У Раді Європи засудили вирок заступнику голови Меджлісу кримських татар

Понеділок, 11 вересня 2017, 19:55
Версія для друку Коментарі

Вирок заступнику голови Меджлісу кримських татар Ахтему Чийгозу суперечить зобов’язанням Росії згідно з Європейською конвенцією про права людини.

Про це йдеться у заяві комісара Ради Європи з прав людини, розміщеній на його сторінці у Facebook.

"Сьогоднішнє рішення щодо Ахтема Чийгоза, заступника голови меджлісу кримських татар, винесене російським судом Криму важко поєднується із зобов'язаннями Росії за Європейською конвенцією про права людини", — йдеться у заяві.

За словами комісара, у конвенції чітко встановлено, що "ніхто не може бути визнаний винним у вчиненні будь-якого кримінального злочину в зв'язку з якою-небудь дією або бездіяльністю, що не була кримінальним злочином за національним або міжнародним правом в той час, коли була вчинена".

"Після закриття Меджлісу, що мало далекосяжні негативні наслідки, це рішення являє собою ще один удар по і так складному становищу кримських татар", — наголосили в Раді Європи.

Як повідомлялося, 11 вересня російський суд в Криму присудив одному з лідерів кримських татар Ахтему Чийгозу 8 років колонії суворого режиму.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.

Віктор Савінок, для Європейської правди

Меркель бореться за Схід: що може змінити результати німецьких виборів

Східні німці відчувають, що вони недостатньо представлені у владн, тобто "на Заході". Цим невдоволенням намагаються скористатися популісти з AfD... Тривожним дзвоником для Меркель стали проблеми у її виборчій кампанії саме у Східній Німеччині...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter