КНДР засудила санкції ООН і пригрозила США "найбільшим болем" в історії

Вівторок, 12 вересня 2017, 17:09
Версія для друку Коментарі

Північна Корея відкинула резолюцію Радбезу ООН про посилення санкцій і пригрозила США "найбільшим болем" в історії.

Про це повідомляє Reuters.

"Моя делегація рішуче засуджує і категорично відкидає протизаконну резолюцію Радбезу ООН" - сказав посол КНДР Хан Те Сон у Женеві.

Він звинуватив американську адміністрацію у тому, що вона спровокувала політичне, економічне і військове протистояння і заявив про одержимість США питанням "згортання розвитку ядерної потуги КНДР, що підійшов до завершальної фази".

За словами посла, Північна Корея готова до застосування крайніх заходів.

"Майбутні заходи КНДР змусять США відчути найбільший біль, який вони коли-небудь відчували у своїй історії", - сказав він.

Нагадаємо, Рада Безпеки ООН схвалила нові санкції відносно Північної Кореї, але в резолюцію не включили найжорсткіші заходи, пропоновані адміністрацією президента США.

Рішення про нові санкції було прийнято одноголосно у відповідь на шосте ядерне випробування, яке Пхеньян провів 3 вересня.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter