Україна, Молдова і Грузія просять Європарламент підтримати перспективу їх членства у ЄС

Середа, 05 липня 2017, 16:47
Версія для друку Коментарі

Парламенти України, Грузії та Молдови підписали спільну декларацію, у якій просять Європейський парламент прийняти резолюцію із вираженням підтримки відкриття перспективи членства трьох держав в ЄС.

Про це повідомляє сайт парламенту Молдови.

Глави трьох парламентів просять Європарламент схвалити відповідну резолюцію до саміту Східного партнерства у листопаді 2017 року. Мова іде про підтримку Європарламентом застосування статті 49 Договору про Європейський союз, яка стосується європейської перспективи держав.

Відзначається, що схвалення документа Європейським парламентом буде сильним сигналом у час геополітичної напруги та демократичних перетворень у трьох державах-партнерах.

Спільну заяву трьох парламентів буде надіслано до Брюсселя цього тижня.

Зазначимо, що на сайті українського парламенту поки що немає повідомлення про підписання документа.  

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter