Трамп пригрозив КНДР великими неприємностями у разі атаки на Гуам

Субота, 12 серпня 2017, 10:55
Версія для друку Коментарі

Якщо щось станеться з американською територією Гуам, Північній Кореї загрожують великі неприємності.

Про це заявив президент США Дональд Трамп, повідомляє BBC.

"Я сподіваюся, що вони (Північна Корея) повністю усвідомлюють тяжкість того, що я сказав і що я мав на увазі. Ці слова дуже, дуже легко зрозуміти" - заявив Трамп, коментуючи власний твіт про те, що США підготували військову відповідь КНДР.

"Якщо він (Кім Чен Ин) повторює свої відкриті погрози щодо Гуаму, чи іншого місця, що є американською територією, або американським союзником, він дійсно про це пошкодує і пошкодує дуже швидко" - сказав він.

Трамп запевнив, що територія Гуаму зараз у цілковитій безпеці.

Крім того, президент США заявив, що Штати можуть запровадити ще сильніші санкції проти КНДР.

Пісмля розмови з президентом Китаю Трамп пізніше заявив, що цілковито на стороні мирного вирішення конфлікту.

Нагадаємо, Північна Корея пригрозила ударами по американській військовій базі після того, як Дональд Трамп пообіцяв Пхеньяну "вогонь та лють".

Як відомо, 5 серпня Радбез ООН одноголосно прийняв резолюцію, яка посилює санкції проти Північної Кореї. Нові санкції фактично позбавлять Пхеньян однієї третини річного доходу від експорту, який складає $3 млрд на рік.

Північна Корея засудила останні санкції ООН, заявивши, що вони є порушенням її суверенітету. Пхеньян пообіцяв "справедливу відповідь" на санкції, не уточнивши, однак, у чому вона полягатиме.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда, Варшава

Останні дні старої Польщі: як скандальна судова реформа штовхає країну далі від ЄС

"Ми живемо останні дні при демократії. Якщо не завтра, то на наступному тижні президент підпише судові закони – і ми прокинемося в іншій країні"... Реформи, які знищують незалежність судової влади, можуть завдати удару по всій польській демократії. Однак ані опозиція, ані суспільство так і не змогли знайти протидію цим планам.

Любов Акуленко, Дмитро Науменко, Олена Степаненко, Євгеній Ковтун, для ЄвроПравди

Підсумки року: успіхи та провали у виконанні Угоди про асоціацію

Україна виконала лише 10 зобов’язань, передбачених Угодою про асоціацію на цей період. Але це близько 11% від загальної кількості завдань - масштаб відставання очевидний. Та й це далеко не всі проблеми. Не обійшлося й без викривлень положень актів ЄС під час їх імплементації.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter