Туреччина: рішення ФРН заморозити експорт зброї робить Європу вразливою

Вівторок, 12 вересня 2017, 16:30
Версія для друку Коментарі

Рішення Німеччини припинити основний експорт озброєння в Туреччину послаблює боротьбу Анкари з тероризмом і робить Європу вразливою.

Про це заявив турецький міністр у справах ЄС Омер Челік, повідомляє Reuters.

З такою заявою Челік виступив у Лондоні після того, як у понеділок міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель заявив про призупинення основного експорту зброї через погіршення прав людини в Туреччині та напружені зв'язки між країнами.

"Міністр закордонних справ Німеччини повинен серйозно поставитися до своїх коментарів. Це озброєння використовуються в боротьбі з РПК (Робітничою партією Курдистану - Ред.) та "Ісламською державою", - сказав Челік.

"Це рішення послабить боротьбу Туреччини з тероризмом, а ослаблення турецької боротьби означає більш вразливе майбутнє для Європи. Німеччина повинна виключити питання безпеки з політичних дискусій", - додав міністр.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.

Віктор Савінок, для Європейської правди

Меркель бореться за Схід: що може змінити результати німецьких виборів

Східні німці відчувають, що вони недостатньо представлені у владн, тобто "на Заході". Цим невдоволенням намагаються скористатися популісти з AfD... Тривожним дзвоником для Меркель стали проблеми у її виборчій кампанії саме у Східній Німеччині...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter