Президент Чехії вчергове розкритикував санкції ЄС проти Росії

Вівторок, 12 вересня 2017, 17:00
Версія для друку Коментарі

Президент Чехії Мілош Земан вчергове розкритикував санкції ЄС щодо Росії.

Запроваджені у зв’язку з анексією Криму санкції Земан обговорив під час зустрічі з президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром у Празі, повідомляє Deutsche Welle.

Чеський президент вважає санкції неефективними: "Санкціями ще ніколи не вдалося чогось домогтися", - заявив Земан.

При цьому, за його словами, "дивно", що європейці, ввівши власні обмежувальні заходи, критикують санкції Вашингтона.

Штайнмаєр зі свого боку зазначив, що санкції проти Москви за анексію Криму, що суперечить міжнародному законодавству, не є самоціллю. Обмеження націлені на деескалацію конфлікту, зазначив президент Німеччини.

Незважаючи на різні думки щодо низки питань, німецький президент за підсумками зустрічі заявив про "відкрите і довірче обміні думками".

Нагадаємо, раніше Посол Чехії прокоментував антиукраїнські заяви президента Земана, заявивши, що офіційна позиція Чехії – це позиція уряду, який зацікавлений у добрих відносинах з Україною.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter