Державне медіа Китаю закликало Пекін до нейтральності, якщо КНДР вдарить по США

П'ятниця, 11 серпня 2017, 09:38
Версія для друку Коментарі

Китайське державне медіа закликало Пекін зайняти нейтральну позицію, якщо Північна Корея перша вдарить у конфлікті зі Сполученими Штатами, попри пакт про взаємний захист між азіатськими союзниками.

Про це повідомляє AFP.

Націоналістичний таблоїд Global Times заявив, що Вашингтон та Пхеньян грають у "безрозсудні ігри", які можуть призвести до "прорахунків та стратегічної війни".

"Потрібно чітко висловити свою позицію всім сторонам і дати їм зрозуміти, що коли їхні дії поставлять під загрозу інтереси Китаю, то Китай відповість твердо", - заявило китайське видання.

"Китай також повинен чітко заявити, що, якщо Північна Корея запустить ракети, які загрожують насамперед території США, і США зроблять те саме у відповідь, то Китай залишатиметься нейтральним", - пише Global Times.

Раніше повідомлялося, що Північна Корея виступила із заявою з погрозою повного знищення США.

Президент США Дональд Трамп у свою чергу заявив, що, можливо, його заява про "вогонь та лють" для КНДР не була досить жорсткою.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Від агента КДБ до "другого Трампа": 7 фактів про переможця виборів у Чехії, Андрея Бабіша

Чехи проголосували за партію мільярдера Андрея Бабіша попри всі скандали, проблеми у біографії, і навіть попри кримінальну справу, відкриту проти нього. Тепер він має всі шанси стати новим прем'єр-міністром Чехії. Але чому політик викликає таке несприйняття чеської політичної елити?

Наталя Іщенко, для Європейської правди

Посередник із Загреба: навіщо президент Хорватії поїхала до Путіна

Хорватський президент запросила Росію до участі в проектах Ініціативи "Тримор’я", хоча із самого початку цілями цього об’єднання вважалися позбавлення залежності від російських вуглеводнів, а також побудова геополітичного союзу, орієнтованого скоріше на Вашингтон.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter