Прем'єр Cловаччини скасував засідання коаліції через проблеми зі здоров'ям

П'ятниця, 11 серпня 2017, 12:56
Версія для друку Коментарі

Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо через стан здоров’я відмовився від важливої зустрічі у п'ятницю, яка стосувалася стабілізації його правлячої коаліції.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на офіс прем’єра.

Засідання коаліції було перенесено, заявила прес-секретар етнічної угорської партії Most-Híd, найменшої з трьох правлячих партій.

Жодних деталей щодо стану здоров’я словацького прем’єра не наводиться. 52-річний Фіцо минулого року переніс операцію на серці після скарг на болі у грудях.

Нагадаємо, спікер парламенту Словаччини і глава Словацької національної партії (SNS), що входить до керівної коаліції, Андрей Данко оголосив про вихід із коаліційної угоди.

Партія прем’єра Роберта Фіцо Smer, SNS і Most-Híd підписали нинішню коаліційну угоду 1 вересня 2016 року.

Для партнерів по коаліції, яка налічує 79 депутатів зі 150 у парламенті Словаччини, рішення Данка стало абсолютною несподіванкою. Наразі партії мають провести консультації для пошуку виходу з кризи, що склалася. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда, Варшава

Останні дні старої Польщі: як скандальна судова реформа штовхає країну далі від ЄС

"Ми живемо останні дні при демократії. Якщо не завтра, то на наступному тижні президент підпише судові закони – і ми прокинемося в іншій країні"... Реформи, які знищують незалежність судової влади, можуть завдати удару по всій польській демократії. Однак ані опозиція, ані суспільство так і не змогли знайти протидію цим планам.

Любов Акуленко, Дмитро Науменко, Олена Степаненко, Євгеній Ковтун, для ЄвроПравди

Підсумки року: успіхи та провали у виконанні Угоди про асоціацію

Україна виконала лише 10 зобов’язань, передбачених Угодою про асоціацію на цей період. Але це близько 11% від загальної кількості завдань - масштаб відставання очевидний. Та й це далеко не всі проблеми. Не обійшлося й без викривлень положень актів ЄС під час їх імплементації.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter