Дещиця спростовував виклик до МЗС Польщі через ситуацію із Саакашвілі

Понеділок, 11 вересня 2017, 11:12
Версія для друку Коментарі

Посла України в Польщі Андрія Дещицю не викликали до МЗС Польщі у зв'язку із вчорашніми подіями у Перемишлі та на українсько-польському кордоні.

Про це він сказав в коментарі "Укрінформу".

"Мене не викликали до МЗС Польщі", - сказав Дещиця.

За його словами, посольство України було у постійному контакті з МЗС Польщі і стежило за ситуацією, яка розвивалася у Перемишлі у зв'язку з невідправленням потяга "Київ-Перемишль" і тим, що кількасот пасажирів - громадян України не могли вчасно виїхати з Польщі.

"Відразу після виникнення цієї позаштатної ситуації туди був направлений консул генконсульства України в Любліні, який прибув на місце для врегулювання ситуації і допомагав пасажирам, надаючи консульські поради, яким чином добратися в Україну, та роздаючи воду", - зазначив Дещиця.

Посол наголосив, що консул дочекався, коли обидва потяги відправляться в Україну. "Зауважень на адресу консула не надходило", - додав він.

Раніше ЗМІ розповсюдили заяву євродепутата Яцека Саріуша-Вольського, який заявив, що у польське МЗС викликали посла України у Польщі для дачі пояснень навколо ситуації із в'їздом в Україну Міхеїла Саакашвілі.

Слід зазначити, що Саріуш-Вольський зустрічав Саакашвілі у Ряшеві і супроводжував до Перемишля.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.

Віктор Савінок, для Європейської правди

Меркель бореться за Схід: що може змінити результати німецьких виборів

Східні німці відчувають, що вони недостатньо представлені у владн, тобто "на Заході". Цим невдоволенням намагаються скористатися популісти з AfD... Тривожним дзвоником для Меркель стали проблеми у її виборчій кампанії саме у Східній Німеччині...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter