Посол Британії прокоментувала можливість пом’якшення візового режиму з Україною

Понеділок, 03 липня 2017, 14:39
виправлено
Версія для друку Коментарі

Посол Великої Британії Джудіт Гоф вважає, що уряд України має просити уряд Великої Британії про пом'якшення візового режиму.

Про це Джудіт Гоф написала у своєму Twitter, спростовуючи поширену у ЗМІ інформацію, що вона переконуватиме свій уряд спростити візовий режим з Україною. 

Нагадаємо, посол Джудіт Гоф виступила під час круглого столу "Аудит зовнішньої політики: Україна – Велика Британія" в понеділок у Києві. Тоді у ЗМІ поширилась інформація, що у Великій Британії спробують спростити візовий режим з Україною. 

Як відомо, 11 червня між Україною та Євросоюзом почав діяти безвізовий режим. Він поширюється на 30 країн: всі держави-члени ЄС, за винятком Великої Британії та Ірландії, а також на чотири шенгенські держави за межами Союзу: Швейцарію, Норвегію, Ісландію та Ліхтенштейн.

Британія та Ірландія свого часу, під час вступу до ЄС, залишили за собою право на самостійну візову політику.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Іванна Костіна, Європейська правда, Берлін

Бікіні, мігранти та надмандати: як агітують та голосують на виборах у Німеччині

Політична агітація у Німеччині заслуговує на окрему згадку – за строкатістю зовнішньої реклами і її кількістю передвиборний Берлін може конкурувати з Україною. Маргінали можуть просто-таки змагатися в креативі – настільки, що передвиборні плакати колекціонують у соцмережах...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter