У Британії засудили чоловіків, які вирощували коноплю в ядерному бункері

П'ятниця, 11 серпня 2017, 19:18
Версія для друку Коментарі

Трьох британців засудили до тривалих тюремних термінів за створення величезної ферми з вирощування канабісу у колишньому ядерному бункері часів "холодної війни".

Про це повідомляє Reuters.

Зловмисники використовували бункер, побудований в 1980-х роках для розміщення посадових осіб місцевого самоврядування в разі ядерної атаки.

Вони вирощували більше 4000 кущів коноплі, які могли приносити їм до 2 мільйонів фунтів стерлінгів на рік від продажу наркотиків.

Вважалося, що ферма працює з 2013 року. Зловмисники також незаконно підключилися до електромереж і використали електроенергії на суму 650 000 фунтів стерлінгів.

"Це безсумнівно найбільша фабрика з вирощування конопель, яку ми бачили тут у графстві, причому майже всі 20 кімнат всередині бункера переобладнані для вирощування конопель", - заявив представник місцевої поліції.

Один з підозрюваних отримав восьмирічний термін ув’язнення, а двоє його співучасників – по п'ять років.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Надія Бурейко, Сергій Герасимчук, VoxUkraine, для Європейської правди

Румунський вимір мовної суперечки: чи є підстави для занепокоєння Бухареста

63,8% опитаних румунів північної частини Буковини відзначили, що держава їхнього проживання – Україна – допомагає чи швидше допомагає їм у вивченні рідної мови. 77,2% вважають, що в Україні поважають усі мови. Не погоджуються чи швидше не погоджуються із цим 13,6%.

Юрій Панченко, Європейська правда

Від агента КДБ до "другого Трампа": 7 фактів про переможця виборів у Чехії, Андрея Бабіша

Чехи проголосували за партію мільярдера Андрея Бабіша попри всі скандали, проблеми у біографії, і навіть попри кримінальну справу, відкриту проти нього. Тепер він має всі шанси стати новим прем'єр-міністром Чехії. Але чому політик викликає таке несприйняття чеської політичної елити?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter