Вибори у Німеччині: підтримка Меркель знизилась на 10 пунктів

Четвер, 10 серпня 2017, 11:49
Версія для друку Коментарі

Рейтинг німецької канцлерки Ангели Меркель упав на 10 пунктів за шість тижнів до парламентських виборів.

Про це свідчать дані опитування Infratest dimap, повідомляє Reuters.

59% опитаних підтримують Ангелу Меркель на посаді федерального канцлера. Однак це на 10 пунктів менше, ніж було зафіксовано минулого місяця.

Більшою популярністю, ніж Меркель, користується міністр фінансів Вольфганг Шойбле. Його роботою задоволені 64% опитаних.

Однак навіть через падіння рейтингу Меркель не варто хвилюватись через свого опонента, лідера соціал-демократів Мартіна Шульца. Рівень його підтримки сягнув нового мінімуму і становить 33%.

Парламентські вибори у Німеччині відбудуться 24 вересня. Перемогу очікувано здобуде союз партії Меркель ХДС та її сестринської політсили ХСС. Однак головною інтригою залишається, чи сформують німецькі консерватори коаліцію із соціал-демократами, як сьогодні, чи шукатимуть нових союзників.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Від агента КДБ до "другого Трампа": 7 фактів про переможця виборів у Чехії, Андрея Бабіша

Чехи проголосували за партію мільярдера Андрея Бабіша попри всі скандали, проблеми у біографії, і навіть попри кримінальну справу, відкриту проти нього. Тепер він має всі шанси стати новим прем'єр-міністром Чехії. Але чому політик викликає таке несприйняття чеської політичної елити?

Наталя Іщенко, для Європейської правди

Посередник із Загреба: навіщо президент Хорватії поїхала до Путіна

Хорватський президент запросила Росію до участі в проектах Ініціативи "Тримор’я", хоча із самого початку цілями цього об’єднання вважалися позбавлення залежності від російських вуглеводнів, а також побудова геополітичного союзу, орієнтованого скоріше на Вашингтон.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter