Дещиця спростовував виклик до МЗС Польщі через ситуацію із Саакашвілі

Понеділок, 11 вересня 2017, 11:12
Версія для друку Коментарі

Посла України в Польщі Андрія Дещицю не викликали до МЗС Польщі у зв'язку із вчорашніми подіями у Перемишлі та на українсько-польському кордоні.

Про це він сказав в коментарі "Укрінформу".

"Мене не викликали до МЗС Польщі", - сказав Дещиця.

За його словами, посольство України було у постійному контакті з МЗС Польщі і стежило за ситуацією, яка розвивалася у Перемишлі у зв'язку з невідправленням потяга "Київ-Перемишль" і тим, що кількасот пасажирів - громадян України не могли вчасно виїхати з Польщі.

"Відразу після виникнення цієї позаштатної ситуації туди був направлений консул генконсульства України в Любліні, який прибув на місце для врегулювання ситуації і допомагав пасажирам, надаючи консульські поради, яким чином добратися в Україну, та роздаючи воду", - зазначив Дещиця.

Посол наголосив, що консул дочекався, коли обидва потяги відправляться в Україну. "Зауважень на адресу консула не надходило", - додав він.

Раніше ЗМІ розповсюдили заяву євродепутата Яцека Саріуша-Вольського, який заявив, що у польське МЗС викликали посла України у Польщі для дачі пояснень навколо ситуації із в'їздом в Україну Міхеїла Саакашвілі.

Слід зазначити, що Саріуш-Вольський зустрічав Саакашвілі у Ряшеві і супроводжував до Перемишля.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Страсбург

Ягланд без маски: генсек Ради Європи почав відкриту кампанію за "прощення" Росії

Навряд чи можна сказати, що нинішній генсек Ради Європи і до цього мав аж надто велику довіру в Києві. Але той рівень цинізму та маніпуляцій, який він висловив увечері 22 січня з трибуни Палацу Європи, провів риску, розділивши відносини з ним на "до" і "після"...

Дарія Гайдай, Центр "Нова Європа"

Новий балканський виклик: територіальна суперечка, що може заблокувати розширення ЄС

Територіальна суперечка між Хорватією та Словенією стала загрозою для всієї балканської політики ЄС. Якщо вже Словенія та Хорватія не можуть домовитися десятиліттями, то якими будуть переговори між Хорватією і Сербією?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter