Посол Британії прокоментувала можливість пом’якшення візового режиму з Україною

Понеділок, 03 липня 2017, 14:39
виправлено
Версія для друку Коментарі

Посол Великої Британії Джудіт Гоф вважає, що уряд України має просити уряд Великої Британії про пом'якшення візового режиму.

Про це Джудіт Гоф написала у своєму Twitter, спростовуючи поширену у ЗМІ інформацію, що вона переконуватиме свій уряд спростити візовий режим з Україною. 

Нагадаємо, посол Джудіт Гоф виступила під час круглого столу "Аудит зовнішньої політики: Україна – Велика Британія" в понеділок у Києві. Тоді у ЗМІ поширилась інформація, що у Великій Британії спробують спростити візовий режим з Україною. 

Як відомо, 11 червня між Україною та Євросоюзом почав діяти безвізовий режим. Він поширюється на 30 країн: всі держави-члени ЄС, за винятком Великої Британії та Ірландії, а також на чотири шенгенські держави за межами Союзу: Швейцарію, Норвегію, Ісландію та Ліхтенштейн.

Британія та Ірландія свого часу, під час вступу до ЄС, залишили за собою право на самостійну візову політику.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Олександр Левченко, посол в Хорватії в 2010-2017 роках

Рецепти успіху в інформаційній війні з Росією: досвід українського посла

Ситуація в Криму погіршувалася з кожним днем, ставши хітом для місцевих медіа. Але навіть за такої ситуації на ефіри до телеканалів доводилося пробиватися з боями. Медійники розуміли, що український посол коментуватиме гостро, а російська сторона нервуватиме...

Геннадій Максак, для Європейської правди

Безпека для Східного партнерства: які зміни варто лобіювати Україні

До саміту "Східного партнерства" Україна підходить з повністю виконаними проміжними завданнями по розділу "Безпека" та на 50% досягнутими цілями, запланованими на період до 2020 року. Це дає підстави порушувати питання про поглиблення безпекової складової партнерства.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter