Виробництво вина у Франції знизиться на 18% через несприятливу погоду

Понеділок, 28 серпня 2017, 13:25
Версія для друку Коментарі

Виробництво французького вина цього року скоротиться на 18% внаслідок несприятливих погодних умов.

Такі прогнози озвучило Міністерство сільського господарства Франції, повідомляє Euractiv.

Очікується, що урожай винограду зменшиться на 18% у порівнянні з минулим роком через хвилю морозів, яка вплинула навесні на всі виноградні регіони.

"Кількість вина нового врожаю може досягти 37,2 млн гектолітрів у 2017 році, що на 18% менше, ніж у 2016 році, і на 17% нижче, ніж в середньому за останні п'ять років", - зазначили в міністерстві.

Нове падіння виробництва відбувається після того, як минулий рік був відзначений кліматичними інцидентами та двозначним зниженням виробництва, що зробило врожай 2016 року одним з найнижчих за останні 30 років.

"Падіння головним чином пов'язане з сильними весняними морозами, які вплинули на всі виноробні регіоні на чутливій стадії росту для винограду", - зазначили у міністерстві.

Найбільш постраждали регіони південного заходу Франції (особливо Бордо), Шаренте, Ельзас та Юра.

Винарні в деяких регіонах (в основному долина Луари) змогли частково компенсувати втрати, але не скрізь: "Втрати в Бургундії-Божоле, Південно-Західному регіоні, Лангедокському та Південно-східному регіонах негативно вплинули на загальне виробництво", - відзначили в міністерстві.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, "Європейська правда"

Митниця проти "євроблях": чи допоможе Вільнюс вирішити проблему литовських авто

Податкова має інформацію про 239 литовських компаній, які видають доручення на право користування своїми автівками громадянам України, причому деякі компанії видали понад 200 таких доручень. У більшості випадків керівниками цих литовських компаній також є громадяни України.

Євген Приходько, для Європейської правди

Санкції ЄС проти Польщі: до чого призведе жорстке рішення Європарламенту

Голосування в Європарламенті акурат випало на день відзначання другої річниці правління партії "Право та справедливість". Варшаві загрожує позбавлення права голоса у ЄС. Анонсувавши введення санкцій, Брюссель досить символічно підбив підсумки двох років "добрих змін" від польської правлячої партії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter