Україна, Молдова і Грузія просять Європарламент підтримати перспективу їх членства у ЄС

Середа, 05 липня 2017, 16:47
Версія для друку Коментарі

Парламенти України, Грузії та Молдови підписали спільну декларацію, у якій просять Європейський парламент прийняти резолюцію із вираженням підтримки відкриття перспективи членства трьох держав в ЄС.

Про це повідомляє сайт парламенту Молдови.

Глави трьох парламентів просять Європарламент схвалити відповідну резолюцію до саміту Східного партнерства у листопаді 2017 року. Мова іде про підтримку Європарламентом застосування статті 49 Договору про Європейський союз, яка стосується європейської перспективи держав.

Відзначається, що схвалення документа Європейським парламентом буде сильним сигналом у час геополітичної напруги та демократичних перетворень у трьох державах-партнерах.

Спільну заяву трьох парламентів буде надіслано до Брюсселя цього тижня.

Зазначимо, що на сайті українського парламенту поки що немає повідомлення про підписання документа.  

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

Посол Євросоюзу: Ми не говоримо з Україною ані про батіг, ані про пряник

Хюг Мінгареллі: "Всі мешканці Донбасу повинні сприйматися як громадяни України. Мають бути потужні економічні зв’язки по обидва боки контактної лінії... Чи буде користь для українців, якщо ми почнемо говорити про митний союз, не маючи передумов для цього?"

Віра Аксьонова, Діана Зубко, для Європейської правди

Чотири роки після Євромайдану: як змінилося бачення ЄС українськими аналітиками

За чотири роки після саміту у Вільнюсі вже ніхто не ставить запитання про геополітичний вибір України. Через поступове прийняття "євроінтеграційних законів" відбувається зближення України із ЄС. Віддзеркалюють це й аналітичні центри. Але чи достатньо критична їхня позиція?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter