У Британії засудили до довічного ув'язнення банду "мушкетерів"

Четвер, 03 серпня 2017, 15:31
Версія для друку Коментарі

У Великій Британії до довічного ув’язнення за підготовку теракту засудили чотирьох членів ісламістської мережі, які називали себе "Три мушкетери".

Про це повідомляє Reuters.

Чотирьох чоловіків правоохоронці затримали у серпні минулого року. Поліція виявила у машині одного з засуджених частково готову саморобну бомбу, муляж пістолета та ніж з вигравіруваним арабським словом.

Адвокат переконував суд, що обвинувачені могли використати свої автомобілі для скоєння теракту, надихнувшись діями терориста у Ніцці.

"Ці чоловіки поділяють радикальну віру у насильницький джихад, вони досягли стадії, під час якої планували почати діяти. Останні терористичні акти показали, який жах могли спричинити підсудні, якби їх не зупинили", - заявила представниця державного обвинувачення.

Обвинуваченим присудили довічне ув’язнення. Троє проведуть мінімум 20 років за гратами за їхню "ключову роль у плануванні теракту". Четвертий - 15 років, через його меншу участь у змові.  

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
PROMOTED

Ядерний гачок від РФ: навіщо Україна гальмує здобуття енергетичної незалежності

Навіть половинна залежність від російського ядерного палива не дозволяє нам говорити про енергетичну безпеку. У випадку блокування РФ таких поставок Україні потрібно 12 місяців для переходу на американське паливо. То чи варто ризикувати, продовжуючи співпрацю з російським ТВЕЛ?

Андерс Самуельсен, міністр закордонних справ Данії

Існує найкраща відповідь на російську агресію: стаття глави МЗС Данії

Не думаю, що хто-небудь очікував легкості у виконанні програми реформ такого масштабу. Процес реформування вже досяг критичного моменту, і є потужні сили, які протистоять реформам – бо відчувають особисту загрозу від змін в Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter