Більшість американців – за перевірку фінансів Трампа у розслідуванні втручання РФ

Четвер, 10 серпня 2017, 15:08
Версія для друку Коментарі

Більшість американців вважають, що справедливо було б перевірити фінанси президента США Дональда Трампа в рамках розслідування втручання Росії у вибори США 2016 року.

Про це йдеться в новому опитуванні CNN, проведеному SSRS.

Згідно з опитуванням, 70% респондентів вважають, що розслідування щодо втручання РФ у вибори має включати ще й перегляд фінансів Трампа.

60% американців заявили, що розслідування щодо втручання РФ є серйозним питанням, у порівнянні з 38%, які вважають, що це спроба дискредитувати нинішнього президента США.

Окрім того, 59% опитаних не схвалюють те, як Трамп займається розслідуванням (31% схвалюють дії американського президента).

Раніше повідомлялося, що з моменту інавгурації у січні цього року підтримка Дональда Трампа серед американців упала до рекордного мінімуму.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Олександр Левченко, посол в Хорватії в 2010-2017 роках

Сепаратисти в поліції та вибори з окупантами: чи можливо повернути Донбас за хорватським сценарієм

Це не помилка – з’явився спеціальний орган для допомоги тим, хто не так давно підтримував сепаратистів!.. Україна колись також зможе швидко реінтегрувати тимчасово окуповані території Донбасу в мирний спосіб. І тоді хорватський досвід буде нам вкрай потрібний...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Генерал-посол Володимира Путіна: як підсанкційний дипломат очолив місію Росії в США

Новий посол Росії - кар'єрний дипломат, але не простий, а "військовий". Дипломат з генеральським званням, що саме по собі є доволі рідкісним явищем. Та для нас важливо те, що російський посол в США був причетний до агресії РФ проти України...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter