Ірландія: рішення Єврокомісії щодо штрафу Apple було невиправданим

Четвер, 17 серпня 2017, 08:49
Версія для друку Коментарі

Вимога Єврокомісії про те, що Дублін має вимагати від Apple повернення 13 мільярдів недоплачених податків не була виправданою.

Про це заявив міністр фінансів Ірландії Паскаль Донаг'ю, повідомляє Reuters.

Міністр зазначив, що податкові правила, якими користувалась Apple, були доступні всім і не були створені спеціально для американського технологічного гіганта.

Він додав, що вони не порушили європейське або ірландське законодавство.

Ірландський уряд заявив, що зберігатиме гроші до розгляду скарги на рішення Apple, але Донаг'ю казав, що це не робота Дубліна, і штраф не був виправданим.

"Ми не є глобальним збирачем податків для всіх інших", - сказав він.

Гроші в даний час депонуються на депозиті.

Нагадаємо, Єврокомісія визнала податкові пільги, які були надані компанії в Ірландії протягом 2003-2014 років, незаконними.

Встановлено, що Apple платила корпоративний податок в розмірі не більше 1%, тоді як середній показник для інших компаній в Ірландії складає 12,5%.

Комісія зобов'язала Apple відшкодувати уряду країни податкові субсидії на суму до 13 млрд євро плюс відсотки. Apple не погодилася із рішенням і подала апеляцію.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Алан Дункан, міністр у справах Європи та Америки (Велика Британія)

Британія та Східне партнерство: спільні цілі в добу нових викликів

Наше партнерство залишилося непохитним. Вихід Британії з Євросоюзу не змінить наших спільних цілей і пріоритетів зі східними сусідами, ми продовжимо працювати разом із союзниками та друзями по всій Європі, щоб втілити їх у життя.

Сергій Сидоренко, Таллінн-Лаагрі-Київ

Досвід адмінреформи для України: як звільнити більшість мерів, не зруйнувавши державу

Україна часто скаржиться на урбанізацію та "вимирання" сіл, особливо в депресивних регіонах. Якщо молодь не бачить перспектив у рідному селі, вона їде поза очі – в обласний центр, до столиці, куди завгодно. В Естонії проблема ще глибша, але з нею впоралися...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter