В Мінкульті Польщі вважають, що слід домагатися репарацій від Німеччини

Четвер, 31 серпня 2017, 11:12
Версія для друку Коментарі

Польща повинна нагадати світу, що вона була найбільшою жертвою Другої світової війни, і домагатися репарацій від Німеччини.

Про це заявив заступник міністра культури Польщі Ярослав Селлін, повідомляє RMF24.

Як зазначив Селлін, "Польща зазнала найбільших втрат під час Другої світової війни, коли йдеться про кількість жертв".

"Я враховую також 3 мільйони польських євреїв, тому що вони були польськими громадянами, а також неймовірні матеріальні збитки, оскільки окупація 6 років" - додав він.

На думку заступника міністра, Польща повинна сама усвідомити, нагадати світу і Німеччині, якими значними були втрати і намагатися отримати відшкодування, "принаймні винести це питання на порядок денний".

Нагадаємо, польська влада розмірковує над вимогою до Німеччини виплатити репарації у зв'язку з втратами Польщі під час Другої світової війни. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Іванна Костіна, Європейська правда, Берлін

Бікіні, мігранти та надмандати: як агітують та голосують на виборах у Німеччині

Політична агітація у Німеччині заслуговує на окрему згадку – за строкатістю зовнішньої реклами і її кількістю передвиборний Берлін може конкурувати з Україною. Маргінали можуть просто-таки змагатися в креативі – настільки, що передвиборні плакати колекціонують у соцмережах...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter