Американські штурмовики А-10 відпрацювали приземлення на шосе під Таллінном

Четвер, 10 серпня 2017, 15:03
фото
Версія для друку Коментарі

У четвер штурмовики A-10 десятого авіапідрозділу національної гвардії США відпрацювали приземлення і зліт на розширеній ділянці шосе Ягала-Кяравете під Таллінном.

Про це повідомляє портал ERR.ee.

Навчання розпочалися з вертолітного десантування на шосе військовослужбовців бойової групи НАТО. Штурмовики A-10 прибули з бази Емарі і після відпрацювання приземлення повернулися назад.

На авіабазі Емарі в цей же час проводилися спільні кібернавчання Baltic Jungle національної гвардії штату Меріленд і Сил оборони Естонії.

В цілях безпеки Сили оборони створили навколо розширеної ділянки шосе тимчасову зону з обмеженим доступом. Ділянка шосе на відрізку 5,8 - 8,5 км була закрита у четвер для руху автотранспорту з 10.00 до 16.30.

 

Фронтові штурмовики А-10, багатоцільові вертольоти Black Hawk і військово-транспортні вертольоти Chinook Національної гвардії США прибули на авіабазу Эмари 4 серпня.

Спільні навчання триватимуть до 18 серпня, під час їх проведення в Естонії також буде знаходитися штаб ВПС Національної гвардії штату Меріленд.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter