Єврокомісія вимагає від Бельгії та Франції скасувати податкові пільги для своїх портів

Четвер, 27 липня 2017, 14:07
Версія для друку Коментарі

Європейська комісія вимагає від Бельгії та Франції скасування корпоративних податкових пільг, наданих їхнім портам, щоб привести свої податкові режими у відповідність до правил ЄС з державної допомоги.

Про це йдеться в заяві Єврокомісії.

Прибуток портових операторів повинен оподатковуватись за нормальними національними податковими корпоративними законами, щоб уникнути порушення правил конкуренції.

У Єврокомісії заявили, що звільнення від сплати податку на прибуток бельгійських та французьких портів надає їм вибіркову перевагу, що порушує правила ЄС з державної допомоги.

"Бельгія та Франція мають до кінця 2017 р. вжити необхідних заходів для скасування податкових пільг з метою забезпечення з 1 січня 2018 р. для всіх портів застосування однакових правил корпоративного оподаткування, як і для інших компаній", - йдеться у заяві.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.

Віктор Савінок, для Європейської правди

Меркель бореться за Схід: що може змінити результати німецьких виборів

Східні німці відчувають, що вони недостатньо представлені у владн, тобто "на Заході". Цим невдоволенням намагаються скористатися популісти з AfD... Тривожним дзвоником для Меркель стали проблеми у її виборчій кампанії саме у Східній Німеччині...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter