Заражені фіпронілом яйця потрапили вже у 15 країн, в тому числі у Гонконг

П'ятниця, 11 серпня 2017, 14:25
Версія для друку Коментарі

15 країн, включаючи особливий адміністративний район Гонконг, повідомили про заражені фіпронілом яйця.

Про це повідомляє The Associated Press.

Як відомо, у Нідерландах та Бельгії триває розслідування щодо кількох компаній через яйця, оброблені засобом, що містить інсектицид фіпроніл. Фіпроніл заборонено використовувати на тваринницьких фермах через загрозу для здоров’я людини.

Речник ЄС з питань торгівлі та сільського господарства Деніел Росаріо заявив, що у Франції та Німеччині також були закриті ферми у зв'язку із яєчним скандалом, та назвав ще 13 країн, які отримали продукти з цих країн.

Повідомляється, що особливий адміністративний район Гонконг є також серед країн, куди потрапили заражені інсектицидом яйця.

Серед інших держав: Швеція, Велика Британія, Австрія, Ірландія, Італія, Люксембург, Польща, Румунія, Словенія, Словаччина, Данія та Швейцарія.

У Єврокомісії повідомили, що зустріч високого рівня через скандал з зараженими інсектицидом курячими яйцями попередньо заплановано на 26 вересня.

У Нідерландах у зв’язку зі скандалом затримано двоє людей.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Надія Бурейко, Сергій Герасимчук, VoxUkraine, для Європейської правди

Румунський вимір мовної суперечки: чи є підстави для занепокоєння Бухареста

63,8% опитаних румунів північної частини Буковини відзначили, що держава їхнього проживання – Україна – допомагає чи швидше допомагає їм у вивченні рідної мови. 77,2% вважають, що в Україні поважають усі мови. Не погоджуються чи швидше не погоджуються із цим 13,6%.

Юрій Панченко, Європейська правда

Від агента КДБ до "другого Трампа": 7 фактів про переможця виборів у Чехії, Андрея Бабіша

Чехи проголосували за партію мільярдера Андрея Бабіша попри всі скандали, проблеми у біографії, і навіть попри кримінальну справу, відкриту проти нього. Тепер він має всі шанси стати новим прем'єр-міністром Чехії. Але чому політик викликає таке несприйняття чеської політичної елити?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter