МВС Британії помилково наказало громадянам ЄС покинути країну

Середа, 23 серпня 2017, 18:39
Версія для друку Коментарі

Міністерство внутрішніх справ Британії помилково розіслало десяткам громадян держав ЄС листи із закликом залишити країну.

Про це повідомляє Reuters.

Громадянам країн ЄС було надіслано близько сотні листів, у яких ішлося, що вони повинні виїхати з Британії відповідно до імміграційного законодавства.

"Обмежена кількість листів була розіслана помилковою, ми терміново вивчаємо, чому це трапилося. Ми контактуємо з усіма, хто отримав такий лист, і пояснюємо, що його можна проігнорувати", - заявила прес-секретар британського міністерства внутрішніх справ.

Речниця відомства наголосила, що права громадян ЄС, які проживають в Об’єднаному Королівстві, залишаються незмінними.

Помилка британського МВС є особливо незручною на тлі переговорів щодо Brexit. Права громадян Євросоюзу у Великій Британії є одним з трьох ключових питань, які блок хоче вирішити, перш ніж розпочати обговорення майбутніх відносин між Британією та ЄС.

Поки домовленості щодо захисту прав громадян між Брюсселем та Лондоном не досягнено. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Іванна Костіна, Європейська правда, Берлін

Бікіні, мігранти та надмандати: як агітують та голосують на виборах у Німеччині

Політична агітація у Німеччині заслуговує на окрему згадку – за строкатістю зовнішньої реклами і її кількістю передвиборний Берлін може конкурувати з Україною. Маргінали можуть просто-таки змагатися в креативі – настільки, що передвиборні плакати колекціонують у соцмережах...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter