Навчання "Запад-2017" спрямовані на провокування Заходу – глава Міноборони Британії

Понеділок, 11 вересня 2017, 10:56
Версія для друку Коментарі

Росія випробовує Захід, проводячі найбільші за останні чотири роки військові ігри поблизу східного флангу НАТО.

Про це заявив міністр оборони Великої Британії Майкл Феллон, повідомляє Bloomberg.

"Вони (навчанні, - ред.) покликані спровокувати нас, вони призначені для перевірки нашої оборони, і тому ми повинні бути сильними", - заявив Феллон.

Він також повторив оцінку низки інших західних посадовців, що у навчаннях "Запад-2017" візьмуть участь "понад 100 тисяч російських і білоруських військових на кордонах НАТО".

"Росія випробовує  і випробовує нас зараз при кожній можливості. Ми бачимо більш агресивну Росію. Ми повинні з цим впоратися", - додав міністр.

Росія заявила, що близько 13 тисяч військовослужбовців з Росії та Білорусі та майже 700 одиниць військової техніки будуть використані в учбових навчаннях, які відбудуться 14-20 вересня в Білорусі, Балтійському морі, західній Росії та Калінінграді.

У Росії також заявили, що навчання носять "оборонний характер".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter