Трамп пригрозив КНДР великими неприємностями у разі атаки на Гуам

Субота, 12 серпня 2017, 10:55
Версія для друку Коментарі

Якщо щось станеться з американською територією Гуам, Північній Кореї загрожують великі неприємності.

Про це заявив президент США Дональд Трамп, повідомляє BBC.

"Я сподіваюся, що вони (Північна Корея) повністю усвідомлюють тяжкість того, що я сказав і що я мав на увазі. Ці слова дуже, дуже легко зрозуміти" - заявив Трамп, коментуючи власний твіт про те, що США підготували військову відповідь КНДР.

"Якщо він (Кім Чен Ин) повторює свої відкриті погрози щодо Гуаму, чи іншого місця, що є американською територією, або американським союзником, він дійсно про це пошкодує і пошкодує дуже швидко" - сказав він.

Трамп запевнив, що територія Гуаму зараз у цілковитій безпеці.

Крім того, президент США заявив, що Штати можуть запровадити ще сильніші санкції проти КНДР.

Пісмля розмови з президентом Китаю Трамп пізніше заявив, що цілковито на стороні мирного вирішення конфлікту.

Нагадаємо, Північна Корея пригрозила ударами по американській військовій базі після того, як Дональд Трамп пообіцяв Пхеньяну "вогонь та лють".

Як відомо, 5 серпня Радбез ООН одноголосно прийняв резолюцію, яка посилює санкції проти Північної Кореї. Нові санкції фактично позбавлять Пхеньян однієї третини річного доходу від експорту, який складає $3 млрд на рік.

Північна Корея засудила останні санкції ООН, заявивши, що вони є порушенням її суверенітету. Пхеньян пообіцяв "справедливу відповідь" на санкції, не уточнивши, однак, у чому вона полягатиме.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Від агента КДБ до "другого Трампа": 7 фактів про переможця виборів у Чехії, Андрея Бабіша

Чехи проголосували за партію мільярдера Андрея Бабіша попри всі скандали, проблеми у біографії, і навіть попри кримінальну справу, відкриту проти нього. Тепер він має всі шанси стати новим прем'єр-міністром Чехії. Але чому політик викликає таке несприйняття чеської політичної елити?

Наталя Іщенко, для Європейської правди

Посередник із Загреба: навіщо президент Хорватії поїхала до Путіна

Хорватський президент запросила Росію до участі в проектах Ініціативи "Тримор’я", хоча із самого початку цілями цього об’єднання вважалися позбавлення залежності від російських вуглеводнів, а також побудова геополітичного союзу, орієнтованого скоріше на Вашингтон.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter