів

Попри численні компроміси, коаліційні переговори у Німеччині завершилися провалом – насамперед внаслідок загравання вільних демократів із ультраправими. Єдиною альтернативою уряду меншості є перевибори, однак суттєвим чином існуючий розклад місць у Бундестазі навряд чи зміниться.

Олександр Левченко, посол в Хорватії в 2010-2017 роках

Рецепти успіху в інформаційній війні з Росією: досвід українського посла

Ситуація в Криму погіршувалася з кожним днем, ставши хітом для місцевих медіа. Але навіть за такої ситуації на ефіри до телеканалів доводилося пробиватися з боями. Медійники розуміли, що український посол коментуватиме гостро, а російська сторона нервуватиме...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter