Британія зобов'язалася підтримувати європейську безпеку після Brexit – документ

Вівторок, 12 вересня 2017, 14:44
Версія для друку Коментарі

Британія заявила, що безумовно віддана справі збереження європейської безпеки після виходу з Європейського Союзу.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на документ, в якому містяться деталі відносин, які Британія хоче мати з ЄС після Brexit.

У документі викладено низку сфер, де Британія хотіла підтримувати або поглиблювати співробітництво в галузі безпеки.

Зазначається, що британський уряд може запропонувати продовжувати "секретний обмін інформацією для підтримки зовнішніх дій" з ЄС, коли переговори з Брюсселем просунуться до майбутніх зв'язків з блоком.

"У боротьбі з різноманітними загрозами, з якими ми сьогодні стикаємося, інтереси як ЄС, так і Великої Британії полягають у тому, щоб забезпечити співпрацю у сфері європейської безпеки", - йдеться в документі.

Нагадаємо, ЄС наполягає на тому, що Велика Британія після Brexit має виконувати всі бюджетні зобов'язання, які вона взяла на себе, перебуваючи у складі блоку.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter