Литва і НАТО підписали угоду про посилення співпраці у сфері кібербезпеки

Четвер, 06 липня 2017, 16:42
Версія для друку Коментарі

Литва і НАТО 6 липня в Брюсселі підписали угоду, яка дозволить зміцнити співпрацю в сфері кібербезпеки.

Про це повідомляє Delfi.

"Кібербезпека - це частина колективної оборони, ми повинні бути готові разом з союзниками в разі небезпеки захищати кіберпростір", - заявив віце-міністра оборони Литви Едвінас Керзен.

За його словами, угода дозволить легше координувати розширення кіберпотужностей Литви і НАТО та полегшить обмін інформацією.

Країни НАТО самі відповідають за свою кібербезпеку.

Литва заснувала Національний центр кібербезпеки, який відповідає за захист мережі комп'ютерної інфраструктури. Однак в разі великої атаки Північно-атлантичний альянс готовий надати всю необхідну допомогу союзникам, щоб забезпечити безпеку і діяльність основної інфраструктури.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter