Молдова хоче контролювати переміщення придністровських чиновників – ЗМІ

П'ятниця, 11 серпня 2017, 16:31
Версія для друку Коментарі

В уряді Молдови обговорюють ідею запровадження системи виїзних повідомлень для чиновників з непідконтрольного Кишиневу Придністров'я.

Про це повідомляє Newsmaker.

Представників органів влади невизнаної республіки, включаючи керівництво, можуть зобов'язати заздалегідь повідомляти Кишинів про поїздки за кордон.

Активно обговорювати введення нових правил стали після того, як лідер Придністров'я Вадим Красносельський в червні відвідав Лондон і був прийнятий в британському МЗС, спровокувавши дипломатичний скандал.

За словами джерела в молдовському уряді, у цьому питанні в цілому існує консенсус між адміністрацією президента країни Ігоря Додона і Кабінетом міністрів. Зазвичай Додон, який виступає за зближення країни з Росією, і молдовський уряд, яке називає себе прозахідним, часто конфліктують, але тут позиції збіглися.

Зараз придністровські чиновники, включаючи керівництво Придністров'я, вільно літають з молдовської столиці в будь-якому напрямку. По суті, це їх єдина можливість подорожувати: після початку конфлікту в Україні в 2014 році вони перестали користуватися аеропортом Одеси і в принципі уникають поїздок в Україну і транзиту через неї.

Найпопулярнішим напрямком у чиновників невизнаного Придністров’я є Москва.

Поки неясно, коли може бути прийняте остаточне рішення щодо виїзних повідомлень, однак джерела припускають, що це може статися восени.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter