Більшість американців – за перевірку фінансів Трампа у розслідуванні втручання РФ

Четвер, 10 серпня 2017, 15:08
Версія для друку Коментарі

Більшість американців вважають, що справедливо було б перевірити фінанси президента США Дональда Трампа в рамках розслідування втручання Росії у вибори США 2016 року.

Про це йдеться в новому опитуванні CNN, проведеному SSRS.

Згідно з опитуванням, 70% респондентів вважають, що розслідування щодо втручання РФ у вибори має включати ще й перегляд фінансів Трампа.

60% американців заявили, що розслідування щодо втручання РФ є серйозним питанням, у порівнянні з 38%, які вважають, що це спроба дискредитувати нинішнього президента США.

Окрім того, 59% опитаних не схвалюють те, як Трамп займається розслідуванням (31% схвалюють дії американського президента).

Раніше повідомлялося, що з моменту інавгурації у січні цього року підтримка Дональда Трампа серед американців упала до рекордного мінімуму.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter