Посол Британії прокоментувала можливість пом’якшення візового режиму з Україною

Понеділок, 03 липня 2017, 14:39
виправлено
Версія для друку Коментарі

Посол Великої Британії Джудіт Гоф вважає, що уряд України має просити уряд Великої Британії про пом'якшення візового режиму.

Про це Джудіт Гоф написала у своєму Twitter, спростовуючи поширену у ЗМІ інформацію, що вона переконуватиме свій уряд спростити візовий режим з Україною. 

Нагадаємо, посол Джудіт Гоф виступила під час круглого столу "Аудит зовнішньої політики: Україна – Велика Британія" в понеділок у Києві. Тоді у ЗМІ поширилась інформація, що у Великій Британії спробують спростити візовий режим з Україною. 

Як відомо, 11 червня між Україною та Євросоюзом почав діяти безвізовий режим. Він поширюється на 30 країн: всі держави-члени ЄС, за винятком Великої Британії та Ірландії, а також на чотири шенгенські держави за межами Союзу: Швейцарію, Норвегію, Ісландію та Ліхтенштейн.

Британія та Ірландія свого часу, під час вступу до ЄС, залишили за собою право на самостійну візову політику.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Страсбург

Ягланд без маски: генсек Ради Європи почав відкриту кампанію за "прощення" Росії

Навряд чи можна сказати, що нинішній генсек Ради Європи і до цього мав аж надто велику довіру в Києві. Але той рівень цинізму та маніпуляцій, який він висловив увечері 22 січня з трибуни Палацу Європи, провів риску, розділивши відносини з ним на "до" і "після"...

Дарія Гайдай, Центр "Нова Європа"

Новий балканський виклик: територіальна суперечка, що може заблокувати розширення ЄС

Територіальна суперечка між Хорватією та Словенією стала загрозою для всієї балканської політики ЄС. Якщо вже Словенія та Хорватія не можуть домовитися десятиліттями, то якими будуть переговори між Хорватією і Сербією?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter