У Молдові пропонують закріпити в Конституції пункт про євроінтеграцію

Вівторок, 12 вересня 2017, 14:17
Версія для друку Коментарі

Демократична партія Молдови має намір внести до Конституції поправки, що закріплює зовнішньополітичний курс республіки: інтеграцію країни до Євросоюзу.

Про це заявив лідер демократів Володимир Плахотнюк, повідомляє Newsmaker.

За його словами, демократи ініціюють зміну Основного закону, щоб закріпити в ньому курс на евроінтеграцію. Це необхідно, наголосив він, щоб Молдова продовжувала інтегруватися в ЄС незалежно від того, хто перебуватиме у республіці при владі.

Аргументуючи своє рішення, лідер демократів послався на рішення Конституційного суду (КС) від 2014 року. Тоді Партія комуністів звернулася у КС щодо конституційності процедури підписання і ратифікації Угоди про асоціацію з ЄС.

КС в свою чергу постановив: угода з Євросоюзом не тільки не суперечить Конституції, але і в повній мірі відповідає заявленому курсу Кишинева на інтеграцію в ЄС.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

"Миротворчий фейк" російських ЗМІ: чому Україна не реєструвала проект резолюції в Радбезі ООН

В РФ просувають новий фейк. Тепер – про ситуацію в ООН. Причому просування ведеться не через "трешовий набір" ЗМІ на кшталт Sputnik або Russia Today, а за допомогою респектабельного "Комерсанта". Російські дипломати, яких цитують колеги, поширюють відверту брехню...

Євген Приходько, для Європейської правди

Міграційна проблема на паузі: чи пройшов ЄС пік кризи біженців

За минулий місяць потік мігрантів із Лівії до Італії впав на 85%. Втім, дуже вірогідно, що досягнуто це було не зовсім законним шляхом. Рим звинувачують у виплаті коштів лівійським воєначальникам та бандитам заради призупинення міграції.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter