В РФ на свій лад перекрутили заяву Меркель про незаконну анексію Криму

Понеділок, 11 вересня 2017, 09:54
Версія для друку Коментарі

Офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова на свій лад перекрутила заяву канцлерки Німеччини Ангели Меркель, яка прирівняла анексію Криму Росією до розділення Німеччини.

Своє тлумачення слів Меркель Захарова опублікувала на своїй сторінці у Facebook.

"Хіба хтось міг уявити собі пару років назад, що канцлер ФРН візьме і вирішить складну кримську дилему, згадавши її в контексті об'єднання Німеччини?", - написала Захарова.

Захарова заявила, що розділеним "не по своїй волі народом є народ Росії та Криму, а не Криму і України".

"Тепер у нас є додатковий залізобетонний аргумент, що чітко вказує на історичну справедливість того, що сталося (анексія Криму - Ред.). Оскільки розділеним не по своїй волі народом є народ Росії та Криму, а не Криму і України, що підтверджено не тільки референдумом 2014 року, але і референдумами, а також спробами їх проведення, що мали місце починаючи з колапсу СРСР.

Але з іншого-то боку, не виключаю, що завтра німецькі ЗМІ напишуть, що "російські хакери", якими так активно лякають німців, на цей раз "зламали" не сервер передвиборного штабу, а відразу кандидата", - заявила Захарова.

Як відомо, в інтерв’ю Frankfurter Allgemeinen Sonntagszeitung Меркель виступила категорично проти того, щоб змиритися з анексією Криму Росією, та як приклад, навела ситуацію з розділенням Німеччини.

Меркель заявила: "Коли я чую, наприклад, що нам слід просто прийняти російську анексію Криму, то я думаю: а що було б з нами, якби і до НДР (Східна Німеччина -Ред.) застосовували подібні лозунги?"

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, "Європейська правда"

Митниця проти "євроблях": чи допоможе Вільнюс вирішити проблему литовських авто

Податкова має інформацію про 239 литовських компаній, які видають доручення на право користування своїми автівками громадянам України, причому деякі компанії видали понад 200 таких доручень. У більшості випадків керівниками цих литовських компаній також є громадяни України.

Євген Приходько, для Європейської правди

Санкції ЄС проти Польщі: до чого призведе жорстке рішення Європарламенту

Голосування в Європарламенті акурат випало на день відзначання другої річниці правління партії "Право та справедливість". Варшаві загрожує позбавлення права голоса у ЄС. Анонсувавши введення санкцій, Брюссель досить символічно підбив підсумки двох років "добрих змін" від польської правлячої партії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter