У Данії затримали спільника виконавця теракту у стамбульскому клубі Reina

Четвер, 20 липня 2017, 11:43
Версія для друку Коментарі

У Данії затримали одного зі співучасників головного підозрюваного у скоєнні теракту в нічному клубі Reina у Стамбулі, в результаті якого загинули 39 осіб.

Про це повідомляє турецьке державне агентство Anadolu.

42-річного Ібрагіма Аспарова затримали в середу на південному сході Ютландії на прохання Туреччини. Поліція також конфіскувала комп'ютерну техніку в будинку підозрюваного.

Його звинувачують у постачанні зброї та боєприпасів виконавцю теракту Абдулкадиру Машаріпову. Аспаров вже з’явився перед судом у Данії, де коротко відповідав на питання судді.

Прочитавши звинувачення Туреччини проти Аспарова, прокурор попросив суд заарештувати його на чотири тижні, поки не буде прийнято рішення про екстрадицію. Суддя погодився на клопотання прокурора. 

Нагадаємо, у Стамбулі в новорічну ніч терорист розстріляв з автоматів Калашнікова людей, які перебували у нічному клубі Reina.

В результаті теракту загинули 39 людей, 24 з них – іноземці.

У скоєнні теракту звинуватили громадянина Киргизстану Абдулкадіра Машаріпова, який був затриманий у січні в Стамбулі.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...

Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter