КНДР засудила санкції ООН і пригрозила США "найбільшим болем" в історії

Вівторок, 12 вересня 2017, 17:09
Версія для друку Коментарі

Північна Корея відкинула резолюцію Радбезу ООН про посилення санкцій і пригрозила США "найбільшим болем" в історії.

Про це повідомляє Reuters.

"Моя делегація рішуче засуджує і категорично відкидає протизаконну резолюцію Радбезу ООН" - сказав посол КНДР Хан Те Сон у Женеві.

Він звинуватив американську адміністрацію у тому, що вона спровокувала політичне, економічне і військове протистояння і заявив про одержимість США питанням "згортання розвитку ядерної потуги КНДР, що підійшов до завершальної фази".

За словами посла, Північна Корея готова до застосування крайніх заходів.

"Майбутні заходи КНДР змусять США відчути найбільший біль, який вони коли-небудь відчували у своїй історії", - сказав він.

Нагадаємо, Рада Безпеки ООН схвалила нові санкції відносно Північної Кореї, але в резолюцію не включили найжорсткіші заходи, пропоновані адміністрацією президента США.

Рішення про нові санкції було прийнято одноголосно у відповідь на шосте ядерне випробування, яке Пхеньян провів 3 вересня.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Віктор Савінок, для Європейської правди

Два поганих варіанти: що чекає на Німеччину після краху коаліційних переговорів

Попри численні компроміси, коаліційні переговори у Німеччині завершилися провалом – насамперед внаслідок загравання вільних демократів із ультраправими. Єдиною альтернативою уряду меншості є перевибори, однак суттєвим чином існуючий розклад місць у Бундестазі навряд чи зміниться.

Олександр Левченко, посол в Хорватії в 2010-2017 роках

Рецепти успіху в інформаційній війні з Росією: досвід українського посла

Ситуація в Криму погіршувалася з кожним днем, ставши хітом для місцевих медіа. Але навіть за такої ситуації на ефіри до телеканалів доводилося пробиватися з боями. Медійники розуміли, що український посол коментуватиме гостро, а російська сторона нервуватиме...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter