Більшість американців – за перевірку фінансів Трампа у розслідуванні втручання РФ

Четвер, 10 серпня 2017, 15:08
Версія для друку Коментарі

Більшість американців вважають, що справедливо було б перевірити фінанси президента США Дональда Трампа в рамках розслідування втручання Росії у вибори США 2016 року.

Про це йдеться в новому опитуванні CNN, проведеному SSRS.

Згідно з опитуванням, 70% респондентів вважають, що розслідування щодо втручання РФ у вибори має включати ще й перегляд фінансів Трампа.

60% американців заявили, що розслідування щодо втручання РФ є серйозним питанням, у порівнянні з 38%, які вважають, що це спроба дискредитувати нинішнього президента США.

Окрім того, 59% опитаних не схвалюють те, як Трамп займається розслідуванням (31% схвалюють дії американського президента).

Раніше повідомлялося, що з моменту інавгурації у січні цього року підтримка Дональда Трампа серед американців упала до рекордного мінімуму.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Надія Бурейко, Сергій Герасимчук, VoxUkraine, для Європейської правди

Румунський вимір мовної суперечки: чи є підстави для занепокоєння Бухареста

63,8% опитаних румунів північної частини Буковини відзначили, що держава їхнього проживання – Україна – допомагає чи швидше допомагає їм у вивченні рідної мови. 77,2% вважають, що в Україні поважають усі мови. Не погоджуються чи швидше не погоджуються із цим 13,6%.

Юрій Панченко, Європейська правда

Від агента КДБ до "другого Трампа": 7 фактів про переможця виборів у Чехії, Андрея Бабіша

Чехи проголосували за партію мільярдера Андрея Бабіша попри всі скандали, проблеми у біографії, і навіть попри кримінальну справу, відкриту проти нього. Тепер він має всі шанси стати новим прем'єр-міністром Чехії. Але чому політик викликає таке несприйняття чеської політичної елити?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter