У Данії затримали спільника виконавця теракту у стамбульскому клубі Reina

Четвер, 20 липня 2017, 11:43
Версія для друку Коментарі

У Данії затримали одного зі співучасників головного підозрюваного у скоєнні теракту в нічному клубі Reina у Стамбулі, в результаті якого загинули 39 осіб.

Про це повідомляє турецьке державне агентство Anadolu.

42-річного Ібрагіма Аспарова затримали в середу на південному сході Ютландії на прохання Туреччини. Поліція також конфіскувала комп'ютерну техніку в будинку підозрюваного.

Його звинувачують у постачанні зброї та боєприпасів виконавцю теракту Абдулкадиру Машаріпову. Аспаров вже з’явився перед судом у Данії, де коротко відповідав на питання судді.

Прочитавши звинувачення Туреччини проти Аспарова, прокурор попросив суд заарештувати його на чотири тижні, поки не буде прийнято рішення про екстрадицію. Суддя погодився на клопотання прокурора. 

Нагадаємо, у Стамбулі в новорічну ніч терорист розстріляв з автоматів Калашнікова людей, які перебували у нічному клубі Reina.

В результаті теракту загинули 39 людей, 24 з них – іноземці.

У скоєнні теракту звинуватили громадянина Киргизстану Абдулкадіра Машаріпова, який був затриманий у січні в Стамбулі.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

Посол Євросоюзу: Ми не говоримо з Україною ані про батіг, ані про пряник

Хюг Мінгареллі: "Всі мешканці Донбасу повинні сприйматися як громадяни України. Мають бути потужні економічні зв’язки по обидва боки контактної лінії... Чи буде користь для українців, якщо ми почнемо говорити про митний союз, не маючи передумов для цього?"

Віра Аксьонова, Діана Зубко, для Європейської правди

Чотири роки після Євромайдану: як змінилося бачення ЄС українськими аналітиками

За чотири роки після саміту у Вільнюсі вже ніхто не ставить запитання про геополітичний вибір України. Через поступове прийняття "євроінтеграційних законів" відбувається зближення України із ЄС. Віддзеркалюють це й аналітичні центри. Але чи достатньо критична їхня позиція?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter