Єврокомісія вимагає від Бельгії та Франції скасувати податкові пільги для своїх портів

Четвер, 27 липня 2017, 14:07
Версія для друку Коментарі

Європейська комісія вимагає від Бельгії та Франції скасування корпоративних податкових пільг, наданих їхнім портам, щоб привести свої податкові режими у відповідність до правил ЄС з державної допомоги.

Про це йдеться в заяві Єврокомісії.

Прибуток портових операторів повинен оподатковуватись за нормальними національними податковими корпоративними законами, щоб уникнути порушення правил конкуренції.

У Єврокомісії заявили, що звільнення від сплати податку на прибуток бельгійських та французьких портів надає їм вибіркову перевагу, що порушує правила ЄС з державної допомоги.

"Бельгія та Франція мають до кінця 2017 р. вжити необхідних заходів для скасування податкових пільг з метою забезпечення з 1 січня 2018 р. для всіх портів застосування однакових правил корпоративного оподаткування, як і для інших компаній", - йдеться у заяві.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, "Європейська правда"

Митниця проти "євроблях": чи допоможе Вільнюс вирішити проблему литовських авто

Податкова має інформацію про 239 литовських компаній, які видають доручення на право користування своїми автівками громадянам України, причому деякі компанії видали понад 200 таких доручень. У більшості випадків керівниками цих литовських компаній також є громадяни України.

Євген Приходько, для Європейської правди

Санкції ЄС проти Польщі: до чого призведе жорстке рішення Європарламенту

Голосування в Європарламенті акурат випало на день відзначання другої річниці правління партії "Право та справедливість". Варшаві загрожує позбавлення права голоса у ЄС. Анонсувавши введення санкцій, Брюссель досить символічно підбив підсумки двох років "добрих змін" від польської правлячої партії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter