МЗС Польщі підтримало ідею виплати полякам воєнних репарацій

Четвер, 17 серпня 2017, 16:58
Версія для друку Коментарі

МЗС Польщі, як і більшість поляків, хотіло б, щоб Польщі були відшкодовані втрати під час Другої світової війни.

Про це заявив глава відомства Вітольд Ващиковський, повідомляє Interia.pl.

У четвер польські ЗМІ навели відповідь заступника глави МЗС Марека Магєровського на питання, чи буде уряд виступати з вимогою воєнних репарацій. Заступник міністра заявив, що Польща у 1953 році відмовилася від воєнних репарацій з боку Німеччини, в 2004 році уряд Польщі це підтвердив і з того часу позиція уряду не змінилася.

Однак Вітольд Ващиковський заявив, що ця відповідь не означає, що в МЗС Польщі є певна позиція у справі репарацій. Він нагадав, що позиції Польщі 1953 і 2004 років були прийняті у "зовсім інших обставинах" і їх зараз належить ретельно проаналізувати.

"МЗС, так як і більшість поляків, хотіло б, Щоб Польщі були відшкодовані збитки, завдані в часи Другої світової війни. Це очевидно. І в МЗС немає нікого, хто був би з цим не згодний. Лишається тільки питання,я к це зробити і коли", - зазначив міністр.

Нагадаємо, польська влада розмірковує над вимогою від Німеччини виплатити репарації в зв'язку з втратами Польщі під час Другої світової війни. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Іванна Костіна, Європейська правда, Берлін

Бікіні, мігранти та надмандати: як агітують та голосують на виборах у Німеччині

Політична агітація у Німеччині заслуговує на окрему згадку – за строкатістю зовнішньої реклами і її кількістю передвиборний Берлін може конкурувати з Україною. Маргінали можуть просто-таки змагатися в креативі – настільки, що передвиборні плакати колекціонують у соцмережах...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter