В Ірані за шпигунство американця засудили до 10 років ув'язнення

Неділя, 16 липня 2017, 15:10
Версія для друку Коментарі

Іранський суд засудив затриманого спецслужбами громадянина США до десяти років тюремного ув'язнення за шпигунство.

Про це у неділю повідомив представник судової влади Ірану, передає Reuters.

Службовець не назвав імені чоловіка та не надав подробиць щодо дати винесення вироку, але уточнив, що окрім громадянства США, в засудженого також було громадянство іншої держави.

"Цей чоловік, який збирав інформацію та якого координували США, був засуджений до 10 років позбавлення волі", - сказав Голамхоссейн Мохсені Еджеі. За його словами, вирок може бути оскаржено.

Минулого року в Ірані затримали декількох іранців із подвійним громадянством, серед них – піддані США, Великої Британії, Австрії, Канади та Франції. Затримані перебувають за ґратами, їх звинувачують у шпигунстві та співпраці з ворожими урядами.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Олена Бабакова, для Європейської правди, з Варшави

Перемога на дві третини: хто виграв від масштабних протестів у Польщі

Серед лозунгів "Вільні суди", "Шануємо Конституцію", "Геть з Качинським" найпопулярнішим був все-таки заклик до президента Анджея Дуди "Три рази вето". І ось Дуда вето застосував, але щодо двох законів. Постає питання: чи варто так само гаряче протестувати за вето для третього?

Павло Клімкін, міністр закордонних справ України, для Європейської правди

Ошуканий за власним вибором: чому Siemens не уникнути неприємностей. Стаття глави МЗС

Так само, як і з історією з "Містралем", Україна била в дзвони. Але менеджмент Siemens відмовлявся бачити очевидні речі. Відтепер газотурбіни Siemens допомагатимуть злодію облаштовувати загарбані території. І ми не можемо розглядати цей випадок інакше, як співучасть в агресії Кремлівського режиму проти України.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter