МЗС Польщі підтримало ідею виплати полякам воєнних репарацій

Четвер, 17 серпня 2017, 16:58
Версія для друку Коментарі

МЗС Польщі, як і більшість поляків, хотіло б, щоб Польщі були відшкодовані втрати під час Другої світової війни.

Про це заявив глава відомства Вітольд Ващиковський, повідомляє Interia.pl.

У четвер польські ЗМІ навели відповідь заступника глави МЗС Марека Магєровського на питання, чи буде уряд виступати з вимогою воєнних репарацій. Заступник міністра заявив, що Польща у 1953 році відмовилася від воєнних репарацій з боку Німеччини, в 2004 році уряд Польщі це підтвердив і з того часу позиція уряду не змінилася.

Однак Вітольд Ващиковський заявив, що ця відповідь не означає, що в МЗС Польщі є певна позиція у справі репарацій. Він нагадав, що позиції Польщі 1953 і 2004 років були прийняті у "зовсім інших обставинах" і їх зараз належить ретельно проаналізувати.

"МЗС, так як і більшість поляків, хотіло б, Щоб Польщі були відшкодовані збитки, завдані в часи Другої світової війни. Це очевидно. І в МЗС немає нікого, хто був би з цим не згодний. Лишається тільки питання,я к це зробити і коли", - зазначив міністр.

Нагадаємо, польська влада розмірковує над вимогою від Німеччини виплатити репарації в зв'язку з втратами Польщі під час Другої світової війни. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter