Американські штурмовики А-10 відпрацювали приземлення на шосе під Таллінном

Четвер, 10 серпня 2017, 15:03
фото
Версія для друку Коментарі

У четвер штурмовики A-10 десятого авіапідрозділу національної гвардії США відпрацювали приземлення і зліт на розширеній ділянці шосе Ягала-Кяравете під Таллінном.

Про це повідомляє портал ERR.ee.

Навчання розпочалися з вертолітного десантування на шосе військовослужбовців бойової групи НАТО. Штурмовики A-10 прибули з бази Емарі і після відпрацювання приземлення повернулися назад.

На авіабазі Емарі в цей же час проводилися спільні кібернавчання Baltic Jungle національної гвардії штату Меріленд і Сил оборони Естонії.

В цілях безпеки Сили оборони створили навколо розширеної ділянки шосе тимчасову зону з обмеженим доступом. Ділянка шосе на відрізку 5,8 - 8,5 км була закрита у четвер для руху автотранспорту з 10.00 до 16.30.

 

Фронтові штурмовики А-10, багатоцільові вертольоти Black Hawk і військово-транспортні вертольоти Chinook Національної гвардії США прибули на авіабазу Эмари 4 серпня.

Спільні навчання триватимуть до 18 серпня, під час їх проведення в Естонії також буде знаходитися штаб ВПС Національної гвардії штату Меріленд.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Надія Бурейко, Сергій Герасимчук, VoxUkraine, для Європейської правди

Румунський вимір мовної суперечки: чи є підстави для занепокоєння Бухареста

63,8% опитаних румунів північної частини Буковини відзначили, що держава їхнього проживання – Україна – допомагає чи швидше допомагає їм у вивченні рідної мови. 77,2% вважають, що в Україні поважають усі мови. Не погоджуються чи швидше не погоджуються із цим 13,6%.

Юрій Панченко, Європейська правда

Від агента КДБ до "другого Трампа": 7 фактів про переможця виборів у Чехії, Андрея Бабіша

Чехи проголосували за партію мільярдера Андрея Бабіша попри всі скандали, проблеми у біографії, і навіть попри кримінальну справу, відкриту проти нього. Тепер він має всі шанси стати новим прем'єр-міністром Чехії. Але чому політик викликає таке несприйняття чеської політичної елити?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter