Автобусний перевізник Flixbus відкрив маршрути з 4 міст України

Вівторок, 25 липня 2017, 13:18
Версія для друку Коментарі

Німецький автобусний перевізник Flixbus заявив про початок регулярних рейсів до чотирьох українських міст.

Відповідна інформація розміщена на сторінці компанії у Facebook.

Перший автобус відправляється із Праги до України у четвер, 27 липня. Автобуси з Києва, Львова, Рівного та Житомира почнуть їздити в Польщу (Краків, Катовіце) і Чехію (Острава, Прага, Брно).

З нагоди відкриття нових маршрутів, перевізник оголосив про акційні ціні у період з 27 липня до 16 серпня. Мінімальна ціна квитка, наприклад, Київ-Прага, становить 5 євро. Час у дорозі складе близько доби.

Віце-президент Flixbus по Східній Європі у коментарі Deutsche Welle повідомив, що перевезення до та з України здійснюватимуть партнери Flixbus - чеська компанія Umbrella.

Це типовий порядок для роботи Flixbus, адже компанія співпрацює з понад 250 регіональних партнерів-перевізників, які мають спільну систему продажу квитків і спільний бренд.

Flixbus з минулого року продавав квитки зі Львова та Ужгорода в Амстердам, Берлін, Відень, Франкфурт і інші міста. Однак безпосередньо перевезення з України здійснював партнер - компанія Leo Express.

Мережа автобусних сполучень FlixBus в Європі складається з 200 тисяч щоденних рейсів по 1,2 тис. напрямкам в 24 країнах.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter