Туреччина видала ордери на затримання 35 журналістів за зв'язки з Гюленом

Четвер, 10 серпня 2017, 12:44
Версія для друку Коментарі

Туреччина видала ордери на арешт для 35 журналістів за підозрою у зв'язку з проповідником Фетхуллахом Гюленом, якого Анкара підозрює в організації спроби державного перевороту у 2016 році.

Про це повідомляє Turkish Minute.

За даними видання, ордери на затримання були видані через використання 35 журналістами мобільного додатку ByLock, який, за твердженнями турецької прокуратури, пов'язаний зі справою про державний переворот.

В ході розслідування, проведеного стамбульською прокуратурою, турецька поліція розпочала операції проти підозрюваних у четвер вранці та затримала дев'ять журналістів, яких звинувачують у членстві в русі Гюлена через використання додатку ByLock.

Редактор щоденного видання Birgun Бурак Екічі повідомив у соціальних мережах, що його затримали поліція та вилучила мобільний телефон і ноутбук.

Раніше повідомлялося, що у Туреччині з часу спроби державного перевороту затримано 154 694 особи, 50 136 осіб ув'язнено за підозрою у зв'язках з рухом Фетхуллаха Гюлена, якого звинувачують в організації спроби перевороту.

Як відомо, невдала спроба перевороту в Туреччині відбулася в ніч на 16 липня 2016 року. Тоді загинуло більше 200 людей.

Турецька влада звинувачує в організації перевороту опозиційного проповідника Фетхуллаха Гюлена, який мешкає в США.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Оксана Бедратенко, Українська служба "Голосу Америки"

Побороти Кремль у Вашингтоні: хто лобіює інтереси України в США

Інтереси України у США представляє лобістська фірма Barbour Griffits & Rogers. За офіційними даними, їхні витрати на просування українських інтересів склали $300 тис. за першу половину 2017 року – порівняно невелика сума для вашингтонських лобістів.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Два теракти та вибух будинку: що відомо про хвилю "лоукост-терору" на іспанських курортах

Іспанські ЗМІ вже вигадали нову та влучну назву: лоукост-терор. Адже тепер не потрібно переправляти до ЄС зброю та зберігати її, ризикуючи потрапити до рук поліції. Знаряддям масового вбивства може стати автомобіль, орендований за кількасот євро...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter