Автобусний перевізник Flixbus відкрив маршрути з 4 міст України

Вівторок, 25 липня 2017, 13:18
Версія для друку Коментарі

Німецький автобусний перевізник Flixbus заявив про початок регулярних рейсів до чотирьох українських міст.

Відповідна інформація розміщена на сторінці компанії у Facebook.

Перший автобус відправляється із Праги до України у четвер, 27 липня. Автобуси з Києва, Львова, Рівного та Житомира почнуть їздити в Польщу (Краків, Катовіце) і Чехію (Острава, Прага, Брно).

З нагоди відкриття нових маршрутів, перевізник оголосив про акційні ціні у період з 27 липня до 16 серпня. Мінімальна ціна квитка, наприклад, Київ-Прага, становить 5 євро. Час у дорозі складе близько доби.

Віце-президент Flixbus по Східній Європі у коментарі Deutsche Welle повідомив, що перевезення до та з України здійснюватимуть партнери Flixbus - чеська компанія Umbrella.

Це типовий порядок для роботи Flixbus, адже компанія співпрацює з понад 250 регіональних партнерів-перевізників, які мають спільну систему продажу квитків і спільний бренд.

Flixbus з минулого року продавав квитки зі Львова та Ужгорода в Амстердам, Берлін, Відень, Франкфурт і інші міста. Однак безпосередньо перевезення з України здійснював партнер - компанія Leo Express.

Мережа автобусних сполучень FlixBus в Європі складається з 200 тисяч щоденних рейсів по 1,2 тис. напрямкам в 24 країнах.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, "Європейська правда"

Митниця проти "євроблях": чи допоможе Вільнюс вирішити проблему литовських авто

Податкова має інформацію про 239 литовських компаній, які видають доручення на право користування своїми автівками громадянам України, причому деякі компанії видали понад 200 таких доручень. У більшості випадків керівниками цих литовських компаній також є громадяни України.

Євген Приходько, для Європейської правди

Санкції ЄС проти Польщі: до чого призведе жорстке рішення Європарламенту

Голосування в Європарламенті акурат випало на день відзначання другої річниці правління партії "Право та справедливість". Варшаві загрожує позбавлення права голоса у ЄС. Анонсувавши введення санкцій, Брюссель досить символічно підбив підсумки двох років "добрих змін" від польської правлячої партії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter