В Мінкульті Польщі вважають, що слід домагатися репарацій від Німеччини

Четвер, 31 серпня 2017, 11:12
Версія для друку Коментарі

Польща повинна нагадати світу, що вона була найбільшою жертвою Другої світової війни, і домагатися репарацій від Німеччини.

Про це заявив заступник міністра культури Польщі Ярослав Селлін, повідомляє RMF24.

Як зазначив Селлін, "Польща зазнала найбільших втрат під час Другої світової війни, коли йдеться про кількість жертв".

"Я враховую також 3 мільйони польських євреїв, тому що вони були польськими громадянами, а також неймовірні матеріальні збитки, оскільки окупація 6 років" - додав він.

На думку заступника міністра, Польща повинна сама усвідомити, нагадати світу і Німеччині, якими значними були втрати і намагатися отримати відшкодування, "принаймні винести це питання на порядок денний".

Нагадаємо, польська влада розмірковує над вимогою до Німеччини виплатити репарації у зв'язку з втратами Польщі під час Другої світової війни. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter