У Британії засудили чоловіків, які вирощували коноплю в ядерному бункері

П'ятниця, 11 серпня 2017, 19:18
Версія для друку Коментарі

Трьох британців засудили до тривалих тюремних термінів за створення величезної ферми з вирощування канабісу у колишньому ядерному бункері часів "холодної війни".

Про це повідомляє Reuters.

Зловмисники використовували бункер, побудований в 1980-х роках для розміщення посадових осіб місцевого самоврядування в разі ядерної атаки.

Вони вирощували більше 4000 кущів коноплі, які могли приносити їм до 2 мільйонів фунтів стерлінгів на рік від продажу наркотиків.

Вважалося, що ферма працює з 2013 року. Зловмисники також незаконно підключилися до електромереж і використали електроенергії на суму 650 000 фунтів стерлінгів.

"Це безсумнівно найбільша фабрика з вирощування конопель, яку ми бачили тут у графстві, причому майже всі 20 кімнат всередині бункера переобладнані для вирощування конопель", - заявив представник місцевої поліції.

Один з підозрюваних отримав восьмирічний термін ув’язнення, а двоє його співучасників – по п'ять років.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Олександр Левченко, посол в Хорватії в 2010-2017 роках

Сепаратисти в поліції та вибори з окупантами: чи можливо повернути Донбас за хорватським сценарієм

Це не помилка – з’явився спеціальний орган для допомоги тим, хто не так давно підтримував сепаратистів!.. Україна колись також зможе швидко реінтегрувати тимчасово окуповані території Донбасу в мирний спосіб. І тоді хорватський досвід буде нам вкрай потрібний...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Генерал-посол Володимира Путіна: як підсанкційний дипломат очолив місію Росії в США

Новий посол Росії - кар'єрний дипломат, але не простий, а "військовий". Дипломат з генеральським званням, що саме по собі є доволі рідкісним явищем. Та для нас важливо те, що російський посол в США був причетний до агресії РФ проти України...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter