Посол ЄС: говорити про членство в Євросоюзі нових країн сьогодні не час

Вівторок, 12 вересня 2017, 14:00
Версія для друку Коментарі

ЄС дуже зосереджений на низці викликів, тому питання надання Україні перспективи членства сьогодні немає на його порядку денному.

Про це в інтерв’ю "Сегодня" заявив голова Представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі.

"У ЄС існує протистояння, Євросоюз зіткнувся з деякими проблемами і проходить через досить складний період. ЄС дуже сфокусований на цих викликах – міграція, тероризм, грецька криза… Євросоюз має намір і далі концентруватися на цьому, і зараз не час говорити про можливе прийняття до ЄС нових країн", - заявив Мінгареллі.

За його словами, через ці виклики питання надання Україні перспективи членства сьогодні немає на порядку денними. Натомість необхідно зосередитися на імплементації вже схвалених угод.

Посол ЄС також прокоментував висловлювання глави Єврокомісії Жана-Клода Юнкера, що Україна не вступить до ЄС у найближчі 20-25 років.

"Стаття 49 Договору про ЄС чітко говорить, що будь-яка європейська країна, яка виконала певні критерії, що стосуються основоположних свобод, прав людини, верховенства права, може подаватися на вступ в ЄС. А Україна, очевидно, європейська країна", - сказав Мінгареллі.

"Але, в той же час, як я вже говорив, сьогодні ЄС не в тому становищі, щоб пропонувати перспективу членства будь-якій новій країні", - додав він.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

"Миротворчий фейк" російських ЗМІ: чому Україна не реєструвала проект резолюції в Радбезі ООН

В РФ просувають новий фейк. Тепер – про ситуацію в ООН. Причому просування ведеться не через "трешовий набір" ЗМІ на кшталт Sputnik або Russia Today, а за допомогою респектабельного "Комерсанта". Російські дипломати, яких цитують колеги, поширюють відверту брехню...

Євген Приходько, для Європейської правди

Міграційна проблема на паузі: чи пройшов ЄС пік кризи біженців

За минулий місяць потік мігрантів із Лівії до Італії впав на 85%. Втім, дуже вірогідно, що досягнуто це було не зовсім законним шляхом. Рим звинувачують у виплаті коштів лівійським воєначальникам та бандитам заради призупинення міграції.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter