В Ірані за шпигунство американця засудили до 10 років ув'язнення

Неділя, 16 липня 2017, 15:10
Версія для друку Коментарі

Іранський суд засудив затриманого спецслужбами громадянина США до десяти років тюремного ув'язнення за шпигунство.

Про це у неділю повідомив представник судової влади Ірану, передає Reuters.

Службовець не назвав імені чоловіка та не надав подробиць щодо дати винесення вироку, але уточнив, що окрім громадянства США, в засудженого також було громадянство іншої держави.

"Цей чоловік, який збирав інформацію та якого координували США, був засуджений до 10 років позбавлення волі", - сказав Голамхоссейн Мохсені Еджеі. За його словами, вирок може бути оскаржено.

Минулого року в Ірані затримали декількох іранців із подвійним громадянством, серед них – піддані США, Великої Британії, Австрії, Канади та Франції. Затримані перебувають за ґратами, їх звинувачують у шпигунстві та співпраці з ворожими урядами.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Іванна Костіна, Європейська правда, Берлін

Бікіні, мігранти та надмандати: як агітують та голосують на виборах у Німеччині

Політична агітація у Німеччині заслуговує на окрему згадку – за строкатістю зовнішньої реклами і її кількістю передвиборний Берлін може конкурувати з Україною. Маргінали можуть просто-таки змагатися в креативі – настільки, що передвиборні плакати колекціонують у соцмережах...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter