ЄСПЛ не приймав до розгляду скаргу Насірова, а лише зареєстрував її

Четвер, 17 серпня 2017, 13:31
Версія для друку Коментарі

Європейський суд з прав людини не приймав до розгляду скаргу відстороненого глави Державної фіскальної служби Романа Насірова на дії НАБУ та САП, а лише зареєстрував її.

Такий висновок можна зробити із відповіді ЄСПЛ, яку опублікував сам Насіров на своїй сторінці у Facebook.

Згідно з листом, секретаріат ЄСПЛ отримав звернення Насірова і заяві було присвоєно відповідний номер, але її не приймали на розгляд, як заявив відсторонений глава ДФС.

Відповідно до процедури, яка описана на сайті ЄСПЛ, реєстрація заяви на означає, що Суд прийняв її до розгляду.

"На цьому етапі Вашій справі надається номер та вона вивчається юристом. Однак, це ще не означає, що Суд прийняв Вашу заяву - поки що він її лише  зареєстрував. Якщо Суд зв’яжеться з Вами, Ви маєте відповісти у встановлений термін, інакше досьє може бути відхилене чи знищене. Коли Суд матиме усю необхідну інформацію для вивчення Вашої справи, Ваша заява буде направлена для розгляду до певного складу Суду", - йдеться у роз’ясненнях для заявників.

Також відзначається, що через значну кількість заяв і справ, які знаходяться на розгляді, Суд не може повідомляти про приблизні терміни розгляду справи.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Геннадій Максак, для Європейської правди

Рівняння на аутсайдерів: як ЄС бачить майбутнє Східного партнерства

Нова архітектура Східного партнерства не передбачає окремих майданчиків для зустрічей держав, які імплементують Угоди про асоціацію з ЄС. Штучне збереження старого формату із шістьма країнами може понизити і до того невисокий інтерес до багатосторонньої співпраці.

Надія Коваль, для Європейської правди

Нова стратегія для каталонської незалежності: Барселона та Мадрид змінюють тактику

Каталонія перебуває у вкрай невигідній позиції, адже будь-який натяк на загострення дасть Мадриду формальний привід застосувати силу. Стурбованість ЄС поліцейським насильством 1 жовтня потонула у морі запевнень про підтримку територіальної цілісності Іспанії...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter