Британські міністри впевнені у досягненні згоди з шотландцями щодо Brexit

Четвер, 10 серпня 2017, 14:36
Версія для друку Коментарі

Британські міністри впевнені, що зможуть досягти згоди з Шотландською національною партією, що дозволить уникнути конституційної кризи через Brexit.

Про це повідомляє The Times.

Деміан Грін, міністр британської прем'єрки Терези Мей, якому вона найбільше довіряє, провів переговори з міністрами шотландського уряду, щоб запобігти голосуванню націоналістів проти основного законопроекту з Brexit у Холіруді (парламенті Шотландії).

Видання повідомляє, що Грін після пізніх переговорів вчора ввечері (9 серпня) вийшов, переконаний у тому, що було досягнуто прогресу, який свідчить про можливість досягнення угоди, що дозволить уникнути конфронтації між Холірудом та Вестмінстером.

Проте Майк Рассел, міністр Шотландії з питань Brexit, заявив, що уряд Великої Британії не зміг просунутися далі й що загроза від шотландського уряду, який виступає проти законопроекту щодо Brexit, все ще залишається актуальною.

Повідомляється, що ключовим моментом суперечки є передача повноважень після Brexit. Шотландський уряд наполягає на тому, щоб усі повноваження у всіх галузях, які мали б перейти у "спадок" Шотландії, були передані Единбургу, як тільки Велика Британія вийде з ЄС.

Нагадаємо, у липні понад 60 визначних шотландців звернулися до уряду Великої Британії з відкритим листом, в якому попросили зупинити Brexit.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Оксана Бедратенко, Українська служба "Голосу Америки"

Побороти Кремль у Вашингтоні: хто лобіює інтереси України в США

Інтереси України у США представляє лобістська фірма Barbour Griffits & Rogers. За офіційними даними, їхні витрати на просування українських інтересів склали $300 тис. за першу половину 2017 року – порівняно невелика сума для вашингтонських лобістів.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Два теракти та вибух будинку: що відомо про хвилю "лоукост-терору" на іспанських курортах

Іспанські ЗМІ вже вигадали нову та влучну назву: лоукост-терор. Адже тепер не потрібно переправляти до ЄС зброю та зберігати її, ризикуючи потрапити до рук поліції. Знаряддям масового вбивства може стати автомобіль, орендований за кількасот євро...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter