Естонське головування в ЄС не визнає "губернаторські вибори" в Севастополі

Понеділок, 11 вересня 2017, 13:41
Версія для друку Коментарі

Естонське головування в ЄС не визнає так звані "губернаторські вибори" в окупованому Росією Севастополі, які є порушенням як міжнародного права, так і українського законодавства.

Про це заявив речник Естонського головування у коментарі УНІАН.

"Естонія не визнає правову основу і легітимність будь-якого "виборчого процесу", який проводить Російська Федерація на Кримському півострові, що є явним порушенням міжнародного права та законодавства України", - заявив речник.

Він нагадав, що Естонія продовжує засуджувати незаконну анексію та окупацію Автономної Республіки Крим та міста Севастополя Російською Федерацією і не визнає її.

10 вересня в окупованому Севастополі відбулися так звані "губернаторські вибори", у зв’язку з чим МЗС України висловило рішучий протест Російській Федерації.

В Україні очікують, що Євросоюз внесе у санкційний список усіх учасників виборів так званого "губернатора Севастополя".

Раніше повідомлялося, що Євросоюз не визнає ні "губернаторських виборів" в окупованому Росією Севастополі, ні обраного "губернатора".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Страсбург

Ягланд без маски: генсек Ради Європи почав відкриту кампанію за "прощення" Росії

Навряд чи можна сказати, що нинішній генсек Ради Європи і до цього мав аж надто велику довіру в Києві. Але той рівень цинізму та маніпуляцій, який він висловив увечері 22 січня з трибуни Палацу Європи, провів риску, розділивши відносини з ним на "до" і "після"...

Дарія Гайдай, Центр "Нова Європа"

Новий балканський виклик: територіальна суперечка, що може заблокувати розширення ЄС

Територіальна суперечка між Хорватією та Словенією стала загрозою для всієї балканської політики ЄС. Якщо вже Словенія та Хорватія не можуть домовитися десятиліттями, то якими будуть переговори між Хорватією і Сербією?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter