Автобусний перевізник Flixbus відкрив маршрути з 4 міст України

Вівторок, 25 липня 2017, 13:18
Версія для друку Коментарі

Німецький автобусний перевізник Flixbus заявив про початок регулярних рейсів до чотирьох українських міст.

Відповідна інформація розміщена на сторінці компанії у Facebook.

Перший автобус відправляється із Праги до України у четвер, 27 липня. Автобуси з Києва, Львова, Рівного та Житомира почнуть їздити в Польщу (Краків, Катовіце) і Чехію (Острава, Прага, Брно).

З нагоди відкриття нових маршрутів, перевізник оголосив про акційні ціні у період з 27 липня до 16 серпня. Мінімальна ціна квитка, наприклад, Київ-Прага, становить 5 євро. Час у дорозі складе близько доби.

Віце-президент Flixbus по Східній Європі у коментарі Deutsche Welle повідомив, що перевезення до та з України здійснюватимуть партнери Flixbus - чеська компанія Umbrella.

Це типовий порядок для роботи Flixbus, адже компанія співпрацює з понад 250 регіональних партнерів-перевізників, які мають спільну систему продажу квитків і спільний бренд.

Flixbus з минулого року продавав квитки зі Львова та Ужгорода в Амстердам, Берлін, Відень, Франкфурт і інші міста. Однак безпосередньо перевезення з України здійснював партнер - компанія Leo Express.

Мережа автобусних сполучень FlixBus в Європі складається з 200 тисяч щоденних рейсів по 1,2 тис. напрямкам в 24 країнах.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.

Віктор Савінок, для Європейської правди

Меркель бореться за Схід: що може змінити результати німецьких виборів

Східні німці відчувають, що вони недостатньо представлені у владн, тобто "на Заході". Цим невдоволенням намагаються скористатися популісти з AfD... Тривожним дзвоником для Меркель стали проблеми у її виборчій кампанії саме у Східній Німеччині...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter