Радбез ООН схвалив нові санкції проти КНДР, але без найжорсткіших обмежень

Вівторок, 12 вересня 2017, 08:27
Версія для друку Коментарі

Рада Безпеки ООН схвалила нові санкції відносно Північної Кореї, але в резолюцію не включили найжорсткіші заходи, пропоновані адміністрацією президента США.

Про це повідомляє The Associated Press.

Рішення про нові санкції було прийнято одноголосно у відповідь на шосте ядерне випробування, яке Пхеньян провів 3 вересня.

Документ забороняє Північній Кореї імпортувати газоконденсатні рідини і конденсат. Він також забороняє весь експорт текстилю і забороняє будь-якій країні видавати нові дозволи на роботу для північнокорейських робітників - два ключових джерела твердої валюти для КНДР.

Резолюція передбачає обмеження на закупівлю Пхеньяном нафтопродуктів до двох мільйонів барелів на рік. Також обмежується імпорт сирої нафти на рівні останніх 12 місяців.

США спочатку пропонували включити в резолюцію заборону на весь імпорт нафти і заморозити міжнародні активи уряду і його лідера Кім Чен Ина. Крім того, американці пропонували додати до списку санкцій національну авіакомпанію Північної Кореї.

Однак, ці пропозиції, швидше за все, не підтримали б Китай і Росія, тому після декількох днів переговорів резолюцію пом'якшили.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування та українські реалії: чи можливо повторити зразкову естонську реформу

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...

Венеціанська комісія

Висновок Венеціанської комісії щодо освітнього закону. Текст документа

Сприяння посиленню державної мови та її обов’язковість є законною і навіть похвальною метою держави. Те саме стосується державних заходів для вивчення мови всіма громадянами... Венеціанська комісія вітає те, що українська влада готова використовувати можливості закону...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter