Ірландія: рішення Єврокомісії щодо штрафу Apple було невиправданим

Четвер, 17 серпня 2017, 08:49
Версія для друку Коментарі

Вимога Єврокомісії про те, що Дублін має вимагати від Apple повернення 13 мільярдів недоплачених податків не була виправданою.

Про це заявив міністр фінансів Ірландії Паскаль Донаг'ю, повідомляє Reuters.

Міністр зазначив, що податкові правила, якими користувалась Apple, були доступні всім і не були створені спеціально для американського технологічного гіганта.

Він додав, що вони не порушили європейське або ірландське законодавство.

Ірландський уряд заявив, що зберігатиме гроші до розгляду скарги на рішення Apple, але Донаг'ю казав, що це не робота Дубліна, і штраф не був виправданим.

"Ми не є глобальним збирачем податків для всіх інших", - сказав він.

Гроші в даний час депонуються на депозиті.

Нагадаємо, Єврокомісія визнала податкові пільги, які були надані компанії в Ірландії протягом 2003-2014 років, незаконними.

Встановлено, що Apple платила корпоративний податок в розмірі не більше 1%, тоді як середній показник для інших компаній в Ірландії складає 12,5%.

Комісія зобов'язала Apple відшкодувати уряду країни податкові субсидії на суму до 13 млрд євро плюс відсотки. Apple не погодилася із рішенням і подала апеляцію.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Іванна Костіна, Європейська правда, Берлін

Бікіні, мігранти та надмандати: як агітують та голосують на виборах у Німеччині

Політична агітація у Німеччині заслуговує на окрему згадку – за строкатістю зовнішньої реклами і її кількістю передвиборний Берлін може конкурувати з Україною. Маргінали можуть просто-таки змагатися в креативі – настільки, що передвиборні плакати колекціонують у соцмережах...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter