Британські міністри впевнені у досягненні згоди з шотландцями щодо Brexit

Четвер, 10 серпня 2017, 14:36
Версія для друку Коментарі

Британські міністри впевнені, що зможуть досягти згоди з Шотландською національною партією, що дозволить уникнути конституційної кризи через Brexit.

Про це повідомляє The Times.

Деміан Грін, міністр британської прем'єрки Терези Мей, якому вона найбільше довіряє, провів переговори з міністрами шотландського уряду, щоб запобігти голосуванню націоналістів проти основного законопроекту з Brexit у Холіруді (парламенті Шотландії).

Видання повідомляє, що Грін після пізніх переговорів вчора ввечері (9 серпня) вийшов, переконаний у тому, що було досягнуто прогресу, який свідчить про можливість досягнення угоди, що дозволить уникнути конфронтації між Холірудом та Вестмінстером.

Проте Майк Рассел, міністр Шотландії з питань Brexit, заявив, що уряд Великої Британії не зміг просунутися далі й що загроза від шотландського уряду, який виступає проти законопроекту щодо Brexit, все ще залишається актуальною.

Повідомляється, що ключовим моментом суперечки є передача повноважень після Brexit. Шотландський уряд наполягає на тому, щоб усі повноваження у всіх галузях, які мали б перейти у "спадок" Шотландії, були передані Единбургу, як тільки Велика Британія вийде з ЄС.

Нагадаємо, у липні понад 60 визначних шотландців звернулися до уряду Великої Британії з відкритим листом, в якому попросили зупинити Brexit.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Міністри закордонних справ 13 держав Євросоюзу

Як зберегти Україну на шляху реформ: непублічна доповідь країн-членів ЄС

Доповіді у форматі non-paper є непублічними, і це лише підвищує їхню цінність... На чільному місці в документі – протидія корупції. А ще йдеться про потребу підтримати чинну владу; про загрози, яку несе поширення "зради"; про небезпеку популістів; про подальшу допомогу ЄС...

Ганна Шелест, для Європейської правди

Три кола санкцій: наскільки потужним стане британське покарання РФ

Не менше, аніж сам злочин, який було визнано нападом на суверенітет Британії, офіційний Лондон вразила подальша зухвалість РФ. Як вже заявив міністр закордонних справ Королівства Борис Джонсон, складається враження, що росіяни одночасно відмежовуються від замаху і пишаються ним.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter