Державне медіа Китаю закликало Пекін до нейтральності, якщо КНДР вдарить по США

П'ятниця, 11 серпня 2017, 09:38
Версія для друку Коментарі

Китайське державне медіа закликало Пекін зайняти нейтральну позицію, якщо Північна Корея перша вдарить у конфлікті зі Сполученими Штатами, попри пакт про взаємний захист між азіатськими союзниками.

Про це повідомляє AFP.

Націоналістичний таблоїд Global Times заявив, що Вашингтон та Пхеньян грають у "безрозсудні ігри", які можуть призвести до "прорахунків та стратегічної війни".

"Потрібно чітко висловити свою позицію всім сторонам і дати їм зрозуміти, що коли їхні дії поставлять під загрозу інтереси Китаю, то Китай відповість твердо", - заявило китайське видання.

"Китай також повинен чітко заявити, що, якщо Північна Корея запустить ракети, які загрожують насамперед території США, і США зроблять те саме у відповідь, то Китай залишатиметься нейтральним", - пише Global Times.

Раніше повідомлялося, що Північна Корея виступила із заявою з погрозою повного знищення США.

Президент США Дональд Трамп у свою чергу заявив, що, можливо, його заява про "вогонь та лють" для КНДР не була досить жорсткою.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда, Варшава

Останні дні старої Польщі: як скандальна судова реформа штовхає країну далі від ЄС

"Ми живемо останні дні при демократії. Якщо не завтра, то на наступному тижні президент підпише судові закони – і ми прокинемося в іншій країні"... Реформи, які знищують незалежність судової влади, можуть завдати удару по всій польській демократії. Однак ані опозиція, ані суспільство так і не змогли знайти протидію цим планам.

Любов Акуленко, Дмитро Науменко, Олена Степаненко, Євгеній Ковтун, для ЄвроПравди

Підсумки року: успіхи та провали у виконанні Угоди про асоціацію

Україна виконала лише 10 зобов’язань, передбачених Угодою про асоціацію на цей період. Але це близько 11% від загальної кількості завдань - масштаб відставання очевидний. Та й це далеко не всі проблеми. Не обійшлося й без викривлень положень актів ЄС під час їх імплементації.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter