Литва і НАТО підписали угоду про посилення співпраці у сфері кібербезпеки

Четвер, 06 липня 2017, 16:42
Версія для друку Коментарі

Литва і НАТО 6 липня в Брюсселі підписали угоду, яка дозволить зміцнити співпрацю в сфері кібербезпеки.

Про це повідомляє Delfi.

"Кібербезпека - це частина колективної оборони, ми повинні бути готові разом з союзниками в разі небезпеки захищати кіберпростір", - заявив віце-міністра оборони Литви Едвінас Керзен.

За його словами, угода дозволить легше координувати розширення кіберпотужностей Литви і НАТО та полегшить обмін інформацією.

Країни НАТО самі відповідають за свою кібербезпеку.

Литва заснувала Національний центр кібербезпеки, який відповідає за захист мережі комп'ютерної інфраструктури. Однак в разі великої атаки Північно-атлантичний альянс готовий надати всю необхідну допомогу союзникам, щоб забезпечити безпеку і діяльність основної інфраструктури.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування для України: як повторити успіх естонської реформи

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...

Венеціанська комісія

Висновок Венеціанської комісії щодо освітнього закону. Текст документа

Сприяння посиленню державної мови та її обов’язковість є законною і навіть похвальною метою держави. Те саме стосується державних заходів для вивчення мови всіма громадянами... Венеціанська комісія вітає те, що українська влада готова використовувати можливості закону...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter