Прем'єр Cловаччини скасував засідання коаліції через проблеми зі здоров'ям

П'ятниця, 11 серпня 2017, 12:56
Версія для друку Коментарі

Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо через стан здоров’я відмовився від важливої зустрічі у п'ятницю, яка стосувалася стабілізації його правлячої коаліції.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на офіс прем’єра.

Засідання коаліції було перенесено, заявила прес-секретар етнічної угорської партії Most-Híd, найменшої з трьох правлячих партій.

Жодних деталей щодо стану здоров’я словацького прем’єра не наводиться. 52-річний Фіцо минулого року переніс операцію на серці після скарг на болі у грудях.

Нагадаємо, спікер парламенту Словаччини і глава Словацької національної партії (SNS), що входить до керівної коаліції, Андрей Данко оголосив про вихід із коаліційної угоди.

Партія прем’єра Роберта Фіцо Smer, SNS і Most-Híd підписали нинішню коаліційну угоду 1 вересня 2016 року.

Для партнерів по коаліції, яка налічує 79 депутатів зі 150 у парламенті Словаччини, рішення Данка стало абсолютною несподіванкою. Наразі партії мають провести консультації для пошуку виходу з кризи, що склалася. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Міністри закордонних справ 13 держав Євросоюзу

Як зберегти Україну на шляху реформ: непублічна доповідь країн-членів ЄС

Доповіді у форматі non-paper є непублічними, і це лише підвищує їхню цінність... На чільному місці в документі – протидія корупції. А ще йдеться про потребу підтримати чинну владу; про загрози, яку несе поширення "зради"; про небезпеку популістів; про подальшу допомогу ЄС...

Ганна Шелест, для Європейської правди

Три кола санкцій: наскільки потужним стане британське покарання РФ

Не менше, аніж сам злочин, який було визнано нападом на суверенітет Британії, офіційний Лондон вразила подальша зухвалість РФ. Як вже заявив міністр закордонних справ Королівства Борис Джонсон, складається враження, що росіяни одночасно відмежовуються від замаху і пишаються ним.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter