Вибори у Німеччині: підтримка Меркель знизилась на 10 пунктів

Четвер, 10 серпня 2017, 11:49
Версія для друку Коментарі

Рейтинг німецької канцлерки Ангели Меркель упав на 10 пунктів за шість тижнів до парламентських виборів.

Про це свідчать дані опитування Infratest dimap, повідомляє Reuters.

59% опитаних підтримують Ангелу Меркель на посаді федерального канцлера. Однак це на 10 пунктів менше, ніж було зафіксовано минулого місяця.

Більшою популярністю, ніж Меркель, користується міністр фінансів Вольфганг Шойбле. Його роботою задоволені 64% опитаних.

Однак навіть через падіння рейтингу Меркель не варто хвилюватись через свого опонента, лідера соціал-демократів Мартіна Шульца. Рівень його підтримки сягнув нового мінімуму і становить 33%.

Парламентські вибори у Німеччині відбудуться 24 вересня. Перемогу очікувано здобуде союз партії Меркель ХДС та її сестринської політсили ХСС. Однак головною інтригою залишається, чи сформують німецькі консерватори коаліцію із соціал-демократами, як сьогодні, чи шукатимуть нових союзників.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда, Варшава

Останні дні старої Польщі: як скандальна судова реформа штовхає країну далі від ЄС

"Ми живемо останні дні при демократії. Якщо не завтра, то на наступному тижні президент підпише судові закони – і ми прокинемося в іншій країні"... Реформи, які знищують незалежність судової влади, можуть завдати удару по всій польській демократії. Однак ані опозиція, ані суспільство так і не змогли знайти протидію цим планам.

Любов Акуленко, Дмитро Науменко, Олена Степаненко, Євгеній Ковтун, для ЄвроПравди

Підсумки року: успіхи та провали у виконанні Угоди про асоціацію

Україна виконала лише 10 зобов’язань, передбачених Угодою про асоціацію на цей період. Але це близько 11% від загальної кількості завдань - масштаб відставання очевидний. Та й це далеко не всі проблеми. Не обійшлося й без викривлень положень актів ЄС під час їх імплементації.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter