МВС Британії помилково наказало громадянам ЄС покинути країну

Середа, 23 серпня 2017, 18:39
Версія для друку Коментарі

Міністерство внутрішніх справ Британії помилково розіслало десяткам громадян держав ЄС листи із закликом залишити країну.

Про це повідомляє Reuters.

Громадянам країн ЄС було надіслано близько сотні листів, у яких ішлося, що вони повинні виїхати з Британії відповідно до імміграційного законодавства.

"Обмежена кількість листів була розіслана помилковою, ми терміново вивчаємо, чому це трапилося. Ми контактуємо з усіма, хто отримав такий лист, і пояснюємо, що його можна проігнорувати", - заявила прес-секретар британського міністерства внутрішніх справ.

Речниця відомства наголосила, що права громадян ЄС, які проживають в Об’єднаному Королівстві, залишаються незмінними.

Помилка британського МВС є особливо незручною на тлі переговорів щодо Brexit. Права громадян Євросоюзу у Великій Британії є одним з трьох ключових питань, які блок хоче вирішити, перш ніж розпочати обговорення майбутніх відносин між Британією та ЄС.

Поки домовленості щодо захисту прав громадян між Брюсселем та Лондоном не досягнено. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

Курт Волкер: "Джавеліни" будуть частиною допомоги, але йдеться про значно більше

Спецпредставник США з питань України: "Буде помилкою сприймати цю історію як суперечку між Заходом та Порошенком. Це не так. Самій Україні потрібне це законодавство!.. Нове антикорупційне законодавство має бути максимально жорстким..."

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Крістіан Даніельсон: Жоден партнер ЄС не просував такі грубі порушення, які пропонують в Україні

Гендиректор Єврокомісії з питань сусідства: "Якщо одна зі сторін порушує умови торговельної угоди, то наслідки точно будуть!.. Україна вже зробила чимало у питанні боротьби з корупцією, але лишається ключовий крок – створення Вищого антикорупційного суду..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter