Вибори у Німеччині: підтримка Меркель знизилась на 10 пунктів

Четвер, 10 серпня 2017, 11:49
Версія для друку Коментарі

Рейтинг німецької канцлерки Ангели Меркель упав на 10 пунктів за шість тижнів до парламентських виборів.

Про це свідчать дані опитування Infratest dimap, повідомляє Reuters.

59% опитаних підтримують Ангелу Меркель на посаді федерального канцлера. Однак це на 10 пунктів менше, ніж було зафіксовано минулого місяця.

Більшою популярністю, ніж Меркель, користується міністр фінансів Вольфганг Шойбле. Його роботою задоволені 64% опитаних.

Однак навіть через падіння рейтингу Меркель не варто хвилюватись через свого опонента, лідера соціал-демократів Мартіна Шульца. Рівень його підтримки сягнув нового мінімуму і становить 33%.

Парламентські вибори у Німеччині відбудуться 24 вересня. Перемогу очікувано здобуде союз партії Меркель ХДС та її сестринської політсили ХСС. Однак головною інтригою залишається, чи сформують німецькі консерватори коаліцію із соціал-демократами, як сьогодні, чи шукатимуть нових союзників.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Міністри закордонних справ 13 держав Євросоюзу

Як зберегти Україну на шляху реформ: непублічна доповідь країн-членів ЄС

Доповіді у форматі non-paper є непублічними, і це лише підвищує їхню цінність... На чільному місці в документі – протидія корупції. А ще йдеться про потребу підтримати чинну владу; про загрози, яку несе поширення "зради"; про небезпеку популістів; про подальшу допомогу ЄС...

Ганна Шелест, для Європейської правди

Три кола санкцій: наскільки потужним стане британське покарання РФ

Не менше, аніж сам злочин, який було визнано нападом на суверенітет Британії, офіційний Лондон вразила подальша зухвалість РФ. Як вже заявив міністр закордонних справ Королівства Борис Джонсон, складається враження, що росіяни одночасно відмежовуються від замаху і пишаються ним.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter