Туреччина видала ордери на затримання 35 журналістів за зв'язки з Гюленом

Четвер, 10 серпня 2017, 12:44
Версія для друку Коментарі

Туреччина видала ордери на арешт для 35 журналістів за підозрою у зв'язку з проповідником Фетхуллахом Гюленом, якого Анкара підозрює в організації спроби державного перевороту у 2016 році.

Про це повідомляє Turkish Minute.

За даними видання, ордери на затримання були видані через використання 35 журналістами мобільного додатку ByLock, який, за твердженнями турецької прокуратури, пов'язаний зі справою про державний переворот.

В ході розслідування, проведеного стамбульською прокуратурою, турецька поліція розпочала операції проти підозрюваних у четвер вранці та затримала дев'ять журналістів, яких звинувачують у членстві в русі Гюлена через використання додатку ByLock.

Редактор щоденного видання Birgun Бурак Екічі повідомив у соціальних мережах, що його затримали поліція та вилучила мобільний телефон і ноутбук.

Раніше повідомлялося, що у Туреччині з часу спроби державного перевороту затримано 154 694 особи, 50 136 осіб ув'язнено за підозрою у зв'язках з рухом Фетхуллаха Гюлена, якого звинувачують в організації спроби перевороту.

Як відомо, невдала спроба перевороту в Туреччині відбулася в ніч на 16 липня 2016 року. Тоді загинуло більше 200 людей.

Турецька влада звинувачує в організації перевороту опозиційного проповідника Фетхуллаха Гюлена, який мешкає в США.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Від агента КДБ до "другого Трампа": 7 фактів про переможця виборів у Чехії, Андрея Бабіша

Чехи проголосували за партію мільярдера Андрея Бабіша попри всі скандали, проблеми у біографії, і навіть попри кримінальну справу, відкриту проти нього. Тепер він має всі шанси стати новим прем'єр-міністром Чехії. Але чому політик викликає таке несприйняття чеської політичної елити?

Наталя Іщенко, для Європейської правди

Посередник із Загреба: навіщо президент Хорватії поїхала до Путіна

Хорватський президент запросила Росію до участі в проектах Ініціативи "Тримор’я", хоча із самого початку цілями цього об’єднання вважалися позбавлення залежності від російських вуглеводнів, а також побудова геополітичного союзу, орієнтованого скоріше на Вашингтон.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter