Суд у Лондоні відмовився видавати Росії зятя Березовського

П'ятниця, 04 серпня 2017, 19:06
Версія для друку Коментарі

Суд у Лондоні відмовився видати Росії Георгія Шуппе, зятя покійного бізнесмена Бориса Березовського.

Про це повідомляє BBC.

Російські слідчі звинувачують Шуппе і його колишнього ділового партнера Михайла Некрича у спробі розкрадання власності магната Олександра Мінєєва, а потім організації його вбивства в січні 2014 року.

Суддя магістратського суду, коротко оголосивши про своє рішення, роздав текст з підставою представникам обох сторін. Рішення суду може бути оскаржене до 18 серпня.

Олександр Мінєєв був убитий кілером у підмосковному місті Корольов. Підозрюють, це пов’язано зі спробою рейдерського захоплення нерухомості Мінєєва.

У зв'язку з вбивством у розшук оголосили підприємців Георгія Шуппе і Михайла Некрича, їх звинуватили в спробі заволодіти нерухомістю Мінєєва. У 2015 році обидва були заочно заарештовані.

Шуппе був одружений з дочкою Бориса Березовського Катериною. Зараз вони в розлученні. Протягом деякого часу Шуппе був діловим партнером Березовського. У Росії в 90-ті він став одним із засновників найбільшого інтернет-провайдера, компанії Cityline, а зараз займається венчурними інвестиціями.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, "Європейська правда"

Митниця проти "євроблях": чи допоможе Вільнюс вирішити проблему литовських авто

Податкова має інформацію про 239 литовських компаній, які видають доручення на право користування своїми автівками громадянам України, причому деякі компанії видали понад 200 таких доручень. У більшості випадків керівниками цих литовських компаній також є громадяни України.

Євген Приходько, для Європейської правди

Санкції ЄС проти Польщі: до чого призведе жорстке рішення Європарламенту

Голосування в Європарламенті акурат випало на день відзначання другої річниці правління партії "Право та справедливість". Варшаві загрожує позбавлення права голоса у ЄС. Анонсувавши введення санкцій, Брюссель досить символічно підбив підсумки двох років "добрих змін" від польської правлячої партії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter