Виробництво вина у Франції знизиться на 18% через несприятливу погоду

Понеділок, 28 серпня 2017, 13:25
Версія для друку Коментарі

Виробництво французького вина цього року скоротиться на 18% внаслідок несприятливих погодних умов.

Такі прогнози озвучило Міністерство сільського господарства Франції, повідомляє Euractiv.

Очікується, що урожай винограду зменшиться на 18% у порівнянні з минулим роком через хвилю морозів, яка вплинула навесні на всі виноградні регіони.

"Кількість вина нового врожаю може досягти 37,2 млн гектолітрів у 2017 році, що на 18% менше, ніж у 2016 році, і на 17% нижче, ніж в середньому за останні п'ять років", - зазначили в міністерстві.

Нове падіння виробництва відбувається після того, як минулий рік був відзначений кліматичними інцидентами та двозначним зниженням виробництва, що зробило врожай 2016 року одним з найнижчих за останні 30 років.

"Падіння головним чином пов'язане з сильними весняними морозами, які вплинули на всі виноробні регіоні на чутливій стадії росту для винограду", - зазначили у міністерстві.

Найбільш постраждали регіони південного заходу Франції (особливо Бордо), Шаренте, Ельзас та Юра.

Винарні в деяких регіонах (в основному долина Луари) змогли частково компенсувати втрати, але не скрізь: "Втрати в Бургундії-Божоле, Південно-Західному регіоні, Лангедокському та Південно-східному регіонах негативно вплинули на загальне виробництво", - відзначили в міністерстві.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter