Ірландія: рішення Єврокомісії щодо штрафу Apple було невиправданим

Четвер, 17 серпня 2017, 08:49
Версія для друку Коментарі

Вимога Єврокомісії про те, що Дублін має вимагати від Apple повернення 13 мільярдів недоплачених податків не була виправданою.

Про це заявив міністр фінансів Ірландії Паскаль Донаг'ю, повідомляє Reuters.

Міністр зазначив, що податкові правила, якими користувалась Apple, були доступні всім і не були створені спеціально для американського технологічного гіганта.

Він додав, що вони не порушили європейське або ірландське законодавство.

Ірландський уряд заявив, що зберігатиме гроші до розгляду скарги на рішення Apple, але Донаг'ю казав, що це не робота Дубліна, і штраф не був виправданим.

"Ми не є глобальним збирачем податків для всіх інших", - сказав він.

Гроші в даний час депонуються на депозиті.

Нагадаємо, Єврокомісія визнала податкові пільги, які були надані компанії в Ірландії протягом 2003-2014 років, незаконними.

Встановлено, що Apple платила корпоративний податок в розмірі не більше 1%, тоді як середній показник для інших компаній в Ірландії складає 12,5%.

Комісія зобов'язала Apple відшкодувати уряду країни податкові субсидії на суму до 13 млрд євро плюс відсотки. Apple не погодилася із рішенням і подала апеляцію.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter