Єврокомісія вимагає від Бельгії та Франції скасувати податкові пільги для своїх портів

Четвер, 27 липня 2017, 14:07
Версія для друку Коментарі

Європейська комісія вимагає від Бельгії та Франції скасування корпоративних податкових пільг, наданих їхнім портам, щоб привести свої податкові режими у відповідність до правил ЄС з державної допомоги.

Про це йдеться в заяві Єврокомісії.

Прибуток портових операторів повинен оподатковуватись за нормальними національними податковими корпоративними законами, щоб уникнути порушення правил конкуренції.

У Єврокомісії заявили, що звільнення від сплати податку на прибуток бельгійських та французьких портів надає їм вибіркову перевагу, що порушує правила ЄС з державної допомоги.

"Бельгія та Франція мають до кінця 2017 р. вжити необхідних заходів для скасування податкових пільг з метою забезпечення з 1 січня 2018 р. для всіх портів застосування однакових правил корпоративного оподаткування, як і для інших компаній", - йдеться у заяві.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter