У Молдові пропонують закріпити в Конституції пункт про євроінтеграцію

Вівторок, 12 вересня 2017, 14:17
Версія для друку Коментарі

Демократична партія Молдови має намір внести до Конституції поправки, що закріплює зовнішньополітичний курс республіки: інтеграцію країни до Євросоюзу.

Про це заявив лідер демократів Володимир Плахотнюк, повідомляє Newsmaker.

За його словами, демократи ініціюють зміну Основного закону, щоб закріпити в ньому курс на евроінтеграцію. Це необхідно, наголосив він, щоб Молдова продовжувала інтегруватися в ЄС незалежно від того, хто перебуватиме у республіці при владі.

Аргументуючи своє рішення, лідер демократів послався на рішення Конституційного суду (КС) від 2014 року. Тоді Партія комуністів звернулася у КС щодо конституційності процедури підписання і ратифікації Угоди про асоціацію з ЄС.

КС в свою чергу постановив: угода з Євросоюзом не тільки не суперечить Конституції, але і в повній мірі відповідає заявленому курсу Кишинева на інтеграцію в ЄС.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, "Європейська правда"

Митниця проти "євроблях": чи допоможе Вільнюс вирішити проблему литовських авто

Податкова має інформацію про 239 литовських компаній, які видають доручення на право користування своїми автівками громадянам України, причому деякі компанії видали понад 200 таких доручень. У більшості випадків керівниками цих литовських компаній також є громадяни України.

Євген Приходько, для Європейської правди

Санкції ЄС проти Польщі: до чого призведе жорстке рішення Європарламенту

Голосування в Європарламенті акурат випало на день відзначання другої річниці правління партії "Право та справедливість". Варшаві загрожує позбавлення права голоса у ЄС. Анонсувавши введення санкцій, Брюссель досить символічно підбив підсумки двох років "добрих змін" від польської правлячої партії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter