Туреччина: рішення ФРН заморозити експорт зброї робить Європу вразливою

Вівторок, 12 вересня 2017, 16:30
Версія для друку Коментарі

Рішення Німеччини припинити основний експорт озброєння в Туреччину послаблює боротьбу Анкари з тероризмом і робить Європу вразливою.

Про це заявив турецький міністр у справах ЄС Омер Челік, повідомляє Reuters.

З такою заявою Челік виступив у Лондоні після того, як у понеділок міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель заявив про призупинення основного експорту зброї через погіршення прав людини в Туреччині та напружені зв'язки між країнами.

"Міністр закордонних справ Німеччини повинен серйозно поставитися до своїх коментарів. Це озброєння використовуються в боротьбі з РПК (Робітничою партією Курдистану - Ред.) та "Ісламською державою", - сказав Челік.

"Це рішення послабить боротьбу Туреччини з тероризмом, а ослаблення турецької боротьби означає більш вразливе майбутнє для Європи. Німеччина повинна виключити питання безпеки з політичних дискусій", - додав міністр.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter