У Раді Європи засудили вирок заступнику голови Меджлісу кримських татар

Понеділок, 11 вересня 2017, 19:55
Версія для друку Коментарі

Вирок заступнику голови Меджлісу кримських татар Ахтему Чийгозу суперечить зобов’язанням Росії згідно з Європейською конвенцією про права людини.

Про це йдеться у заяві комісара Ради Європи з прав людини, розміщеній на його сторінці у Facebook.

"Сьогоднішнє рішення щодо Ахтема Чийгоза, заступника голови меджлісу кримських татар, винесене російським судом Криму важко поєднується із зобов'язаннями Росії за Європейською конвенцією про права людини", — йдеться у заяві.

За словами комісара, у конвенції чітко встановлено, що "ніхто не може бути визнаний винним у вчиненні будь-якого кримінального злочину в зв'язку з якою-небудь дією або бездіяльністю, що не була кримінальним злочином за національним або міжнародним правом в той час, коли була вчинена".

"Після закриття Меджлісу, що мало далекосяжні негативні наслідки, це рішення являє собою ще один удар по і так складному становищу кримських татар", — наголосили в Раді Європи.

Як повідомлялося, 11 вересня російський суд в Криму присудив одному з лідерів кримських татар Ахтему Чийгозу 8 років колонії суворого режиму.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, "Європейська правда"

Митниця проти "євроблях": чи допоможе Вільнюс вирішити проблему литовських авто

Податкова має інформацію про 239 литовських компаній, які видають доручення на право користування своїми автівками громадянам України, причому деякі компанії видали понад 200 таких доручень. У більшості випадків керівниками цих литовських компаній також є громадяни України.

Євген Приходько, для Європейської правди

Санкції ЄС проти Польщі: до чого призведе жорстке рішення Європарламенту

Голосування в Європарламенті акурат випало на день відзначання другої річниці правління партії "Право та справедливість". Варшаві загрожує позбавлення права голоса у ЄС. Анонсувавши введення санкцій, Брюссель досить символічно підбив підсумки двох років "добрих змін" від польської правлячої партії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter