ЄСПЛ не приймав до розгляду скаргу Насірова, а лише зареєстрував її

Четвер, 17 серпня 2017, 13:31
Версія для друку Коментарі

Європейський суд з прав людини не приймав до розгляду скаргу відстороненого глави Державної фіскальної служби Романа Насірова на дії НАБУ та САП, а лише зареєстрував її.

Такий висновок можна зробити із відповіді ЄСПЛ, яку опублікував сам Насіров на своїй сторінці у Facebook.

Згідно з листом, секретаріат ЄСПЛ отримав звернення Насірова і заяві було присвоєно відповідний номер, але її не приймали на розгляд, як заявив відсторонений глава ДФС.

Відповідно до процедури, яка описана на сайті ЄСПЛ, реєстрація заяви на означає, що Суд прийняв її до розгляду.

"На цьому етапі Вашій справі надається номер та вона вивчається юристом. Однак, це ще не означає, що Суд прийняв Вашу заяву - поки що він її лише  зареєстрував. Якщо Суд зв’яжеться з Вами, Ви маєте відповісти у встановлений термін, інакше досьє може бути відхилене чи знищене. Коли Суд матиме усю необхідну інформацію для вивчення Вашої справи, Ваша заява буде направлена для розгляду до певного складу Суду", - йдеться у роз’ясненнях для заявників.

Також відзначається, що через значну кількість заяв і справ, які знаходяться на розгляді, Суд не може повідомляти про приблизні терміни розгляду справи.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Уряд на свята: що стоїть за ротацією польської влади

Пауза у реконструкції уряду Польщі одночасно означає збереження нинішнього курсу щодо України. Головний дипломат поки зберігає свою посаду, а отже, найближчі півтора місяці МЗС Польщі продовжить старанно торпедувати відносини з Україною.

Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування та українські реалії: чи можливо повторити зразкову естонську реформу

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter