МЗС підтвердило затримання українських моряків в Іспанії на судні з гашишем

П'ятниця, 11 серпня 2017, 13:26
Версія для друку Коментарі

Міністерство закордонних справ України підтверджує затримання українських моряків судна Lady Boss в Іспанії, їх стан оцінюється як задовільний.

Про це заявив начальник управління консульського забезпечення Департаменту консульської служби МЗС Василь Кирилич, повідомляє Радіо Свобода.

За словами Кирилича, український консул підтримує постійний контакт з адвокатом та іспанськими правоохоронцями, у провадженні яких перебуває справа.

"Затриманих забезпечено державним адвокатом, а також україномовним перекладачем… Затримані перебувають у задовільному стані, скарг на умови тримання та санітарно-гігієнічні умови не заявляють, вони мають можливість спілкуватися з рідними в Україні. За попередньою інформацією, справа буде передана до суду першої інстанції міста Мадрид", - сказав він.

Нагадаємо, біля південного узбережжя Іспанії затримали торговельне судно, на борту якого були 11 громадян України. Під час обшуку на борту виявили 600 мішків гашишу вагою близько 18 тонн.

Операція була проведена у рамках боротьби з незаконним обігом наркотиків на так званому Східному маршруті, через який торговці доправляють наркотики у східну частину Середземного моря.   

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter