Трамп пригрозив КНДР великими неприємностями у разі атаки на Гуам

Субота, 12 серпня 2017, 10:55
Версія для друку Коментарі

Якщо щось станеться з американською територією Гуам, Північній Кореї загрожують великі неприємності.

Про це заявив президент США Дональд Трамп, повідомляє BBC.

"Я сподіваюся, що вони (Північна Корея) повністю усвідомлюють тяжкість того, що я сказав і що я мав на увазі. Ці слова дуже, дуже легко зрозуміти" - заявив Трамп, коментуючи власний твіт про те, що США підготували військову відповідь КНДР.

"Якщо він (Кім Чен Ин) повторює свої відкриті погрози щодо Гуаму, чи іншого місця, що є американською територією, або американським союзником, він дійсно про це пошкодує і пошкодує дуже швидко" - сказав він.

Трамп запевнив, що територія Гуаму зараз у цілковитій безпеці.

Крім того, президент США заявив, що Штати можуть запровадити ще сильніші санкції проти КНДР.

Пісмля розмови з президентом Китаю Трамп пізніше заявив, що цілковито на стороні мирного вирішення конфлікту.

Нагадаємо, Північна Корея пригрозила ударами по американській військовій базі після того, як Дональд Трамп пообіцяв Пхеньяну "вогонь та лють".

Як відомо, 5 серпня Радбез ООН одноголосно прийняв резолюцію, яка посилює санкції проти Північної Кореї. Нові санкції фактично позбавлять Пхеньян однієї третини річного доходу від експорту, який складає $3 млрд на рік.

Північна Корея засудила останні санкції ООН, заявивши, що вони є порушенням її суверенітету. Пхеньян пообіцяв "справедливу відповідь" на санкції, не уточнивши, однак, у чому вона полягатиме.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Міністри закордонних справ 13 держав Євросоюзу

Як зберегти Україну на шляху реформ: непублічна доповідь країн-членів ЄС

Доповіді у форматі non-paper є непублічними, і це лише підвищує їхню цінність... На чільному місці в документі – протидія корупції. А ще йдеться про потребу підтримати чинну владу; про загрози, яку несе поширення "зради"; про небезпеку популістів; про подальшу допомогу ЄС...

Ганна Шелест, для Європейської правди

Три кола санкцій: наскільки потужним стане британське покарання РФ

Не менше, аніж сам злочин, який було визнано нападом на суверенітет Британії, офіційний Лондон вразила подальша зухвалість РФ. Як вже заявив міністр закордонних справ Королівства Борис Джонсон, складається враження, що росіяни одночасно відмежовуються від замаху і пишаються ним.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter