Заражені фіпронілом яйця потрапили вже у 15 країн, в тому числі у Гонконг

П'ятниця, 11 серпня 2017, 14:25
Версія для друку Коментарі

15 країн, включаючи особливий адміністративний район Гонконг, повідомили про заражені фіпронілом яйця.

Про це повідомляє The Associated Press.

Як відомо, у Нідерландах та Бельгії триває розслідування щодо кількох компаній через яйця, оброблені засобом, що містить інсектицид фіпроніл. Фіпроніл заборонено використовувати на тваринницьких фермах через загрозу для здоров’я людини.

Речник ЄС з питань торгівлі та сільського господарства Деніел Росаріо заявив, що у Франції та Німеччині також були закриті ферми у зв'язку із яєчним скандалом, та назвав ще 13 країн, які отримали продукти з цих країн.

Повідомляється, що особливий адміністративний район Гонконг є також серед країн, куди потрапили заражені інсектицидом яйця.

Серед інших держав: Швеція, Велика Британія, Австрія, Ірландія, Італія, Люксембург, Польща, Румунія, Словенія, Словаччина, Данія та Швейцарія.

У Єврокомісії повідомили, що зустріч високого рівня через скандал з зараженими інсектицидом курячими яйцями попередньо заплановано на 26 вересня.

У Нідерландах у зв’язку зі скандалом затримано двоє людей.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter