Естонське головування в ЄС не визнає "губернаторські вибори" в Севастополі

Понеділок, 11 вересня 2017, 13:41
Версія для друку Коментарі

Естонське головування в ЄС не визнає так звані "губернаторські вибори" в окупованому Росією Севастополі, які є порушенням як міжнародного права, так і українського законодавства.

Про це заявив речник Естонського головування у коментарі УНІАН.

"Естонія не визнає правову основу і легітимність будь-якого "виборчого процесу", який проводить Російська Федерація на Кримському півострові, що є явним порушенням міжнародного права та законодавства України", - заявив речник.

Він нагадав, що Естонія продовжує засуджувати незаконну анексію та окупацію Автономної Республіки Крим та міста Севастополя Російською Федерацією і не визнає її.

10 вересня в окупованому Севастополі відбулися так звані "губернаторські вибори", у зв’язку з чим МЗС України висловило рішучий протест Російській Федерації.

В Україні очікують, що Євросоюз внесе у санкційний список усіх учасників виборів так званого "губернатора Севастополя".

Раніше повідомлялося, що Євросоюз не визнає ні "губернаторських виборів" в окупованому Росією Севастополі, ні обраного "губернатора".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Іванна Костіна, Європейська правда, Берлін

Бікіні, мігранти та надмандати: як агітують та голосують на виборах у Німеччині

Політична агітація у Німеччині заслуговує на окрему згадку – за строкатістю зовнішньої реклами і її кількістю передвиборний Берлін може конкурувати з Україною. Маргінали можуть просто-таки змагатися в креативі – настільки, що передвиборні плакати колекціонують у соцмережах...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter