Глава Пентагону: війна США з КНДР могла б стати катастрофічною

П'ятниця, 11 серпня 2017, 09:56
Версія для друку Коментарі

Глава Міноборони США Джеймс Меттіс прокоментував погрози Північної Кореї щодо атаки на острів Гуам, заявивши, що потенційний ядерний інцидент "буде катастрофічним".

Про це Меттіс заявив у Маунтін-В'ю, штат Каліфорнія, відповідаючи на запитання репортера про можливі людські втрати в разі ядерної конфронтації, повідомляє ABC News.

"Мій портфель, моя місія, моя відповідальність полягає в тому, щоб мати військові варіанти, якщо це потрібно", - відповів Меттіс.

"Однак зараз, секретар Тіллерсон, посол Гейлі, як ви можете побачити - американські зусилля зараз ведуться дипломатичним способом та отримують дипломатичні результати. Трагедія війни досить добре відома. Вона не потребує додаткової характеристики, окрім того факту, що вона буде катастрофічною", - заявив він.

Раніше повідомлялося, що Північна Корея виступила із заявою з погрозою повного знищення США.

Президент США Дональд Трамп у свою чергу заявив, що, можливо, його заява про "вогонь та лють" для КНДР не була досить жорсткою.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter