У Молдові пропонують закріпити в Конституції пункт про євроінтеграцію

Вівторок, 12 вересня 2017, 14:17
Версія для друку Коментарі

Демократична партія Молдови має намір внести до Конституції поправки, що закріплює зовнішньополітичний курс республіки: інтеграцію країни до Євросоюзу.

Про це заявив лідер демократів Володимир Плахотнюк, повідомляє Newsmaker.

За його словами, демократи ініціюють зміну Основного закону, щоб закріпити в ньому курс на евроінтеграцію. Це необхідно, наголосив він, щоб Молдова продовжувала інтегруватися в ЄС незалежно від того, хто перебуватиме у республіці при владі.

Аргументуючи своє рішення, лідер демократів послався на рішення Конституційного суду (КС) від 2014 року. Тоді Партія комуністів звернулася у КС щодо конституційності процедури підписання і ратифікації Угоди про асоціацію з ЄС.

КС в свою чергу постановив: угода з Євросоюзом не тільки не суперечить Конституції, але і в повній мірі відповідає заявленому курсу Кишинева на інтеграцію в ЄС.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дарія Гайдай, Центр "Нова Європа"

Новий балканський виклик: територіальна суперечка, що може заблокувати розширення ЄС

Територіальна суперечка між Хорватією та Словенією стала загрозою для всієї балканської політики ЄС. Якщо вже Словенія та Хорватія не можуть домовитися десятиліттями, то якими будуть переговори між Хорватією і Сербією?

Cергій Сидоренко, Європейська правда

Чи скасують безвіз Україні: що не так у боротьбі Брюсселя за антикорупційний суд

"Європейська правда" має підстави стверджувати, що реальної загрози безвізу через антикорупційний суд немає. Чим можна це підтвердити та що може втратити Україна, якщо ігноруватиме вимоги партнерів – читайте у нашій статті...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter