Навчання "Запад-2017" спрямовані на провокування Заходу – глава Міноборони Британії

Понеділок, 11 вересня 2017, 10:56
Версія для друку Коментарі

Росія випробовує Захід, проводячі найбільші за останні чотири роки військові ігри поблизу східного флангу НАТО.

Про це заявив міністр оборони Великої Британії Майкл Феллон, повідомляє Bloomberg.

"Вони (навчанні, - ред.) покликані спровокувати нас, вони призначені для перевірки нашої оборони, і тому ми повинні бути сильними", - заявив Феллон.

Він також повторив оцінку низки інших західних посадовців, що у навчаннях "Запад-2017" візьмуть участь "понад 100 тисяч російських і білоруських військових на кордонах НАТО".

"Росія випробовує  і випробовує нас зараз при кожній можливості. Ми бачимо більш агресивну Росію. Ми повинні з цим впоратися", - додав міністр.

Росія заявила, що близько 13 тисяч військовослужбовців з Росії та Білорусі та майже 700 одиниць військової техніки будуть використані в учбових навчаннях, які відбудуться 14-20 вересня в Білорусі, Балтійському морі, західній Росії та Калінінграді.

У Росії також заявили, що навчання носять "оборонний характер".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, "Європейська правда"

Митниця проти "євроблях": чи допоможе Вільнюс вирішити проблему литовських авто

Податкова має інформацію про 239 литовських компаній, які видають доручення на право користування своїми автівками громадянам України, причому деякі компанії видали понад 200 таких доручень. У більшості випадків керівниками цих литовських компаній також є громадяни України.

Євген Приходько, для Європейської правди

Санкції ЄС проти Польщі: до чого призведе жорстке рішення Європарламенту

Голосування в Європарламенті акурат випало на день відзначання другої річниці правління партії "Право та справедливість". Варшаві загрожує позбавлення права голоса у ЄС. Анонсувавши введення санкцій, Брюссель досить символічно підбив підсумки двох років "добрих змін" від польської правлячої партії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter