Навчання "Запад-2017" спрямовані на провокування Заходу – глава Міноборони Британії

Понеділок, 11 вересня 2017, 10:56
Версія для друку Коментарі

Росія випробовує Захід, проводячі найбільші за останні чотири роки військові ігри поблизу східного флангу НАТО.

Про це заявив міністр оборони Великої Британії Майкл Феллон, повідомляє Bloomberg.

"Вони (навчанні, - ред.) покликані спровокувати нас, вони призначені для перевірки нашої оборони, і тому ми повинні бути сильними", - заявив Феллон.

Він також повторив оцінку низки інших західних посадовців, що у навчаннях "Запад-2017" візьмуть участь "понад 100 тисяч російських і білоруських військових на кордонах НАТО".

"Росія випробовує  і випробовує нас зараз при кожній можливості. Ми бачимо більш агресивну Росію. Ми повинні з цим впоратися", - додав міністр.

Росія заявила, що близько 13 тисяч військовослужбовців з Росії та Білорусі та майже 700 одиниць військової техніки будуть використані в учбових навчаннях, які відбудуться 14-20 вересня в Білорусі, Балтійському морі, західній Росії та Калінінграді.

У Росії також заявили, що навчання носять "оборонний характер".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.

Віктор Савінок, для Європейської правди

Меркель бореться за Схід: що може змінити результати німецьких виборів

Східні німці відчувають, що вони недостатньо представлені у владн, тобто "на Заході". Цим невдоволенням намагаються скористатися популісти з AfD... Тривожним дзвоником для Меркель стали проблеми у її виборчій кампанії саме у Східній Німеччині...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter