МЗС Польщі підтримало ідею виплати полякам воєнних репарацій

Четвер, 17 серпня 2017, 16:58
Версія для друку Коментарі

МЗС Польщі, як і більшість поляків, хотіло б, щоб Польщі були відшкодовані втрати під час Другої світової війни.

Про це заявив глава відомства Вітольд Ващиковський, повідомляє Interia.pl.

У четвер польські ЗМІ навели відповідь заступника глави МЗС Марека Магєровського на питання, чи буде уряд виступати з вимогою воєнних репарацій. Заступник міністра заявив, що Польща у 1953 році відмовилася від воєнних репарацій з боку Німеччини, в 2004 році уряд Польщі це підтвердив і з того часу позиція уряду не змінилася.

Однак Вітольд Ващиковський заявив, що ця відповідь не означає, що в МЗС Польщі є певна позиція у справі репарацій. Він нагадав, що позиції Польщі 1953 і 2004 років були прийняті у "зовсім інших обставинах" і їх зараз належить ретельно проаналізувати.

"МЗС, так як і більшість поляків, хотіло б, Щоб Польщі були відшкодовані збитки, завдані в часи Другої світової війни. Це очевидно. І в МЗС немає нікого, хто був би з цим не згодний. Лишається тільки питання,я к це зробити і коли", - зазначив міністр.

Нагадаємо, польська влада розмірковує над вимогою від Німеччини виплатити репарації в зв'язку з втратами Польщі під час Другої світової війни. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Алан Дункан, міністр у справах Європи та Америки (Велика Британія)

Британія та Східне партнерство: спільні цілі в добу нових викликів

Наше партнерство залишилося непохитним. Вихід Британії з Євросоюзу не змінить наших спільних цілей і пріоритетів зі східними сусідами, ми продовжимо працювати разом із союзниками та друзями по всій Європі, щоб втілити їх у життя.

Сергій Сидоренко, Таллінн-Лаагрі-Київ

Досвід адмінреформи для України: як звільнити більшість мерів, не зруйнувавши державу

Україна часто скаржиться на урбанізацію та "вимирання" сіл, особливо в депресивних регіонах. Якщо молодь не бачить перспектив у рідному селі, вона їде поза очі – в обласний центр, до столиці, куди завгодно. В Естонії проблема ще глибша, але з нею впоралися...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter