Британія зобов'язалася підтримувати європейську безпеку після Brexit – документ

Вівторок, 12 вересня 2017, 14:44
Версія для друку Коментарі

Британія заявила, що безумовно віддана справі збереження європейської безпеки після виходу з Європейського Союзу.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на документ, в якому містяться деталі відносин, які Британія хоче мати з ЄС після Brexit.

У документі викладено низку сфер, де Британія хотіла підтримувати або поглиблювати співробітництво в галузі безпеки.

Зазначається, що британський уряд може запропонувати продовжувати "секретний обмін інформацією для підтримки зовнішніх дій" з ЄС, коли переговори з Брюсселем просунуться до майбутніх зв'язків з блоком.

"У боротьбі з різноманітними загрозами, з якими ми сьогодні стикаємося, інтереси як ЄС, так і Великої Британії полягають у тому, щоб забезпечити співпрацю у сфері європейської безпеки", - йдеться в документі.

Нагадаємо, ЄС наполягає на тому, що Велика Британія після Brexit має виконувати всі бюджетні зобов'язання, які вона взяла на себе, перебуваючи у складі блоку.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.

Віктор Савінок, для Європейської правди

Меркель бореться за Схід: що може змінити результати німецьких виборів

Східні німці відчувають, що вони недостатньо представлені у владн, тобто "на Заході". Цим невдоволенням намагаються скористатися популісти з AfD... Тривожним дзвоником для Меркель стали проблеми у її виборчій кампанії саме у Східній Німеччині...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter