Шульц запропонував Меркель роботу віце-канцлера у його кабінеті

Понеділок, 11 вересня 2017, 16:50
Версія для друку Коментарі

Лідер німецьких соціал-демократів Мартін Шульц у понеділок запропонував своїй головній суперниці у боротьбі за крісло глави уряду Ангелі Меркель роботу у його кабінеті – посаду віце-канцлера.

Про це пише Politico.

Партія Шульца значно відстає від християнських демократів Ангели Меркель (ХДС) на виборах до Бундестагу 24 вересня, але колишній президент Європарламенту вважає, що він все ще може здобути перемогу.

"Я прагну стати канцлером", - сказав Шульц на прес-конференції в Берліні. "Якщо пані Меркель хоче приєднатися до мого кабінету, вона може зробити це, як мій віце-канцлер", - додав Шульц.

За словами Шульца, багато виборців ще не визначились, за кого голосуватимуть. "Зачекаймо ночі виборів. Ви побачите переможний парад, який прямує у напрямку до будинку Віллі Брандта", - заявив Шульц.

Штаб-квартира Соціал-демократичної партії у Берліні названа на честь Віллі Брандта, колишнього федерального канцлера від цієї політичної сили.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Олександр Левченко, посол в Хорватії в 2010-2017 роках

Рецепти успіху в інформаційній війні з Росією: досвід українського посла

Ситуація в Криму погіршувалася з кожним днем, ставши хітом для місцевих медіа. Але навіть за такої ситуації на ефіри до телеканалів доводилося пробиватися з боями. Медійники розуміли, що український посол коментуватиме гостро, а російська сторона нервуватиме...

Геннадій Максак, для Європейської правди

Безпека для Східного партнерства: які зміни варто лобіювати Україні

До саміту "Східного партнерства" Україна підходить з повністю виконаними проміжними завданнями по розділу "Безпека" та на 50% досягнутими цілями, запланованими на період до 2020 року. Це дає підстави порушувати питання про поглиблення безпекової складової партнерства.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter