Шульц запропонував Меркель роботу віце-канцлера у його кабінеті

Понеділок, 11 вересня 2017, 16:50
Версія для друку Коментарі

Лідер німецьких соціал-демократів Мартін Шульц у понеділок запропонував своїй головній суперниці у боротьбі за крісло глави уряду Ангелі Меркель роботу у його кабінеті – посаду віце-канцлера.

Про це пише Politico.

Партія Шульца значно відстає від християнських демократів Ангели Меркель (ХДС) на виборах до Бундестагу 24 вересня, але колишній президент Європарламенту вважає, що він все ще може здобути перемогу.

"Я прагну стати канцлером", - сказав Шульц на прес-конференції в Берліні. "Якщо пані Меркель хоче приєднатися до мого кабінету, вона може зробити це, як мій віце-канцлер", - додав Шульц.

За словами Шульца, багато виборців ще не визначились, за кого голосуватимуть. "Зачекаймо ночі виборів. Ви побачите переможний парад, який прямує у напрямку до будинку Віллі Брандта", - заявив Шульц.

Штаб-квартира Соціал-демократичної партії у Берліні названа на честь Віллі Брандта, колишнього федерального канцлера від цієї політичної сили.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Страсбург

Ягланд без маски: генсек Ради Європи почав відкриту кампанію за "прощення" Росії

Навряд чи можна сказати, що нинішній генсек Ради Європи і до цього мав аж надто велику довіру в Києві. Але той рівень цинізму та маніпуляцій, який він висловив увечері 22 січня з трибуни Палацу Європи, провів риску, розділивши відносини з ним на "до" і "після"...

Дарія Гайдай, Центр "Нова Європа"

Новий балканський виклик: територіальна суперечка, що може заблокувати розширення ЄС

Територіальна суперечка між Хорватією та Словенією стала загрозою для всієї балканської політики ЄС. Якщо вже Словенія та Хорватія не можуть домовитися десятиліттями, то якими будуть переговори між Хорватією і Сербією?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter