Естонське головування в ЄС не визнає "губернаторські вибори" в Севастополі

Понеділок, 11 вересня 2017, 13:41
Версія для друку Коментарі

Естонське головування в ЄС не визнає так звані "губернаторські вибори" в окупованому Росією Севастополі, які є порушенням як міжнародного права, так і українського законодавства.

Про це заявив речник Естонського головування у коментарі УНІАН.

"Естонія не визнає правову основу і легітимність будь-якого "виборчого процесу", який проводить Російська Федерація на Кримському півострові, що є явним порушенням міжнародного права та законодавства України", - заявив речник.

Він нагадав, що Естонія продовжує засуджувати незаконну анексію та окупацію Автономної Республіки Крим та міста Севастополя Російською Федерацією і не визнає її.

10 вересня в окупованому Севастополі відбулися так звані "губернаторські вибори", у зв’язку з чим МЗС України висловило рішучий протест Російській Федерації.

В Україні очікують, що Євросоюз внесе у санкційний список усіх учасників виборів так званого "губернатора Севастополя".

Раніше повідомлялося, що Євросоюз не визнає ні "губернаторських виборів" в окупованому Росією Севастополі, ні обраного "губернатора".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Олександр Левченко, посол в Хорватії в 2010-2017 роках

Рецепти успіху в інформаційній війні з Росією: досвід українського посла

Ситуація в Криму погіршувалася з кожним днем, ставши хітом для місцевих медіа. Але навіть за такої ситуації на ефіри до телеканалів доводилося пробиватися з боями. Медійники розуміли, що український посол коментуватиме гостро, а російська сторона нервуватиме...

Геннадій Максак, для Європейської правди

Безпека для Східного партнерства: які зміни варто лобіювати Україні

До саміту "Східного партнерства" Україна підходить з повністю виконаними проміжними завданнями по розділу "Безпека" та на 50% досягнутими цілями, запланованими на період до 2020 року. Це дає підстави порушувати питання про поглиблення безпекової складової партнерства.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter