МВС Британії помилково наказало громадянам ЄС покинути країну

Середа, 23 серпня 2017, 18:39
Версія для друку Коментарі

Міністерство внутрішніх справ Британії помилково розіслало десяткам громадян держав ЄС листи із закликом залишити країну.

Про це повідомляє Reuters.

Громадянам країн ЄС було надіслано близько сотні листів, у яких ішлося, що вони повинні виїхати з Британії відповідно до імміграційного законодавства.

"Обмежена кількість листів була розіслана помилковою, ми терміново вивчаємо, чому це трапилося. Ми контактуємо з усіма, хто отримав такий лист, і пояснюємо, що його можна проігнорувати", - заявила прес-секретар британського міністерства внутрішніх справ.

Речниця відомства наголосила, що права громадян ЄС, які проживають в Об’єднаному Королівстві, залишаються незмінними.

Помилка британського МВС є особливо незручною на тлі переговорів щодо Brexit. Права громадян Євросоюзу у Великій Британії є одним з трьох ключових питань, які блок хоче вирішити, перш ніж розпочати обговорення майбутніх відносин між Британією та ЄС.

Поки домовленості щодо захисту прав громадян між Брюсселем та Лондоном не досягнено. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Алан Дункан, міністр у справах Європи та Америки (Велика Британія)

Британія та Східне партнерство: спільні цілі в добу нових викликів

Наше партнерство залишилося непохитним. Вихід Британії з Євросоюзу не змінить наших спільних цілей і пріоритетів зі східними сусідами, ми продовжимо працювати разом із союзниками та друзями по всій Європі, щоб втілити їх у життя.

Сергій Сидоренко, Таллінн-Лаагрі-Київ

Досвід адмінреформи для України: як звільнити більшість мерів, не зруйнувавши державу

Україна часто скаржиться на урбанізацію та "вимирання" сіл, особливо в депресивних регіонах. Якщо молодь не бачить перспектив у рідному селі, вона їде поза очі – в обласний центр, до столиці, куди завгодно. В Естонії проблема ще глибша, але з нею впоралися...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter