Заражені фіпронілом яйця потрапили вже у 15 країн, в тому числі у Гонконг

П'ятниця, 11 серпня 2017, 14:25
Версія для друку Коментарі

15 країн, включаючи особливий адміністративний район Гонконг, повідомили про заражені фіпронілом яйця.

Про це повідомляє The Associated Press.

Як відомо, у Нідерландах та Бельгії триває розслідування щодо кількох компаній через яйця, оброблені засобом, що містить інсектицид фіпроніл. Фіпроніл заборонено використовувати на тваринницьких фермах через загрозу для здоров’я людини.

Речник ЄС з питань торгівлі та сільського господарства Деніел Росаріо заявив, що у Франції та Німеччині також були закриті ферми у зв'язку із яєчним скандалом, та назвав ще 13 країн, які отримали продукти з цих країн.

Повідомляється, що особливий адміністративний район Гонконг є також серед країн, куди потрапили заражені інсектицидом яйця.

Серед інших держав: Швеція, Велика Британія, Австрія, Ірландія, Італія, Люксембург, Польща, Румунія, Словенія, Словаччина, Данія та Швейцарія.

У Єврокомісії повідомили, що зустріч високого рівня через скандал з зараженими інсектицидом курячими яйцями попередньо заплановано на 26 вересня.

У Нідерландах у зв’язку зі скандалом затримано двоє людей.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Олександр Левченко, посол в Хорватії в 2010-2017 роках

Сепаратисти в поліції та вибори з окупантами: чи можливо повернути Донбас за хорватським сценарієм

Це не помилка – з’явився спеціальний орган для допомоги тим, хто не так давно підтримував сепаратистів!.. Україна колись також зможе швидко реінтегрувати тимчасово окуповані території Донбасу в мирний спосіб. І тоді хорватський досвід буде нам вкрай потрібний...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Генерал-посол Володимира Путіна: як підсанкційний дипломат очолив місію Росії в США

Новий посол Росії - кар'єрний дипломат, але не простий, а "військовий". Дипломат з генеральським званням, що саме по собі є доволі рідкісним явищем. Та для нас важливо те, що російський посол в США був причетний до агресії РФ проти України...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter