Виробництво вина у Франції знизиться на 18% через несприятливу погоду

Понеділок, 28 серпня 2017, 13:25
Версія для друку Коментарі

Виробництво французького вина цього року скоротиться на 18% внаслідок несприятливих погодних умов.

Такі прогнози озвучило Міністерство сільського господарства Франції, повідомляє Euractiv.

Очікується, що урожай винограду зменшиться на 18% у порівнянні з минулим роком через хвилю морозів, яка вплинула навесні на всі виноградні регіони.

"Кількість вина нового врожаю може досягти 37,2 млн гектолітрів у 2017 році, що на 18% менше, ніж у 2016 році, і на 17% нижче, ніж в середньому за останні п'ять років", - зазначили в міністерстві.

Нове падіння виробництва відбувається після того, як минулий рік був відзначений кліматичними інцидентами та двозначним зниженням виробництва, що зробило врожай 2016 року одним з найнижчих за останні 30 років.

"Падіння головним чином пов'язане з сильними весняними морозами, які вплинули на всі виноробні регіоні на чутливій стадії росту для винограду", - зазначили у міністерстві.

Найбільш постраждали регіони південного заходу Франції (особливо Бордо), Шаренте, Ельзас та Юра.

Винарні в деяких регіонах (в основному долина Луари) змогли частково компенсувати втрати, але не скрізь: "Втрати в Бургундії-Божоле, Південно-Західному регіоні, Лангедокському та Південно-східному регіонах негативно вплинули на загальне виробництво", - відзначили в міністерстві.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.

Віктор Савінок, для Європейської правди

Меркель бореться за Схід: що може змінити результати німецьких виборів

Східні німці відчувають, що вони недостатньо представлені у владн, тобто "на Заході". Цим невдоволенням намагаються скористатися популісти з AfD... Тривожним дзвоником для Меркель стали проблеми у її виборчій кампанії саме у Східній Німеччині...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter