Прем'єр Cловаччини скасував засідання коаліції через проблеми зі здоров'ям

П'ятниця, 11 серпня 2017, 12:56
Версія для друку Коментарі

Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо через стан здоров’я відмовився від важливої зустрічі у п'ятницю, яка стосувалася стабілізації його правлячої коаліції.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на офіс прем’єра.

Засідання коаліції було перенесено, заявила прес-секретар етнічної угорської партії Most-Híd, найменшої з трьох правлячих партій.

Жодних деталей щодо стану здоров’я словацького прем’єра не наводиться. 52-річний Фіцо минулого року переніс операцію на серці після скарг на болі у грудях.

Нагадаємо, спікер парламенту Словаччини і глава Словацької національної партії (SNS), що входить до керівної коаліції, Андрей Данко оголосив про вихід із коаліційної угоди.

Партія прем’єра Роберта Фіцо Smer, SNS і Most-Híd підписали нинішню коаліційну угоду 1 вересня 2016 року.

Для партнерів по коаліції, яка налічує 79 депутатів зі 150 у парламенті Словаччини, рішення Данка стало абсолютною несподіванкою. Наразі партії мають провести консультації для пошуку виходу з кризи, що склалася. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Від агента КДБ до "другого Трампа": 7 фактів про переможця виборів у Чехії, Андрея Бабіша

Чехи проголосували за партію мільярдера Андрея Бабіша попри всі скандали, проблеми у біографії, і навіть попри кримінальну справу, відкриту проти нього. Тепер він має всі шанси стати новим прем'єр-міністром Чехії. Але чому політик викликає таке несприйняття чеської політичної елити?

Наталя Іщенко, для Європейської правди

Посередник із Загреба: навіщо президент Хорватії поїхала до Путіна

Хорватський президент запросила Росію до участі в проектах Ініціативи "Тримор’я", хоча із самого початку цілями цього об’єднання вважалися позбавлення залежності від російських вуглеводнів, а також побудова геополітичного союзу, орієнтованого скоріше на Вашингтон.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter