Американські штурмовики А-10 відпрацювали приземлення на шосе під Таллінном

Четвер, 10 серпня 2017, 15:03
фото
Версія для друку Коментарі

У четвер штурмовики A-10 десятого авіапідрозділу національної гвардії США відпрацювали приземлення і зліт на розширеній ділянці шосе Ягала-Кяравете під Таллінном.

Про це повідомляє портал ERR.ee.

Навчання розпочалися з вертолітного десантування на шосе військовослужбовців бойової групи НАТО. Штурмовики A-10 прибули з бази Емарі і після відпрацювання приземлення повернулися назад.

На авіабазі Емарі в цей же час проводилися спільні кібернавчання Baltic Jungle національної гвардії штату Меріленд і Сил оборони Естонії.

В цілях безпеки Сили оборони створили навколо розширеної ділянки шосе тимчасову зону з обмеженим доступом. Ділянка шосе на відрізку 5,8 - 8,5 км була закрита у четвер для руху автотранспорту з 10.00 до 16.30.

 

Фронтові штурмовики А-10, багатоцільові вертольоти Black Hawk і військово-транспортні вертольоти Chinook Національної гвардії США прибули на авіабазу Эмари 4 серпня.

Спільні навчання триватимуть до 18 серпня, під час їх проведення в Естонії також буде знаходитися штаб ВПС Національної гвардії штату Меріленд.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Олександр Левченко, посол в Хорватії в 2010-2017 роках

Сепаратисти в поліції та вибори з окупантами: чи можливо повернути Донбас за хорватським сценарієм

Це не помилка – з’явився спеціальний орган для допомоги тим, хто не так давно підтримував сепаратистів!.. Україна колись також зможе швидко реінтегрувати тимчасово окуповані території Донбасу в мирний спосіб. І тоді хорватський досвід буде нам вкрай потрібний...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Генерал-посол Володимира Путіна: як підсанкційний дипломат очолив місію Росії в США

Новий посол Росії - кар'єрний дипломат, але не простий, а "військовий". Дипломат з генеральським званням, що саме по собі є доволі рідкісним явищем. Та для нас важливо те, що російський посол в США був причетний до агресії РФ проти України...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter