Державне медіа Китаю закликало Пекін до нейтральності, якщо КНДР вдарить по США

П'ятниця, 11 серпня 2017, 09:38
Версія для друку Коментарі

Китайське державне медіа закликало Пекін зайняти нейтральну позицію, якщо Північна Корея перша вдарить у конфлікті зі Сполученими Штатами, попри пакт про взаємний захист між азіатськими союзниками.

Про це повідомляє AFP.

Націоналістичний таблоїд Global Times заявив, що Вашингтон та Пхеньян грають у "безрозсудні ігри", які можуть призвести до "прорахунків та стратегічної війни".

"Потрібно чітко висловити свою позицію всім сторонам і дати їм зрозуміти, що коли їхні дії поставлять під загрозу інтереси Китаю, то Китай відповість твердо", - заявило китайське видання.

"Китай також повинен чітко заявити, що, якщо Північна Корея запустить ракети, які загрожують насамперед території США, і США зроблять те саме у відповідь, то Китай залишатиметься нейтральним", - пише Global Times.

Раніше повідомлялося, що Північна Корея виступила із заявою з погрозою повного знищення США.

Президент США Дональд Трамп у свою чергу заявив, що, можливо, його заява про "вогонь та лють" для КНДР не була досить жорсткою.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Міністри закордонних справ 13 держав Євросоюзу

Як зберегти Україну на шляху реформ: непублічна доповідь країн-членів ЄС

Доповіді у форматі non-paper є непублічними, і це лише підвищує їхню цінність... На чільному місці в документі – протидія корупції. А ще йдеться про потребу підтримати чинну владу; про загрози, яку несе поширення "зради"; про небезпеку популістів; про подальшу допомогу ЄС...

Ганна Шелест, для Європейської правди

Три кола санкцій: наскільки потужним стане британське покарання РФ

Не менше, аніж сам злочин, який було визнано нападом на суверенітет Британії, офіційний Лондон вразила подальша зухвалість РФ. Як вже заявив міністр закордонних справ Королівства Борис Джонсон, складається враження, що росіяни одночасно відмежовуються від замаху і пишаються ним.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter