У Британії засудили до довічного ув'язнення банду "мушкетерів"

Четвер, 03 серпня 2017, 15:31
Версія для друку Коментарі

У Великій Британії до довічного ув’язнення за підготовку теракту засудили чотирьох членів ісламістської мережі, які називали себе "Три мушкетери".

Про це повідомляє Reuters.

Чотирьох чоловіків правоохоронці затримали у серпні минулого року. Поліція виявила у машині одного з засуджених частково готову саморобну бомбу, муляж пістолета та ніж з вигравіруваним арабським словом.

Адвокат переконував суд, що обвинувачені могли використати свої автомобілі для скоєння теракту, надихнувшись діями терориста у Ніцці.

"Ці чоловіки поділяють радикальну віру у насильницький джихад, вони досягли стадії, під час якої планували почати діяти. Останні терористичні акти показали, який жах могли спричинити підсудні, якби їх не зупинили", - заявила представниця державного обвинувачення.

Обвинуваченим присудили довічне ув’язнення. Троє проведуть мінімум 20 років за гратами за їхню "ключову роль у плануванні теракту". Четвертий - 15 років, через його меншу участь у змові.  

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Останній вирок трибуналу в Гаазі: сербський генерал відповість за геноцид

Справа Ратко Младича була останньою для Гаазького трибуналу. Після визначення покарання колишньому сербському командиру в компетенції суду залишається лише розгляд апеляцій. Дехто з тих, хто пройшов через судовий процес у Гаазі, вже повернулися до активного політичного життя.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Посол Євросоюзу: У найближчі дні Україна може втратити 600 мільйонів євро

Хюг Мінгареллі: "Всі мешканці Донбасу повинні сприйматися як громадяни України. Мають бути потужні економічні зв’язки по обидва боки контактної лінії... Чи буде користь для українців, якщо ми почнемо говорити про митний союз, не маючи передумов для цього?"


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter