У Британії засудили чоловіків, які вирощували коноплю в ядерному бункері

П'ятниця, 11 серпня 2017, 19:18
Версія для друку Коментарі

Трьох британців засудили до тривалих тюремних термінів за створення величезної ферми з вирощування канабісу у колишньому ядерному бункері часів "холодної війни".

Про це повідомляє Reuters.

Зловмисники використовували бункер, побудований в 1980-х роках для розміщення посадових осіб місцевого самоврядування в разі ядерної атаки.

Вони вирощували більше 4000 кущів коноплі, які могли приносити їм до 2 мільйонів фунтів стерлінгів на рік від продажу наркотиків.

Вважалося, що ферма працює з 2013 року. Зловмисники також незаконно підключилися до електромереж і використали електроенергії на суму 650 000 фунтів стерлінгів.

"Це безсумнівно найбільша фабрика з вирощування конопель, яку ми бачили тут у графстві, причому майже всі 20 кімнат всередині бункера переобладнані для вирощування конопель", - заявив представник місцевої поліції.

Один з підозрюваних отримав восьмирічний термін ув’язнення, а двоє його співучасників – по п'ять років.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter