Британія зобов'язалася підтримувати європейську безпеку після Brexit – документ

Вівторок, 12 вересня 2017, 14:44
Версія для друку Коментарі

Британія заявила, що безумовно віддана справі збереження європейської безпеки після виходу з Європейського Союзу.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на документ, в якому містяться деталі відносин, які Британія хоче мати з ЄС після Brexit.

У документі викладено низку сфер, де Британія хотіла підтримувати або поглиблювати співробітництво в галузі безпеки.

Зазначається, що британський уряд може запропонувати продовжувати "секретний обмін інформацією для підтримки зовнішніх дій" з ЄС, коли переговори з Брюсселем просунуться до майбутніх зв'язків з блоком.

"У боротьбі з різноманітними загрозами, з якими ми сьогодні стикаємося, інтереси як ЄС, так і Великої Британії полягають у тому, щоб забезпечити співпрацю у сфері європейської безпеки", - йдеться в документі.

Нагадаємо, ЄС наполягає на тому, що Велика Британія після Brexit має виконувати всі бюджетні зобов'язання, які вона взяла на себе, перебуваючи у складі блоку.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, "Європейська правда"

Митниця проти "євроблях": чи допоможе Вільнюс вирішити проблему литовських авто

Податкова має інформацію про 239 литовських компаній, які видають доручення на право користування своїми автівками громадянам України, причому деякі компанії видали понад 200 таких доручень. У більшості випадків керівниками цих литовських компаній також є громадяни України.

Євген Приходько, для Європейської правди

Санкції ЄС проти Польщі: до чого призведе жорстке рішення Європарламенту

Голосування в Європарламенті акурат випало на день відзначання другої річниці правління партії "Право та справедливість". Варшаві загрожує позбавлення права голоса у ЄС. Анонсувавши введення санкцій, Брюссель досить символічно підбив підсумки двох років "добрих змін" від польської правлячої партії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter