Суд у Лондоні відмовився видавати Росії зятя Березовського

П'ятниця, 04 серпня 2017, 19:06
Версія для друку Коментарі

Суд у Лондоні відмовився видати Росії Георгія Шуппе, зятя покійного бізнесмена Бориса Березовського.

Про це повідомляє BBC.

Російські слідчі звинувачують Шуппе і його колишнього ділового партнера Михайла Некрича у спробі розкрадання власності магната Олександра Мінєєва, а потім організації його вбивства в січні 2014 року.

Суддя магістратського суду, коротко оголосивши про своє рішення, роздав текст з підставою представникам обох сторін. Рішення суду може бути оскаржене до 18 серпня.

Олександр Мінєєв був убитий кілером у підмосковному місті Корольов. Підозрюють, це пов’язано зі спробою рейдерського захоплення нерухомості Мінєєва.

У зв'язку з вбивством у розшук оголосили підприємців Георгія Шуппе і Михайла Некрича, їх звинуватили в спробі заволодіти нерухомістю Мінєєва. У 2015 році обидва були заочно заарештовані.

Шуппе був одружений з дочкою Бориса Березовського Катериною. Зараз вони в розлученні. Протягом деякого часу Шуппе був діловим партнером Березовського. У Росії в 90-ті він став одним із засновників найбільшого інтернет-провайдера, компанії Cityline, а зараз займається венчурними інвестиціями.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дарія Гайдай, Центр "Нова Європа"

Новий балканський виклик: територіальна суперечка, що може заблокувати розширення ЄС

Територіальна суперечка між Хорватією та Словенією стала загрозою для всієї балканської політики ЄС. Якщо вже Словенія та Хорватія не можуть домовитися десятиліттями, то якими будуть переговори між Хорватією і Сербією?

Cергій Сидоренко, Європейська правда

Чи скасують безвіз Україні: що не так у боротьбі Брюсселя за антикорупційний суд

"Європейська правда" має підстави стверджувати, що реальної загрози безвізу через антикорупційний суд немає. Чим можна це підтвердити та що може втратити Україна, якщо ігноруватиме вимоги партнерів – читайте у нашій статті...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter